Jump to content
PirateClub.hu
tibiole

Hibák, Észrevételek Bejelentése

Recommended Posts

Nem teljesen igaz, mert most szedtem le egy mai feltöltést, minden gond nélkül. :)

Inkább örüljünk neki, hogy nem lesz zombi hálózat a gépeinkből. :D:D:D

Ami inkább izgat, hogy minek kellett elállítani az "Olvasatlan tartalom" kondenzált VS. kiterjesztett lehetőségét?

A sűrített is kiterjesztettben jelenik meg!

• Like 1

A #974 sz. hozzászólásomban egy kissé elvetettem a sulykot, ezért elnézést szeretnék kérni a data-tól.

Ezennel segíteni is szeretnék a cégnek, hogy jól be tudják kalibrálni a víruskeresőjüket.

Tesztalanynak az alábbi filmet javasolnám a data-nak, hiszen ez nem csak "vírusozható", hanem garantáltan vírusos is:

lM1KnhTdwTLWu6pvvd0mOuS0uCd.jpg

Jó tesztelést! B)

• Like 1
  • Thanks 1

Bocsánat, hogy értetlenkedek de a XXX helyen semmi baj a Datára feltöltött filmekkel. Gondolom ezért nem válaszolnak.

Edited by t17t
Khmmm...
  • Like 1

A ma feltöltött Európa a magasból - Németország letöltésekor nem volt probléma pedig az is a Data-n van.

• Like 1
  • Thanks 1

10 órával ezelőtt, pista43 said:

Bocsánat, hogy értetlenkedek de a Data Storage helyen semmi baj a Datára feltöltött filmekkel. Gondolom ezért nem válaszolnak.

4 órával ezelőtt, pista43 said:

A ma feltöltött Európa a magasból - Németország letöltésekor nem volt probléma pedig az is a Data-n van.

Örülök, hogy értetlenkedsz. Valószínűleg letöltésvezérlővel szeded le a fájlokat, azért megy. Nekem is megy úgy.

Szedd le ezt, webről nem megy, vezérlővel igen. Pedig csak 300kb, a JDown telepítője. Vírustól mentes.

Ne itt értetlenkedj, hanem a data oldalán, Dénesnek. Nem a gyűjtő oldal tehet a tárhely hibáról.

Azt meg külön díjazom, hogy kiírod másik oldal nevét, illetlen dolog.

Visszatérve más hibákhoz, csatolok két képet hozzá.

cond.png

expanded.png

• Like 1
  • Thanks 1

Hello,

Az szandekosan van ugy, hogy ujabban nem tudok jozzaszolni egyik temahoz sem a Filmek alatt, de mas forumban igen?

Koszonom a valaszt.

18 hours ago, Nortek said:

Hello Nortek,

Kosz a JDown linket, de Te magad irtad, hogy a webrol nem megy, csak letoltovel.

Na most, aki le szeretne tolteni, hogy hasznalhassa, pl en is, akkor hogy szedjuk le a data-rol, ha webrol nem megy...

Valahova mashova is fel tudnad tenni?

Koszonom megertesed.

Mega link

Java kell hozzá, ami ellen sokan fújnak.

Az ÁNYK-hoz is kell, érdekes. :D:D:D

Más.

Condensed vs. Expanded változatlan.

Adaléknak, hogy ez azóta van így, mióta a képes ajánlót áttetted a jobb szél hasábba.

• Like 1
  • Thanks 1

Én azt vettem észre, hogy az .avi kiterjesztésűeket engedi letölteni, de a .rar, .epub-okat """""vírusellenőrzi""""

A Drakula sorozatnál például a 720-as csomagban az első két rész avi, a 3. rész 3 darabos csomag. Előbbiek letölthetők, utóbbiak nem.

Amiért pedig külön morcos vagyok, hogy a data-prémiumért fizetek, oszt használni meg nem tudom...

• Like 1

On 1/4/2020 at 11:58 AM, Nortek said:

Örülök, hogy értetlenkedsz. Valószínűleg letöltésvezérlővel szeded le a fájlokat, azért megy. Nekem is megy úgy.

Szedd le ezt, webről nem megy, vezérlővel igen. Pedig csak 300kb, a JDown telepítője. Vírustól mentes.

Ne itt értetlenkedj, hanem a data oldalán, Dénesnek. Nem a gyűjtő oldal tehet a tárhely hibáról.

Azt meg külön díjazom, hogy kiírod másik oldal nevét, illetlen dolog.

Visszatérve más hibákhoz, csatolok két képet hozzá.

cond.png

expanded.png

OK csak az a baj, hogy a Jdownloader szintén datán van és nem lehet letölteni. Különben nem használok letöltőt. Próbáltam máshonnan letölteni de nem indul el nem csak ez hanem az Internet Download Manager se. Azóta a másik helyen is ugyan ez a jelenség mármint az, hogy a datára feltöltött filmek nem jönnek le.

mintha foltozgattak volna valamit :)

szinkronizálás után fél órával már élt a link :)

• Like 1

"mintha foltozgattak volna valamit"

Lehet, hogy most ért a végére a víruskeresőjük :D

p.s.:
azért még nincsenek a helyzet magaslatán,
mert továbbra is tűnnek el olyan file-ok,
amiket sehol nem osztottam meg és csak
pár hete töltöttem fel ...

valami nagyon nem műküdik jól a data-nál
(és remélem, hogy csak "műszaki hiba" :( )

• Like 2
  • Thanks 1

Sziasztok!

A fórum keresője nálatok működik rendesen? Eddig, ha rákerestem a Get Shorty sorozatra mindig kiadta, most meg azt írja nem talált semmit. Elég fura, mert már 8 részt letöltöttem eddig és mindig megtaláltam ferysco feltöltését így.

Képtelen vagyok feltölteni a Data hu-ra. Két napja szinkronizál.

• Sad 1

5 órával ezelőtt, doronie said:

Képtelen vagyok feltölteni a Data hu-ra. Két napja szinkronizál.

Igen, és amikor meg befejezte a szinkronizálást, pl. 5 file-t több, mint 100 link-el regisztrál.

El nem tudom képzelni, hogy hogyan és miért tudják ennyiszer és ilyen gyakran elb@xni ... :wacko: :angry2: :angry:

(és akkor még nem is említettem az "egy-egy file"-ok "véletlen" törlődéseit ...) :blink:

• Confused 1

Neked legalább szinkronizálta,letölteni nem biztos hogy lehet.Két napja nem szinkronizálta a feltöltött fájlokat.Nekem így nincs mit kitenni.

Data.hu dénes válasza,A Data.hu-n a biztonság növelése érdekében be lett vezetve, hogy a vírusozható fájltípusok csak vírusellenőrzés után kerülnek letölthető állapotba.

Napokig ellenőriz.

Válaszai "kamusági faktor"-ából ítélve, lenne egy tippem "Dénes" "kamusági fok"-ára is.

(gyanúsan alliterál a "Dénes" a "Data"-ra ... és kezdek is aggódni,
mert ha a Data=Skynet, akkor Dénes=T-800?) :rolleyes:

Tehát nagyon  valoszinü annyi a Data nak. Vagy csak nem hozzá értök kezelik.

• Like 1

éjjel feltöltött 6 db 250 MB-os fájlt még mindig nem szinkronizálta,

a tegnapiakat meg még vizsgálja virusirtójuk.

t17t

léci tegyél ki egy rövid infót róla,hogy ne jeletsenek halott linket se Neked se a feltöltő kollégáknak

• Like 1
  • Thanks 1

Úgy néz ki a Data összeszedte magát. Gyorsan szinkronizál, hamar elvégzi a vírus ellenőrzést.

• Like 1
  • Thanks 1

Tud valaki épeszű magyarázatot adni rá, hogy miért ragaszkodnak egyesek a data.hu-hoz, amikor egyszerűen minősíthetetlen a szolgáltatása ? Miért nem lehet máshová feltölteni ?

• Like 1

On ‎2‎/‎6‎/‎2020 at 1:33 PM, doronie said:

Úgy néz ki a Data összeszedte magát. Gyorsan szinkronizál, hamar elvégzi a vírus ellenőrzést.

Nekem mások a tapasztalataim, ugyanolyan rossz mint eddig.

• Like 1

Hali, uj téma nyitásnál internal server error? valaki másnak megy? reggel 8 óta nem engedi.

közbe megjavult, valami kis gixer lehetett

• Like 1

Nem lehet új témát indítani DVD él, ezt írja. 500 Internal Server Error

• Confused 1

Én még mindig nem tudok új témát indítani, a sorozatoknál 500 Internal Server Error.

• Like 1

Üdv mindenkinek !

A mai nap reggel az oldalra való bejelentkezés után a böngésző (chrome) kiírta az oldal elérés elé , hogy  Nem biztonságos ! A böngészőprogi a legfrisebb és az oprendszer is naprakész (Win10 x64 Pro Hun) ! Kérdezném nálam a hiba avagy ..... ?

• Like 1

a Digitális Könyvek, Tutoriálok (DL) oldalon a Filmregények regényekből készült filmek topik teljesen felesleges. Olyan konyvek kerulnek feltoltésre, amelyek már párszor fenn vannak az oldalon.

• Like 1

Sziasztok!

Szeretném a ha bekapcsolnátok nekem a téma moderációt! Sajnos két újabb témámat jelentette valami csökevényes agyú véglény.

Így legalább tudnám törölni amit töröltetnek. 

• Like 1

On 2/15/2020 at 6:46 AM, AlFipapa said:

Szevasz,

lehet nem épeszű magyarázat,de elmondanám a tapasztalatom amit szerintem jó pár feltöltő is egyetért.

Nos elő és fontos érv a data melett,hogy magyarul tud a személyzet!

Az általunk kipróbált más külfüldi tárak free felhasználó(mint letöltő,mint feltöltő) csak bizonyos sebességgel tölthet le,illetve free feltöltöként  30-60 napig tart meg fájlokat(ami ha döglött link a fórom staff csapat törölgethet ami nem kis munka)

Másik fontos érv(szerintem,hogy igaz ott is van jogvédettség miatt bejelentés-törlés,DE  a 0 tolerancia elvén(szabályzataik) mindent törölnek(nekem 4,5 TB zeném ment rá) mig a data csak azt az egy fájlt amit bejentettek!

Más tárhelyeken a feltöltőnek is kell vásárolni tárterületet nem kis pénzért és ahogy tudjuk már a  PayPal se biztonságos fizető eszköz(adathalászat,félrevezető linkek)

Na és a legfontosabb érvem melette,hogy 1 doboz cigi,vagy 2 KV áráért sok száz felmet,zenét tölthetsz le ha összegyüjtve veszél  1 napos datát!

Üdv!

Én nem értek vele egyet. Aki ilyenre vállalkozik, mint feltöltések, és ráadásul hosszú évek óta csinálja, annak illene tudnia már angolul. Szóval ez egy rossz érv hogy a személyzet magyarul tud.A törlésről annyit hogy tök mindegy hogy prémiumos voltam vagy sem a datán, fájlok csak úgy eltűntek állandóan, noha semmien jogsértés nem történt, és töltötték is a fájlt-fájlokat.A darabolós meg szinkronizációs baromságáról meg az ftp feltöltésről meg megszakadt feltöltésekről ne is beszéljünk, ez már 5-6 évvel ezelőtt is siralmas volt.És most látom még rátettek egy lapáttal a vírusvizsgálattal.Elképesztő.A zero toleranciás törlésedről annyit hogy ha tudtad h mindent törölnek, minek használtad?Hát elmondom neked vannak olyanok ahol nem kell tárhelyet venni és unlimited tárhely unlimited speed, csak valamennyit fizetni kell(pro vagy premium tök mindegy hogy hívod), h ne törölje az inaktív fájlokat 30-60  nap után.És mint free user unlimited sebességgel tölthetsz.Most éppen amire feltöltöttem pár játékot, ez semmit sem töröl(legalábbis pc játékokból, legyen az bármilyen új meg drága).Itt meg ha nagy a nyüzsgés, egy sima free registered accouttal is ellennél, mert mindíg töltik ugye ha van forgalom.De nyilván nincs. És hát ma már bármilyen filmet meg tudsz nézni online szóval nem is csodálkozom ezen, meghát hazánkban simán lehet torrentezni elég rég óta.Értem én h magyar szinkronos filmeket meg sorozatokat akarnak, de 1-2 sorozatot meg 4-5 filmet megnézve angolul, magyar felirattal, simán megtanulna akárki egy kicsit angolul beszélni(gyerekek még könnyebben). Na mindegy ez most nem tartozik ide. :)Rámegyek a data-ra vagy rapidgatorra free letöltőként azt 50kbyte/sec-el hasít lefele? Na ne má!Ez a data azóta rossz amióta létezik.A másik hogy ennyi év után amennyit te itt töltöttél, nem tudod hogyan kell adathalászat meg félrevezető linkek ellen védekezni? PayPal sem biztonságos már? Ez még viccnek is rossz. :)

• Like 1
  • Thanks 1