Jump to content
PirateClub.hu

Csajozási help:)


ps2fan
 Share

Recommended Posts

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

És a szitu az, hogy bevallottam neki, hogy elképzelném vele az életem, de ő megmondta már múltkor is, hogy nem csak barátként. Sebaj legalább egész héten nem leszek msnen és nem küldök senkinek se 1 db zenét se msnen addig se. Hiába szerzek meg előbb valami új zenét nem érek el vele semmit se. Én már nagy ismeretségre tettem szert. 1-et tudok a csillagjegyek közül a rák a legnyugodtabb természetű és ő viseli el a legtöbb szenvedést és kudarcot az élete során. Amúgy meg Kodax hiába is beszélnék akármelyikkel mivel a csajok a külsőre mennek, ezért nem tehetek ellene semmit. Saját lakhelyem úgy rossz ahogy van. Sok kocsma lett most Tesco de semmit se ér. Én a józanok ligáját képviselem. Amúgy meg egész héten depis leszek. És nem érdekel legalább msnmentes napajaim vagy heteim lesznek. Az én életem el van cseszve:((((. Nem vagyok pesszimista, de élettapasztalatból írok mindent. Sok szerencsét mindenkinek a szerelembe. Csütörtökre pedig Boldog Valentinnapot!

 

Link to comment
Share on other sites

Jesszus..... hány éves vagy te?

 

Én is rák vagyok horoszkóptárs :D

 

Nem szabad csüggedni, nincs értelme... igyál meg egy sört, dőlj hanyatt és másnap próbálj meg az ÉLETBEN ismerkedni. Ez annyit tesz hogy beszélgessél lányokkal... előszőr nem kell más. Nem kell jófejeskedni sem. Akkor te leszel a kis csicska, akit ugráltathatnak... mondom... rengeteg duma. Meg még több is!

Aki szimpatikus neked és te is neki, arra rá fogsz jönni....

 

na üdv és fel a fejjel te RÁK!!! :)

Link to comment
Share on other sites

A héten csajmentességet csinálok 1 csaj se fog meghatni Valentin nap pfffffff. Ugyan olyan, mint a többi nem 1 nap alatt kell kifejezni a szerelemet a másik iránt, hanem egész életünk végéig míg szeretjük a társunkat. 2008 ugyanolyan lesz számomra mint a többi. Csajmentes és szenvedésekkel teli:((((. Ha még 1 csajedli azt mondja, hogy bocsi, de nem, akkor ajándéktiltásba veszem véglegesen:P

Link to comment
Share on other sites

Nos szerintem 21évesen még nem kéne ilyen kapuzárási pánikodnak lenni , felesleges, én is amennyi csajról hittem már , hogy "Ő az igazi" , most igy utolag már nevetek rajta, mert mindig jött náluk jobb ;) , szóval fel a fejjel jön majd ennél jobb , amugy meg ha személyesen mond ilyet , hogy legyünk barátok : nyugodtan röhögjél a képébe :D

Link to comment
Share on other sites

cimbi!! azt szokták mondani, hogy megtalálja a zsák a foltját!!! de ha nem keresgélsz akkor hogy fogod megtalálni?!?!?! amúgy meg téleg csak dumálni kell velük. van egy két csaj akivel az első beszélgetés után azt mondod persze magadban, hogy áááá hadjuk mert ennek nem jövök be, de ha kitartó vagy akkor meglesz az a csaj is aki számodra szimpi és a csajnak is tetszel majd!!! csak egy kis kitartás kell!! ja az msn-t meg kapcsold be nyugodtan ott is ellehet kezdeni a beszélgetést aztán majd szépen folyamatosan mehet az élőben való dumcsi is!!! ja és persze CSAK PIZITIVAN!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Arra kérek választ, ha még mindig mai napig nem ment ki a fejemből az a csaj akivel 2006-ba szerettem volna összejönni, akkor úgy hogy legyen csajom?:-O. Hiába jönnék össze most akármilyen jó csajjal, ha mindig ő lenne fejembe. Az a gond, hogy nagyon mély nyomot hagyott bennem. Most a héten pihifokozat lesz. Talán jövő héttől megjön a kedvem. Majd jövő héttől megyek csak msnre és nem érdekel ha ezért le fognak nézni vagy hülyéne ktartanak ez van az én életem ilyen. Hiába vallom magam a Föld legnormálisabb emberének, akkor se kellek 1 csajnak se:(((((. Nem vagyok pesszimista de tényleg tudom hogy mi vár rám ha bevallom a csajank az érzéseimet. Kaposvárra se tudtam betörni. Dombóvár meg 1 ratyi hely itt csak kocsma kocsma hátán. A rákról leírt belső tulajdonság rám 1-tól 1-ig mind igaz. Én tényleg mélyérzésű vagyok. Tényleg képes vagyok nagyon hamar beleszeretni akárkibe. Nem sajnáltatni akarom magam csak szeretnék már végre 1 rendes normális barátnőt akivel leélhetném az életem:) Legalább majd nézhetnek, hogy ha nem leszek a héten többet de kitudja meddig nem leszek msnen. Az is lehet hogy hetekig fel se megyek rá. Azt se myvip se iwiwre nem megyek most jó ideig.És ha majd hiányolnak amit úgyis kétlek. Úgyse hiányolna senki:(((((. Legalább megnézek pár filmet és tanulok a héten elfoglaltságilag. És most itt megfogadom, hogy jövő héttől tényleg csajozási infrastruktúráció fokozatom lesz csajozás téren. Ha pedig mégse jön össze semmi, akkor pedig az életnek sincs értelme:(((((.

Link to comment
Share on other sites

Figyelj ember, ne haragudj, de ez tömény önsajnálat. 21 évesen még ne keresd sztem életed szerelmét, előtted áll az egész élet. Avval hogy begubózól és "nem megyek msnre, se iwiwre és nem fogok hiányozni senkinek", csak magadnak ártasz. Ha meg valakinek nem jössz be... hát ilyen az élet, sok más emberrel is ki....ott már és mindig-mindig újra talpra kell állni.

Ha nem megy, hát nem megy, mindenki tapasztalta már hogy hiába erőlködsz akármennyire valakinél, ha neki nem te vagy az igazi. Járj el szórakozni, haverokkal,barátokkal, ismerkedj minél több emberrel. Ha beszűkülsz a saját kis világodba,ne várd,hogy rád találjon a szerelem.

Link to comment
Share on other sites

köx a bíztatást főleg kodax meg a többiek bennem már csak ti tartjátok a lelki erőt. Kodax sok szerencsét ahhoz, hogy megtaláld életed párját. És a többieknek is sok szerencsét. Ma végleg határoztam döntésem végleges. Soha többet nem megyek msnre. Vagy talán megyek. Lenne 1 kérdésem felvenne valamelyikőtök msnre szimpla baráti alapon?:S. Ha igen akkor majd elküldöm PM-be és felvehetnétek, hogy ott legalább tarthatnátok bennem a lelkierőt. Tudom, hogy ez nem olyan oldal. De én most tényleg rászorulok lelki támogatásra azért gondoltam, hogy felvehetne valaki. De csak akkor ha nem leszek felesleges teher számára msnen.

Link to comment
Share on other sites

Küldtem PM-et kodaxnak és Marco_Hunnak. Ha gondoljátok vegyetek fel. Benéztem freemailemre és ahogy láttam írta csaj iwiwen akinek msnen írtam kedden a szitut hogy vele elképzelném a jövőmet, de ő csak barátként velem. Gondolom mit tartalmaz lényegében kb ezt. Most azért, mert hogy nemet mondtam válaszként megsértődsz? És ha most nem jösz msnre és ezt írod fel akkor ezzel elveszítjük egymás barátságát is blablabla gondolom ez van benne. De elhatároztam ezentúl havi 1-szer megyek freemailre és havi 1-szer myvipre és iwiwre. Akinek nem tettszik ez van. Nincs előírva hogy mindegyikre be kell menni naponta. Majd ha lesz kedvem elolvasom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...