Jump to content
PirateClub.hu

Mit tegyünk ha megvágjuk az ujjunkat?


Szipi
 Share

Recommended Posts

Mit teszünk, ha megvágjuk az ujjunkat?

 

Nő:

1.) gondolja: au

2.) bekapja az ujját, hogy a vér ne csöpögjön a szőnyegre

3.) a másik kezével elővesz egy sebtapaszt, leragasztja a sebet

4.) megy a dolga után

 

Férfi:

1.) felordít: ku..!

2.) minél távolabb eltartja magától a kezét, mert nem tudja elviselni a vér látványát

3.) segítségért kiált

4.) nézi, hogy a szőnyegen egy szép nagy vérfolt keletkezik

5.) le kell ülnie, mert hirtelen furcsán érzi magát (eközben megérkezik a segítség, vagyis a nő)

6.) elbicsakló hangon közli, hogy kis híján elvesztette az egész kezét

7.) visszautasítja a sebtapaszt, mert egy ilyen sebre ez túl kicsi

8.) titokban ellenőrzi az Egészségügyi Enciklopédiában, hogy egy felnőtt ember

mennyi vért veszíthet anélkül, hogy belehalna

(eközben a nő elszalad a gyógyszertárba nagyobb tapaszért)

9.) férfiasan tűri a sebtapasz felragasztását

10.) steak-et kér vacsorára, a vörösvértestek képződésének elősegítésére

11.) óvatosan felteszi a lábát az asztalra (a nő közben süti a steak-et)

12.) megállapítja, hogy nem ártana néhány sör a fájdalom csökkentésére

13.) ellenőrzi a sebtapaszt, hogy vérzik-e még

(közben a nő elszalad sörért a benzinkúthoz)

14.) addig piszkálja a sebtapaszt, amíg megint elkezd vérezni a seb

15.) a nő fejére olvassa, hogy nem tud rendesen sebet ellátni

16.) nehezen lélegzik és jajgat, amikor a nő leszedi a régi és felrakja az új tapaszt

17.) megállapítja, hogy sajnos az aznapi teniszezést le kell mondania,

de teljesen véletlenül éppen aznap van a TV-ben az Európa Kupa-döntő focimeccs

(közben a nő pucolja a vérfoltokat a szőnyegről)

18.) éjjel többször felkel ellenőrizni, hogy a seb nem fertőződött-e el

19.) ezért következő nap fáradt és ideges

20.) megkéri a kedves kolléganőjét, hogy kötözze át a sebet,

boldogan szívja be a nő együttérzését

21.) két órával korábban elmegy a munkahelyéről az orvoshoz, hogy nézze meg,

nem fertőződött-e el

22.) jobb hangulatban megy este a barátokkal a sörözőbe és a kérdésékre

szerényen csak annyit mond: Semmiség, nem kell törődni vele...

Link to comment
Share on other sites

én azt tapasztaltam, hogy a pasiknak ritkán van bajuk, az akkor is picike. ezzel ellntétben oltári nagy tragédiának élik meg. :lol: szipi

Link to comment
Share on other sites

hát nem tudom... én kisebb koromban folyton szétzúztam magam... folyton vérzett valamim (a térdem, a vállam, az öklöm, a könyököm... ) és édesanyám volt kiakadva, én meg folyton nevettem... :D

 

azóta kevesebbet sebesülök, de mosiss volt olyan, hogy munka közben valahogy felsértettem az alkarom... és csak mikor leültem tévézni jöttem rá, hgoy vérzik :lol:

 

(apa orvos, nem félek a vértől... majdnem az lettem én iss... :P )

Link to comment
Share on other sites

Nekem voltmikor kihasítottam egy darabot az ujjamból és csak akkor vetem észre, hogy valami baj van, amikor a haverom elájult mellettem és tudtam, hogy vér láttán elájul, akkor néztem körül, hogy hol van vér. Aztán amikor néztem a kezem...na akkor fájt igazán és ordítottam mint a sakál. Igaz még csak 10 éves voltam, szóval sztem érthető, de az még semmi volt ahhoz képest, mint amikor belegyógyult a géz a nyílt sebbe a fater tépte ki. Na akkor 1-2 masádpercig síricsönd, aztán ordítás, ami a torokmon kifért. Amúgy nem szoktam belehalni kisebb sérülésekbe.

Link to comment
Share on other sites

jajj elfelejtettem elmesélni egy történetet... :D

 

Nagyapáméknál voltunk, és mindenki valamivel ügyködött odakinnt. A kis Dynosaur, pedig belopózodt a kamrába, ahol a finom-finom füstöltsonkák voltak felkötve, és ínycsiklandozó illatokat árasztottak magukból... már előzőleg elcsentem nagyapám egyszerű szétnyíithatós (nem rugos, télleg az a legegyszerűbb fa nyél, kinyitod, becsukod) bicskáját. Elkezdtem jóízűen falatozni... fúú milyen finom volt... most iss összefut a nyál a számban... :D

szóval ott falatoztam, amíg azt nem mondtam, hogy kell hely az ebédnek iss... levágtam még egy utolsó falatkát amit ízlelgetve kiléptem a kamrából. Aztán mint aki jól végezte a dolgát, a húsdarabka aromáját ízlelgetve a számban összecsuktam a bicskát... aztán elkerekedett a szemem, és rohantam tapaszért...

amikor a penge elég közel ér a nyélhez összepattan... és nekem meg ott volt a penge, és a nyél között a középső ujjam... ráadásul úgy kell elképzelni, hogy az újjam tartásával egyirányban csukódott rá az él, magyarul a körmöm alatt egy fél centivel vágott bele a húsba... mintha le akarná hámozni a húst a csontról... körülbelül másfél centit ment befele, aztán a hús megtartotta, de egy jó nagy husi ott lifegett az újjamon...

 

szerencsémre apa orvos, és ellátta a sebet, még varrni sem kellett, meg semmit... most csak egy kis hegg árulkodik róla, hogy történt valami... olyan, mintha mosolyogna az ujjam ;):P:lol:

Link to comment
Share on other sites

Mi január elején voltunk a kórházban, mert előző nap fociztam, és kifordult a bokám.. A kórházban röntgen, orvos hívja a kollégát, (itt még annyit tudtunk, hogy rándulás, zúzódás, törés) megyünk át a másik orvoshoz, megnézni a röntgent aztmondja, igen, elvolt törve, csak még régebben.. És most egy álizület van a helyén, meg a zúzódás, rándulás.. Szal én úgy fociztam, futottam, stb. hogy közben volt egy bokatörésem, amiről én nem is tudtam.. Azt nemtudta megmondani, hogy mikor volt eltörve.. :S

Szal, ha fájdalomról van szó, én bírom.. XD :D:P

Link to comment
Share on other sites

hát én meg szakácsnak tanulok ugyhogy nem nagyon kerülöm el a késeket meg a forró dolgokat stb.. biggrin.gif

én is szakácsnak tanulok és én se félek a késektől!! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...