Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Jogos bünti volt ... feltartotta, amiért bünti járt ;)

Hamilton asszem nyerni fog ... Kimi elengedte Massát ... aszittem sose éri utol :D

Massa ma valami pokoli lassú volt .... :huh:

Alonso ma se rossz :D

Link to comment
Share on other sites

Kimit szószerint lealázta Massa :D

Glock szépet ment egy kiállással, nem rossz nem rossz :)

Hamilton ma nagyon gyors volt Ferrariknak esélye se volt ;)

Utolsó futamon dől el minden, még minden nyitott, Massa ott tuti nyer, de bármi megtörténhet ;)

Link to comment
Share on other sites

Hát Kova amilyen jó volt tavaly ... jobbat vártam idén tőle, majd talán jövőre jobb lesz ;)

Ha Kimi legalább az évad második felében 3 futamon így megy mint ma sima VB lehetne vagy ő vagy Massa, de ma tényleg gyors volt, ennek örülök :)

Palik ma is reklámozta kicsit a Schell-t, nehogymááá kimaradjon :D

Link to comment
Share on other sites

Kimit ritkán lehet látni mosolyogni ,de most az interjúnál 2X is volt oka rá ... Először mikor Massa lenyilatkozta, hogy végig gyorsabb volt ,ezért sikerült befognia és megelőznie őt , másodszor pedig mikor őt kérdezték az esetről :D

 

Hát nemtudom ,szerintem a tavalyi 2 pontot visszakapta Massa ,tehát ezekután mindenki aki itt hangoztatta ,hogy Kimi csak azért lett VB tavaly ,mert Massa hozzásegítette,és a valódi VB MASSA ,az elgondolkodhat azon ,ha Massa idén nem lesz VB hogy neki még ezzel a segítséggel sem ment ... persze nyílván más a futamgyőzelmet eldobni a második helyért ,és más a 2. helyet eldobi a 3.ért ,de pontban ugyanannyit veszített most Kimi is mint tavaly Massa... ergó nincs miről beszélnünk szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Hali!

nem volt valami izgalmas a futam...a mclaren és hamilton hibátlan munkával megérdemelt győzelmet aratott ,a ferrarisok meg csak szenvedtek.Azon én is jót nevettem amikor massa nyilatkozott a kimis előzéséről :lol: amúgy meg palik is azt mondta hogy ezzel inkább kimi alázta meg massát... :) de itt nem is ez volt a lényeg,mindenki tudta hogy ez fog következni ,ez volt a maximum amit kihozhatott a csapat.

Link to comment
Share on other sites

ahogy vesszük ,de tavaly azért Massanál úgy csinálták ,hogy kiállással előzte meg Massa-t Kimi úgy centizve a dolgokat ,hogy pont Massa elé érkezzen ,de persze nyílván kellett hozzá ,hogy Massa drasztikusan elvegye a gázról a lábát...

 

a mostani elengedésnek az volt a szépséghibája ,hogy a pályán kellett elengedni ,úgy hogy Kiminek vissza kellett vennie ,hogy utolérje Massa és szinte állóra fékeznie a kocsit ,hogy meg is előzze őt ,ezért fogalmazott Palik úgy ahogy ...

Link to comment
Share on other sites

Kicsit csalódott vagyok Kubica miatt. Reméltem, hogy legalább Massát meg tudja majd előzni a pontversenyben, de ez már az időmérőn elszállt sajnos. És én is Villeneuve-nek adnék igazat, ő lenne az aki megérdemelné, hogy győzzön. Gyengébb autóban ül, mint Massa és Hamilton, de mégis ott van a nyakukon.

Link to comment
Share on other sites

Alap ugye ezt te se gondolod komolyan... Azt azért még sem nyilatkozhatja egyikük sem hogy "hát igen muszáj volt elengednem". Meg a tavalyi évet az ideivel nem lehet összehasonlítani, sokkal szorosabb az idei mint a tavalyi. Teljesen másak a körülmények, mások a csapatok. Ezt amit ma kihoztak volt a maximum ebben a futamban... Brazíliában Massa 1. hely az szinte biztos, a kérdés csak az hogy mögötte mi lesz. Én egy Massa, Alonso, Raikkönen, Kubica sorrendet tippelek. Alonsoban bízom hogy megpofozza Hamiltont :D

Link to comment
Share on other sites

én nem is írtam ,hogy bajom volt a nyilatkozattal ,nyílván nem fogja egyikük sem lenyilatkozni ,hogy EZT KELLETT tennem ,Kimi ki is tért 2X is a kérdés elől és mindig azt mondta ,hogy a csapat érdeke... csak azt mondtam ,h ezt még Kimi sem bírta ki röhögés nélkül :D ,mert elég ironikus volt a dolog.

 

Brazíliában muszáj lesz virítania valamit Massa-nak ,de nemhiszem ,hogy a történelem ismételné önmagát és HAmilton újra elbukná a 7 pontos előnyét...

Link to comment
Share on other sites

Kovalainen is kiborult a McLarenre és Hamiltonra!

Fernando Alonso után Heikki Kovalainan is kezdi elveszíteni a türelmét a McLaren-Mercedesszel szemben. A finn Helsingin Sanomat című finn lapnak nyilatkozva meglepően éles kritikát fogalmazott meg mind csapattársáról, Lewis Hamiltonról, mind arról, ahogyan az istállónál bánnak vele.

 

Kovalainen csatlakozik azokhoz a véleményekhez, melyek szerint Hamilton sokszor veszélyesen vezet: „Lewis agresszív és kompromisszumokat nem ismerő versenyző és a reakciói erőszakosak tudnak lenni. Időnként pedig túlzóak. Néhányszor már ki kellett térnem a megmozdulásai elől és világossá tettem neki, hogy nem fogom a végtelenségig ezt tenni. Ha semmi sem változik előfordulhat, hogy össze fogunk egyszer ütközni egymással." - mondta.

 

A finn azzal sem elégedett, hogy az időmérő edzéseken mindig Hamilton kapja a kedvezőbb taktikát, így neki esélyt sem adnak arra, hogy felvegye vele a versenyt: „Nem kell rakétatudósnak lenni ahhoz, hogy rájöjjünk egy kivételtől eltekintve (Brit Nagydíj) mindig én kaptam a nehezebb autót az időmérő edzésre. Ha a világbajnoki címért akarsz küzdeni az első sorba kell kvalifikálnod magad. De így még egy jó időmérő teljesítménnyel is csak 4., 5. vagy 6. tudok lenni. Ez egyáltalán nem segít a versenyen."

formula.hu

 

lehet hamiltonnak egyedül kéne alkotnia a mclaren csapatot? :D

Link to comment
Share on other sites

Én azthittem ezidáig ,h Kovalainen tisztában volt vele mikor aláírt a Mekihez ,hogy csak 2. számú plótának szerződtetik ,és tulajdonképpen emberszámba sem fogják venni a saját csapatánál :D ...

 

úgylátszik tévedtem ,és habár gondolom Kovalainennek sem voltak illúziói ,azért nem azt kapta amire számított.

 

1ébként nem vagyok meglepve a nyilatkozaton.

Link to comment
Share on other sites

Alap azért ne légy hülye :D Azt senki se mondta a tavalyra, hogy Massa lett a VB ázzek :DDDDD

 

Egyébként sztem Massa eleresztett egy galambot az egyenesben rajkó mellett, és azért tudott ilyen simán elmenni :P (Huhh basszus ennek a mondatnak két értelme van, és mind a kettő lehetséges megoldás :D)

 

 

Egyébként gratulálok a ferrarinak, gyönyörűen elbukták szingapúrban a vb címet, 1 pontos hátrányból lett 7. Ügyesek. Massa meg nevetséges volt amit művelt, ha volt műszaki gondja, ha nem, akármi történt, ez szánalmas volt. 6-7 tizedekkel dobálózni... Áhh... Nevetséges volt az idei év, év elején annyival jobbak voltak pedig, hogy én csak azon gondolkoztam, hogy melyikük lesz a vb, erre elbukják év végére.

 

A pilóták ugyanúgy szánalmasak voltak mint a csapat, se kimit se fülöpöt nincs miért mentegetni, még ha a kimisták ezt is teszik futamról futamra. SZÁNALMASAK. Mind a kettőt ki kéne rúgni a pöcsbe, hozni egy kubicát meg egy alfonzót, egy ross brawnnal és egy zsantottal, aztán akkor lehetne valamit kezdeni jövőre. Ez így szánalmas, pocsék és elképesztően nevetséges volt ebben az évben. Az olasz zsidó Domenicalit le kéne húzni a WC-n, ahogy van, mert SEMMIT sem tett egész évben.

Montezemoloról nem gondoltam hogy meleg, de más okot nem látok arra, hogy még itt van ez a hülye, csak ezt.

 

Az évad előtt Schumi csinált valamit ennél a csapatnál, és senki más.

 

 

Pfuj. Így eltökölni a vb címet az valami hihetetlen. . . Na majd jövőre talán sikerül VALAMIT alkotni. De ahhoz gyökeres változások kellenek, ez anélkül nem fog menni...

 

Az RB-JT korszakban rég kirúgták volna az olyan béna senkiháziakat, akik elrontanak egyszemélyben egy vb címet, most meg Domenicali meg Massa vigasztalta Szingapúr után állítólag?!

 

Áhh...

 

Brazíliában Massa nyer, ez 95% szvsz, Rajkó lesz a 2., de hogy Hamilton ne legyen vb, szerintem kizárt.

 

VISZONT akkor csak egy kérdés lesz jövőre a Mclarennél: Hogyan találnak akkora arcra bukósisakot?!?!?! Már most is külön kellett gyártatni, de ázz, jövőre nem fog beleférni a Mclarenbe a feje kuntakintének!!!!

 

 

Bazz, nagyon berágtam a mai "produkción". Siralmas volt.

 

 

kimice jöhetsz beszólni, nem válaszolok rá. Pedig ebben a hszben aztán megvédtem Massát :D :D :D Elvakultan :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Vikking szavaival : "Az RB-JT korszakban rég kirúgták volna az olyan béna senkiháziakat, akik elrontanak egyszemélyben egy vb címet, most meg Domenicali meg Massa vigasztalta Szingapúr után állítólag?!"

 

Abszolút egyetértek ! A pilóták sokkalta gyengébbek mert nincs felettük egy keményebb kéz aki rövidebbre fogná a pórázt ! Odadtuk az egyéni vb címet a Mc Larennek pedig minden esélye megvolt a Ferrarinak erre a címre is csak..... Vikking leírta minek ismételjem !

 

Finep hsz-én abszolút nem lepődtem meg ! Kiváncsi voltam mikor szakad el a cérna a Kovánál ! Ezt az egyértelműen Hamiltont ajnározó Mc Laren bagázst eléggé szánalmasnak tartom ! Még egyszer sem álltak ki Kovalainen mellett , arra ment el a teljes energiáuk , hogy a kis gyapotszedőt védjék !

 

A versenyautójuk jól megy megbízható és még szép is szerintem , de a csapatuk emberi oldala egy nagy nulla ! Gerinctelenek már két éve mert nem merik kimondani hogy kell egy csicska nekik Hamika mellé mindegy hogy finn vagy spanyol vagy egyébb csak legyen ! Undorító !

Link to comment
Share on other sites

év elején annyival jobbak voltak pedig, hogy én csak azon gondolkoztam, hogy melyikük lesz a vb

Hát na ezaz, Törökország után számomra egyértelmű volt hogy Ferrari pilóta lesz a bajnok, erre most meg...

 

Azért Ross Brawn és Jean Todt is tudták mikor kell abbahagyni. A csúcson. Tudták ők hogy Schumacher után max 1 jó évük lehet (az is elég nyögvenyelős volt) azt annyi. Mindettől független a Hondához való igazolás, nem véletlen hogy nem ment vissza Ferrarihoz.

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Amennyire emlékszem Alonso nyilatkozatai sem hatott meg egyetlen Mc Larenes nagyembert , se Whitmarshot se Dennist ! El vannak foglalva a kis puncurka Hamika agyonpátyolgatásával ! Le se sz*rják mit mond vagy nyilatkozik Kovalainen ! A lényeg nekik hogy menjen a második autóval , s lesz ami lesz ! Ma se nagyon vigasztalták a defekt és a rosszul elsült verseny végett ! Gondolom elkönyvelték hogy ennyi pont történet vége !

 

Ezek után megint csak Alonso tavalyi nyilatkozatai azok amik igazak ! Nem a sértődés beszélt belőle ennyire undorítóan egy oldalra játszik a Mc Laren !

Link to comment
Share on other sites

Hát ez van a Mclaren-nél, most megtudhatta mindenki.... elég undoritó dolog. szerintem ha forditva működne ez, már cirkuszolnának az emberjogi mitoménkik hogy ez rasszizmus... :D

 

,,Az olasz zsidó Domenicalit le kéne húzni a WC-n, ahogy van, mert SEMMIT sem tett egész évben. " - de, üzletelt.... :D

Link to comment
Share on other sites

Kíváncsi lennék, hogy azok, akik most fel van háborodva azok eltudták volna-e képzelni, hogy Schumi mellett Barrichello lehetett volna valamikor is námbervan? Mert én nem, s szerintem maga Rubens sem! Kova meg tudta mit vállal vagy nem? R. Dennis mindig is ilyen volt attól, hogy ezerszer leírjátok, hogy milyen erkölcsi nulla (sztem ő a fő oka, hogy ilyen a csapat) attól még miattatok nem fog megváltozni, csak egy idő után uncsi lesz…

A Ferrari még nyilván megnyerheti (hisz autóspot végül is) De idén nem érdemelné meg, véleményem szerint, ahogy tavaly a Meki sem a lopkodás miatt!

Persze azért örülnék ha esetlegnetánmégiscsak.... ;):D

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...