Jump to content
PirateClub.hu

! Póker !


tibi004
 Share

Recommended Posts

Üdv

 

Nekem az eddigi legnagyobb csalódásom az volt h még régebben indultam 1 50$-os freeroll tornán de aznap este nagyon ratyi volt a netem akadozott megszakadt 1 idő után már annyira rossz volt h már játszani is alig tudtam akkor nem voltunk már csak kb 50-en... Na elkezdtem agresszívan játszani néhány all-in hisz azt hittem h úgyis vége mivel a net miatt nem tudok játszani de akkor a szerencse velem volt felkúsztam 1,5millió zsetonra amivel vezettem a versenyt

Majd végleg beütött a krakk elment a net :( 17. lettem végül egy olyan nap amin úgy éreztem h velem van a szerencse és jönnek a lapok... akár nyerhettem is volna :( de azóta sem jutottam el ilyen magasságokba h 6000 versenyző közül 17. legyek

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Én is szeretek pókerezni, bár inkább csak baráti társaságban szoktam játszani (meg mobilon a Million Dollar Poker feat. Gus Hansen-el :) ). Nemrég játszottam egy kicsit PartyPoker.com-on, de nem igazán fogott meg, úgyhogy maradok a helyi pókerpartiknál :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Én kb 3 hete pókerozom a Drcula Holdem-en és egy freerol-on legjobb helyezésem 28. hely.Szerintetek ez jónak számít?Illetve az lenne a kérdésem hogy a pokerstars az menyire megbízható és hány freerol-os verseny van egy nap? :)

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Pokerstars a világ talán legjobb pókerterme a befizetős játékosoknak nem véletlenül van tele a világ számos pókerversenye pokerstaros játékosokkal :) Freeroll-on pedig az olyan oldalakat kell keresni amin lehet indulni v selejtezni különböző pénzes versenyekre ebből a legjobb a bwin mert ott több ezer dollárt is lelehet akasztani csak hát ahoz le kell gyúrni rengeteg játékost a selejtezőkön

Én személy szerint ezeken szoktam játszani:

 

1.Pkr még régebben kipróbáltam legjobb 3d-s grafikával rendelkezik kevés itt az igazán jó játékos naponta van elég pénzés verseny amin rendszerint nem túl nehéz a fizetős helyek közelébe kerülni

 

2.bwin rengeteg magyar nagy nyeremények csak hát ahoz h leakassz 1-1 nagyobb összeget rengeteget kell a gép előtt ülni

 

3.pokerstars nagyon jó játékosok játszanak itt befizetésre talán a legalkalmasabb hely Rengeteg selejtező a legnagyobb tornákra szal ha befizetésre vennéd a fejet akkor ezt ajánlom

 

4.partypoker Kezdők számára jó kis hely meglehet tanulni az alapokat különböző fogásokat Lehet h van nem 1 bunkó játékos de kibírható rengeteg freeroll torna kezdpknek kiváló

Link to comment
Share on other sites

Én mostanság nem pókerezek. Lusta vagyok ülni a gép előtt és gondolkodni a lapokon. Akkor már inkább a haverokkal, közben dumálni, ökörködni :) Nem sokára osztálykirándulásunk lesz, és éjjel szeretnék rendezni egy kis póker-partyt. :)

Link to comment
Share on other sites

Lenne egy kérdésem a nálamnál szakavatottabakhoz :)

 

pkr-en meglehet csinálni, hogy visan befizetek, majd egy másik számlaszámra menjen a nyert összeg? :)

 

freeben elég kevéske játékkal 3-4 nap alatt kb 200 ezer chipet hoztam össze, ezt valami olyan versenyre lehet fordítani, ami valódi pénzt is hozhat?

Link to comment
Share on other sites

2 jól elkülöníthető rész van pkr-en.

 

Practice-ban játékpénz van. Lehet belőle 80 milliód, akkor sem tudsz vele mást csinálni, mint játékpénzes asztaloknál szórakozni vele. Nem tudod átvinni real moneyba.

 

Real Money asztaloknál, minden játékod után kapsz PKR pontokat. Ezeket felhasználhatod a karaktered speckó cuccokba öltöztetésére vagy olyan tournamenteknél jelentkezésre ahol real money kerül kiosztásra VAGY további PKR pontokat nyerhetsz.

 

Igazi pénzt pedig befizetés nélkül freerollokkal próbálj meg szerezni :) Sajnos több a rebuy, mint a sima, de egy kanyi befizetése nélkül vagy "újratöltés" nélkül lettem 2500-as rebuyban második.

 

A számlás kérdésre:

Mivel itt nem játszom igazi pénzben, mert hallani lehetett "ezt-azt" a PKR-ről, ezért ezt nem tudom. De valószínűleg arra megy a kifizetés amiről be is fizettél. De ezt majd megmondják azok akik tudják :D

Link to comment
Share on other sites

Ez a második melyik oldalon volt? vagy 4 freeroll-t ír nekem is pkr-en, de h. hol lehet elsütni azt nem tudom :D

 

Na mindegy, lehet akkor mellőzöm...

 

Szerintem minden oldalon kicsit más a mentalitás eddig, ahogy nézegettem, s a játszhatóság, az ellenfelek püfölésében, s az esélyek realizálódásában is máshogy jöttek ki eddig az oldalak a teszteléseimből...

 

Melyik oldal felel meg annak, h. free-ben nyugodtabban lehet tesztelgetni, s ha eljátszod a vadállat támadót, akkor kezdetben könnyen lehet induló zsetont kapni (akár többször - nem csak eljátszod és kész...) szeretném normálisan tesztelgetni a lehetséges stratégiakat free-ben, mielőtt normálban nekiugrok... ha még a bankkártya szempontnak is megfelelne, az lenne a legjobb :) freeroll se utolsó szempont természetesen..

 

hátha ti tudtok ilyet...

 

nézegettem eddig az everestpokert, bwint, pokerstars-t (meg ugye a pkr-t), de úgy igazán egyik se jött be ...

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Sztem a te pénzedről van szó így neked kell dönteni, A legjobb módszer h kipróbálod a különböző oldalakat

Unibet, Chili Poker, Party Poker. Poker Heaven. Full Tilt, Eurolinx, Betonbet stb rengeteg van válogass kedvedre

 

A freerollt én csak szórakozásra illetve selejtezésre használom semmi egyébre a pkre ezen része nekem bejön nem szeretnék váltani 20 50$-os tornákon lehet tök ingyen indulni PKR pontokért meg rengeteg nagyobb tornán lehet indulni illetve selejtezni :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. köszi szépen a választ!

 

Partypoker-re próbáltam regisztrálni, de sajnos nem tudok... a hibáról már írtam a segítségbe, de érdemi válasz sajnos nem jött:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtop...p;hl=partypoker

 

Hátha valaki itt tud rá gyógyírt :)

 

A többi oldalt megfogom nézni...

 

PKR-en kb 1-másfél hete játszok, de van 5db 500 PP Freeroll tickets-em

illetve egy 1000 PPS "Weekly $1K Premium Freeroll (Wednesday)" ticketem...

 

Ezek lennének azok... ? Illetve ezeket hol/hogy lehet beváltani? :) Mindenképp megfogom próbálni szerintem :)

 

Arra még kíváncsi lennék Creoque, hogy mire gondoltál ez alatt?

 

"Mivel itt nem játszom igazi pénzben, mert hallani lehetett "ezt-azt" a PKR-ről, ezért ezt nem tudom."

 

Szerk:

Ó, igen... ezek azok :D perfect... :D végre van értelme játszani vele :) szeretem a hangulatát, így azt hiszem hosszabb távon is elszórakozok vele ...

 

ha valakit érdekelne: az 1000 K-st 10 Fős "sit & Go Tournaments" győzelemért kaptam :) hmm.. kíváncsi vagyok az 500 fős indulóval megáldott Scheduled Tournamentsekért mi járhat..

Link to comment
Share on other sites

Arra még kíváncsi lennék Creoque, hogy mire gondoltál ez alatt?

 

"Mivel itt nem játszom igazi pénzben, mert hallani lehetett "ezt-azt" a PKR-ről, ezért ezt nem tudom."

 

 

Hali!

 

Igazából amikor regisztráltam (kb. fél éve) PKR-re, akkor mondta nem egy, nem két ember, hogy többen csalnak a pénzes asztaloknál. Ergó játék közben fut a starspy vagy a pokerbot vagy vmi hasonló elvű progi.

 

A PKR-en a modik pedig leginkább azzal vannak elfoglalva sajnos, hogy csak angolul lehet chatelni -még játékpénzes asztaloknál is!!!-, nem azzal hogy pl. az ilyeneket kiszúrják...

 

 

 

 

 

 

update: sit and goban.... dáma bubi pikk nálam, emeltem a vak 5-szörösére. A tizes asztalnál EGYETLEN ember adta meg. De megadta.

Flop: Dáma, 8, 8

Emelek, visszaemel. Megadom.

Turn: 3

Check, check

River: 4

Emelek, visszaemel... na mondom mivel jöhetett ez be? Visszaemelek, betolja az összes pénzét. Call.

 

Mi vigyorog a kezében? 8 / 3.

Azt hittem megüt a guta.

Link to comment
Share on other sites

tegnap nálam is ez volt. Gyanús nála a turn utáni check, de biztos nem akart elijeszteni; azért "csak" egy dáma top párral én a végén nem is nagyon emeltem volna, de visszaemelni tuti nem... lehetett volna nála, AA, KK, AQ, KQ, QQ, 33, 34, 44, Q3, Q4 vagy 8 bármi. Ez egy kicsit sok....

én is próbálkoztam egy ideig netpókerrel, de nekem nem jön be, sokkal jobbak vannak nálam, és csak azért nem fogok befizetni, hogy mások bankrollját növeljem. MArad az élő póker, tegnap nyertem is 28at:D

amúgy Creoque meg a többiek ha benne vagytok, ilyen pókermagazin szerűen lehetne durva leosztásokról dumálni

pl.: tegnap a későbbi headsup ellenfelem a döntőben játszott egy sráccal aki hihetetlenül szerencsétln volt végig, de háromszor jött vissza sitout alatt:]

 

300 ezer van kiosztva, 9en vagyunk, az egyik (kb. 60as stack) hív 5500-ig, a másik (25-ös stack) megad

többiek dobnak, jön a flop:

pikk 8 pikk J és kőr K

all in - call

mutatás: pikk 9 pikk 10; A A

turn: 9

river: 10

szegény ászpár majdnem az asztal alá esett:D

 

pókertermekbe vagy különböző kaszinókba szoktatok játszani?

Link to comment
Share on other sites

Persze, lehetett volna nála akár két nyolcas is, csak elég kevés esélye volt. Akár csak a többi lapnak, mint A-K, A-A stb. Q-3, Q-4-re nem gondoltam... persze még kevésbé egy tökönlökött nyolcashármasra :D

No mindegy bebuktam, csak kiakadtam hogy bejött egy ilyen lappal és bemákolja. Mert ez tényleg csak mák.

 

 

Az igaz, hogy gyakorlatilag teljesen más a netes játék mint az élő, mindegyiknek van előnye és hátránya is. Szerintem ugyanazok egyébként. Bár hülyén hangzik. :D Akinek előny, hogy nem látják az arcát, az lehet egy másik embernek hátrány... szal... :) A gondolkozási limitről ne is beszéljek.

 

 

Kaszinóba nem járok, élő játékot legfőként barátokkal szoktunk nyomni, de az nem igazán pénzgyűjtésre megy csak szórakozásra. Most az hogy mindenki megjön egy százassal, aztán a végén az első második osztozik 70-30 arányban azon a párszáz forinton az tényleg csak azért van hogy meglegyen a fíling :)

 

Pókertermekben néhanapján megfordulok, de csak akkor ha haverokkal megyek és tényleg olyan asztalhoz ülünk ahol látom hogy egy jó társaság lehet/van.

De a fő profil az on-line hold'em :)

Link to comment
Share on other sites

Egy kérdésem lenne hozzátok, nagy pókeresek :)

 

Ha Pokerstarson elfogy a játékpénzem, akkor hogy tudok újakat szerezni befizetés nélkül? Válaszotokat előre is köszönöm :)

Link to comment
Share on other sites

Én még nem kezdtem bele, ha tud valaki tippeket adni, megköszönném nagyon.

 

A "segítség"-ben off lenne, szal itt kérdezek vissza:

 

Milyen segítségre gondoltál?

Vagy tippekre?

 

Első és legfontosabb... a játékpénzes cuccokat felejtsd majd el ha igazi pénzzel fogsz játszani. Teljesen más a kettő. Az ellenfelek is máshogy játszanak. Nehéz lesz eldobni azt amit játékpénzesben megtartanál(pl. egyszínű ászhetes vagy egyszínű királykilenc). Ha úgy akarsz játszani, akkor hamar elbuksz és lenulláznak.

 

Második tanácsom... olvass sok holdemes könyvet, nézz oktatófilmeket. Rengeteget segítenek abban hogy megismerd a póker alapjait. A pozíciód felmérd, kiismerd a többieket... tudj úgy blöffölni ahogy TE akarsz!

Persze sok-sok gyakorlás és sok-sok játék emellé...

 

3.: dobni tudni kell, ez az egyik legnehezebb. Főleg eleinte :)

 

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Ezt csak megerősíteni tudom főleg az utolsó mondatot eldobni a legnehezebb ;)

Kezdőknek kizárólag freeroll ott meglehet tanulni az alapokat, de sokan abba a csapdába esnek ahogy creoque mondta h szinte mindent megadnak igazi pénzzel is mint freerollal teljesen más...

 

Majd egyszer rendezhetnénk 1 pirateclub poker tornát természetesen freerollban h minél többen tudjanak indulni ;)

Link to comment
Share on other sites

valaki feltudná nekem dobni valahova a partypoker telepítőjét? :) sajnos nekem továbbra is hibát ír ki, ha a program letöltésére nyomok. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Tessék Nietzsche, itt van rapidon, bár én a Pokerstarst jobban preferálom, de ez sem rossz azért :)

 

http://rapidshare.com/files/236070066/PartyPokerSetup.exe.html

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Majd itt a fórumon h ha leszünk elegen kiválasztunk 1 könnyen kezelhető és a célra alkalmas játékot és mehet :)

A további részletek a játékosok számától függ. Vmi nyereményt pedig lehetne szerezni a győztes számára lehet h majd kitalálok vmit, de ötleteket meghallgatok ;) jelentkezni itt a topikban egyelőre

Link to comment
Share on other sites

Én is benne lennék egy ilyen játszmában, alig kezdtem pár napja, de azért sokat fejlődtem :P Hála pár oktatóvideónak, amit megnéztem.

 

Kérdés: Pokerstrategy tényleg megadja azt az 50 dollárt, amit igérnek, vagy csak szép átverés?

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Most ment kukába az 50$-os tornám chip leaderrel szemben QQ kézben nekem neki KK lejön nekem 1 Q jóvan mondom duplázok így elég szép esélyeim lesznek újból na persze riverre megjön a K na mondtam is szépeket.... 9.hellyel :angry: Hát ilyen a póker ez van de hát akkor is dühítő

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...