Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Ez asztán a fantasztikus verseny volt. Főleg, hogy Kovaleinen 1. győzelme lett. :) Szegény Hamilton defektje pont a 2. kanyarban. :( Még jó, hogy tudott potokat szerezni. A második legnagyobb gratula Glock-nak jár :P És a két Renault egymás után ért célba. :D, ugynúgy ahogy a két Finn. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ekkora pechet... Ráadásul úgy, hogy az övé volt a futam az első körtől kezdve :( Nagyon sajnálom :(

 

Már kezdtem örülni, hogy nem mindig van Hamiltonnak szerencséje... Hát dehogy nincs...

 

A dobogó 3 helyezettjéből 2 nem érdemli meg, hogy ott legyen azon a helyen... :((((

 

Egyedül Glock ment úgy, ahogy kellett, ő meg tudta volna fogni Kovalainent... 1 mp-t kapott körönként Hamiltontól... :(

Link to comment
Share on other sites

tudom most lefogtok köpni, de nem érdekel.

massa megérdemelte volna a futamot mert glock mellett ő volt a legjobb.

viszont kimi versenytempója sztem még mindig a legjobb,bár most mákja volt,idén elöször.

viszont a kiesések nélkül nagyon unalmas futamunk volt :sleep:

Link to comment
Share on other sites

Hali!

izgalmas futam volt :) kova nagy mázlista,glock jól ment viszont szerintem ha massa nem esik ki akkor megelőzte volna kimi. Massa ezt benézte,előfordul sajnos. Hamilton nem volt szerencsés de jobban jött ki a helyzetből. Kimi az elején semmit sme csinált utána meg hozta az igazi kimit(sajnos elég későn).

Link to comment
Share on other sites

A dobogó 3 helyezettjéből 2 nem érdemli meg, hogy ott legyen azon a helyen...

 

Ez hülyeség ... Lehet ,h Kova nem csinált semmit csak autókázott ,de azért nem is hibázott ... Massa jobban megérdemelte volna a győzelmet ,de hát ez van ...

Kimi meg megérdemelte a 3. helyet azzal a teljesítményével amit a verseny vége fele produkált ,és a leggyorsabb kört is ő futotta , szóval nincs ezzel gond ...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ÁÁÁÁáá ez nem igaz, nagyon szomorú és ideges voltam... :( :(

Rajtnál mindenki felállt a székéből, én is állok, nyomom a sorozatképet, látom hogy Massa állva hagyta Heikkit, nézek a kivetítőre (közben az ujjammal csináltam még 3 képet) és örjöngök hogy Massa milyet rajtolt, remegett a kezem úgy örültem. Nagyon elverte a rajtnál a két McLarent. Az előttünk ülő Lewis inges drukkereknek le is konyult a szájuk.

Hamiltonnak megint elképesztő nagy szerencséje volt ma. Szóval defekt után visszajön 6-nak aztán Massa 3 körrel a vége előtt kiesik, ez nem más mint szerencse. Ilyen a világon nincs.....

 

Na mindjárt feldobok néhány képet a mai napról, ma már rutinosabb voltam és a fényképezőt az autó haladásával együtt mozgattam, így nem mosódtak el. Danieels, 5 megapixeles Panasonicom van sima sport móddal, ami a BMW-s utánpótlás betétfutamnál még simán szuperál, az F1-nél már lószart sem ér :D

 

Ja és egy ilyen futam után ahol Raikkönen semmit nem nyújtott Massa pedig brillírozott senki ne mondja hogy Massa nem érett meg egy VB címre!!

Link to comment
Share on other sites

szerintem akinek eddig is ez volt a véleménye az egy "jó" futam után nem változtat rajta... :) tény hogy szépen ment massa az elején aztán meg tartotta a tempót,kimi meg az elején nem csinált semmit aztán felpörgött de szerencsés is volt.

Link to comment
Share on other sites

Bocs a méretükért de nincs kedvem átméretezni meg rontani a minőségen :) GP2-ről el is felejtettem képeket csinálni, úgyhogy csak a Porscheról meg az F1ről meg a pályáról vannak.

P1010906.JPG P1010913.JPG

P1010914.JPG P1010917.JPG

P1010921.JPG P1010930.JPG

P1010932.JPG P1010936.JPG

P1010952.JPG P1010955.JPG

P1010960.JPG P1010963.JPG

P1010970.JPG P1010979.JPG

20080803181227P1010985.JPG P1010986.JPG

P1020008.JPG P1020003.JPG

 

Végülis 108 képet csináltam összesen de annyit nem is akarok feltölteni, meg egy pilóta többször is le van kapva, ezek a jobbak :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...