Jump to content
PirateClub.hu

! Póker !


tibi004
 Share

Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Haverokkal a legjobb játszani :D

Mert sokat számít hogy 1-2 lépésre a partner hogy reagál és ezek ojan dolgok amiket élőben kell látni..

neten online nem lehet sokmindent leolvasni a partner arcáról és így kicsit nehezebb + haverokkal 1-2 sör mellett plussz zene mellett a legjobb :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

wáá de kikészülök...A10-em van, floppon ott az A párom, hívok, a köcsedék all in megy...megadom, nálla KK nah mi a river nah mi? hát nem egy buzi K :angry: ...57$-os pot volt...de útálom az ilyet!! 2 éve tolom online pokeren de mindig felidegel az ilyen... :D nah majd vissza nyerem...csak lekell higgadni! meg ujra pénzt kell szerezni... :)

 

ki hol szokott játszani legtöbbet??

Link to comment
Share on other sites

Maratoni csatát hozott a póker-világbajnokság (World Series of Poker) európai állomásának döntője. Az amerikai John Juanda és az orosz Sztanyiszlav Alekin 7 órán át párbajozott, a küzdelemből végül az indonéz származású Juanda került ki győztesen, amellyel megnyerte a 868 ezer fonttal (közel 272 millió forinttal) járó első díjat.

 

A küzdelem 363 versenyzővel 6 napon át folyt Londonban. A döntőasztalon pedig csütörtökön, helyi idő szerint fél 2-kor osztották az első kártyákat, akkor még a kilenc döntőbe jutott versenyzőnek. A péntek reggel fél 11-kor véget ért utolsó napon az első két helyezettnek - kis szünetekkel - 21 órát kellett az asztalnál töltenie.

 

forrás: hirtv.hu

 

 

Gratulálok a győztesnek, meg a résztvevőknek. Nem semmi :o!

Link to comment
Share on other sites

Hónapokig tartó nyomozás (elsősorban a játékosok irányából) a világ tíz leglátogatottabb online pókerterme közé tartozó Ultimatebet.com elismerte, hogy éveken át csalók kopasztották meg az oldalon játszókat.

Tovább itt:

http://index.hu/tech/net/pok031008/

Nem semmi, ti tapasztaltatok ilyet?

 

Link to comment
Share on other sites

az nem semmi...még jó h soha nem fizettem be ebbe a terembe :) bár gondolom nem a kis téten játszókat húzták le hanem azokat akik több ezer $-al játszottak...

Egyszer az egyik terembe már volt hasonló, ott is látták az ellefél lapjait és úgy nyertek sok pénzt, de utánna lebuktak...az onlinepokerhu.comon volt erröl egy cikk, képekkel alátámasztva a csalást! talán a pokerstars termébe volt...nem emlékszek már pontosan!

Link to comment
Share on other sites

Hello

 

Nem tudom ki játszik közületek a PokerStars-on(al). Egyrészt jó mert sokan játszanak, sok asztal van, sok verseny (sok free roll)... de másrészt ... eléggé szemét egy játék! Bizonyos embereket nagyon "tol" a játék. Nem először fordult elő velem (az ismerettségi köröm is ezt tapasztalta), hogy úgy kapok ki, hogy már biztosra vettem a győzelmet! Szinte már a lehetetlen határait súrolja ... mindig!!! a flop utolsó lapjával vernek meg! :S Egyszerűen hihetetlen... (Full house-om volt.. .. csak egy lappal verhetett volna meg.. és nem bejött utolsónak? ..Nyomtam egy all in-t mert már alig volt pénzem.. megadta... neki se és nekem se volt semmim.. High card al viszont előtte voltam.. utolsó lapnak nem bejött neki egy 2-es hogy párja legyen? :P ) de mind1.. annyi a gáz ez miatt hogy a versenyeken általában a 80-120-ik hely között végzek.. :S

 

Üdv

Link to comment
Share on other sites

hát igen a szerncsétlenségek benne vannak az onlinepokerbe, de ha sokat játszol élőbe akkor rájössz h ott is vannak érdekes dolgok, és olyan leosztások h huhú , csak ott nem tudsz kit hibáztatni, itt viszont kézenfekvő h a gépet!! nem is muszáj élőbe játszani elég csak nézni az élő partykat...ezt most nem azért mondtam h védjem az onlinepokert...rengeteg versenyről ejtett már ki olyannal h nem is gondoltam volna, de sok versenyen bent is tartott...általában az olyat nem vesszük észre:) csak azt amikor ellenünk van...de azért annyira nem rossz, kb 1500$-t már összeszedtem freerollokon :)...

Aki nagyot szeretne nyerni annak ajánlom a bwin termébe futo freerollt amin lehet nyerni 100 000$-os verseny jegyet...ahol 5x4000 induló van és onnan is tovább kell jutni...és a végén kialakiul a végső mezőny ami szintén 4000 induló! Ha jol emlékszek akkor 400töl fizet, a 400. hely az egy 50$-os belépő egy tornára...azért az se rossz, és akkor milyen jól fizet a final table :)...multkor a 4000-be voltam, de sajnos kevés zsetont vittem és nem sokáig jutottam , de most megint van jegyem és tudok indulni ujra :) Egy ilyenen kell jó helyezést elérni és nagyot lehet kaszálni :) Amúgy a selejzetők napi szinten vannak...elég sok van, elég könnyű bekerülni...

Link to comment
Share on other sites

Hello

 

Tudom, hogy szerencse kérdése is... nah de mi az már hogy 52 leosztásból nem volt megjátszható lap? :D ... ha meg esetleg megjátszottam mondjuk egy olyat ami jobb volt az előzőeknél tuti hogy AA van a másik kezében :D ... de mind1 :) nah nem is sírok itt tovább :) inkább játszok :)

 

Üdv

Link to comment
Share on other sites

Bwin-en nyáron játszottam, most nincs fenn a gépen :( Lehet újra előszedem :)

 

Abból az 1500 $-ból mennyit vettél ki? Gondolom nem ennyit. Általában akik freeroll-on nyernek azt el is bukják a pénzes asztalokon :(

 

keveset...mivel az elején nem vettem komolyan és nem valódi számlát csináltam, és nem is gondoltam h kifizetésnéll kérnek majd ezt azt, és így vannak számláim zárolva...volt olyan terem ahol nyertem és nem tudtam kivenni a pénzt, mert magyaroknak nem lehet (magyarországon)...meg nagyon sokat elis játszottam, nem bírtam várni és kisasztalon végig játszani, feljebb léptem és ott egy-kettő szerencsétlen leosztás után elvesztettem a pénzem...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

freeroll?

a befizetés/kifizetés rendszerben van valakinek vmilyen tapasztalata? főleg bwin, start, tilt

én is no' limitezek egyenlőre apróbb freerollos 'sikerekkel', de már nagyon váltanék pénzes tournamentekre...

másik kedvenc még a pot limit omaha, és persze gus hansen:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

PKR sztem nem egy rossz hely.

nagyon bénák az emberek, jól lehet őket őket huzni, ami nagyon felidegesített és otthagytam az egy időben futattható asztalok szám volt.

4 asztal, ami nagyon kevés

 

Ráadásul alig találtam nomális hudot hozzá.

 

 

----------------------

Freerollosok:

 

nagyon kevés az az ember aki megtudja tartani estelgeg fialtatni a freerollon nyert pénzt!

Freerollon az igazi halak ülnek akiknek annyi közük van a pokerhez h dicsak két egy forma lap az all in vagy dicsak ez meg egy szinből van all in.És ugyebár könnyen jött pénz könnyen el is megy, persze rake-ként a kaszinónak :D

 

 

Sok sikert!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Üdv

 

Felélesztem újra a témát

A héten megint elkezdtem aktívabban játszani tegnapi legjobb eredményem 1 258. hely volt 1 20 dolláros freerollon

Sokáig egész jól álltam folyamatosan bent voltam az 1. 20-30 között a zsetonmennyiségekben de aztán a szokásos türelem és hidegvér hiányzott... Néhány rossz all in és viszlát :(

Link to comment
Share on other sites

Nekem egy 100-as freerollban legjobb helyem egy második hely :) 2500 emberből.

 

Tisztán emlékszem.

Utolsó asztalnál a 8. helyen álltam. Jött egy all-in, nyertem, egész jól játszottam -szerénytelenül állíthatom-, így feljöttem a második helyre. Utána a srác akivel heads upoltunk is végül 3 embert ejtett ki, olyan bad beat volt abban a körben, hogy örültem hogy nem szálltam be két tizessel. Két dáma, ász király, ász tíz. Ezekre emlékszem. Na mindegy, a probléma az volt heads upban hogy mire odakerültem kb. 7-8-szor több pénze volt mint nekem. Esélyem nem volt, gyorsan kipotty. De nyertem 3X dolcsit :)

 

Egyébként tournamentezni nem nagyon szoktam, inkább sit and gozni. Ha tournament akkor sem olyan ahol ezrek tolonganak, hanem ahol a belépő mondjuk 8-10 dolcsi. Nekem ez vált be :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...