Jump to content
PirateClub.hu

Sebestyén Balázs vs. Vágó István


Dinnye92
 Share

Ki érdemli ki "A Kvízmester" címet?  

133 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Válassz!

    • Sebestyén Balázs
      43
    • Vágó István
      90


Recommended Posts

Én is egyetértek a többséggel, hogy Vágó... Ez a Széf, egyszerűen pocsék, nem csak Balázs miatt, az egész szabályrendszere hülyeség, a Balázs show-ról annyit, hogy a többség szidja, de ezeknek nagy része nézi is :D Hát Magyarországnak ez kell, ilyen a színvonal, Balázs-show, Mónika-show, mert nekünk az jó, ha fogatlan cigányokat bámulunk... A Kész Átverés-t meg szinte alig nézem mióta nem Boros-Bochkor van, Jáksó alatt sztem egy részt se láttam, Balázs alatt párat, de azok se voltak olyan jók, ami meg igen, az se Balázsnak köszönhető :)

Link to comment
Share on other sites

Vágó Istávra szavaztam, mert már egy ideje benne van a szakmában és réges régen még a Kérdezz Feleleket is ő vezette, ami egyik kedvencem volt, vagy mikor turmixgépet is lehetett nyerni, igaz a nevét nem tom a műsornak, mert nagyon kicsi voltam akkor még, de az tényleg bejött, szóval rá szavaztam, mert tényleg van egy lexikális tudása, Balázzsal szemben, aki inkább jópofa, de ne feledjük a jó humorhoz is kell intelligencia! :D

Link to comment
Share on other sites

Magyarországon a "kvízmester" kifejezés egybeforrt Vágó István nevével. Elég csak ha az elmúlt 20 évet vesszük, szinte mindig volt műsora, és nagyon sokan nézték és szerették. Valahogy nem bírom elképzelni, hogy Balázs a durván két hónapnyi játékvezetői pályafutása alatt be tudná hozni azt a tudást, intelligenciát, amilyen Vágó Istvánnak van.

 

Egyértelmű nálam hogy Vágó a kvízmester :)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem is egyértelműen Vágó.

Talán azért, mert ő sokkal régebb óta nyomja.

Én a Balázst nem igazán szeretem, bár magával az emberrel nincsa nagyon bajom, egész jó arc lehet, csak van egy (véleményem szerint) ritka szánalmas műsora, a Mónika -show 2, pedig abból már az eredeti is szégyen az utánzat is.

Néha belenézek, hogy röhögjek a szánalmas embereken, de télleg gyalázat.

Szóval lényeg ami a lényeg, Vágó a kvízmester, mvel hogy Balázs legfeljebb 10-15 év múlva a (véleményem szerint) primitív műsorát elhagyva, (kicsit kultúrálódva is talán) érdemelhet ki ilyen címet. Persze ha Vágó addigra már abbahagyja az ipart.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vágó István a kvízmester!!! De balázs meg a Humormester. Vágó azért régebb óta van a szakmában és azért érti is a dolgát és meg is van hozzá a kellő inteligenciája is. Balázs inkább lazább, neki annyira nem áll jól ez a hűű de okos vagyok. Meg ez a széf akkora hülyeség. Nem lehet érteni mi van. Meg nyerni is aliglehet benne XD

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Finoman szólva nem nagyon szeretem a Vágót, mert nagyképű, a Balázs sokkal jobb. Elgondolkodtatok, hogy mért nincs a Legyen ön is milliomos? Mert a Széfet sokkal többen nézik hála isten! Hajrá Balázs, Te vagy a király!

 

Vágót nem mondanám nagyképűnek ....

Legyen Ön is Milliomos éveken keresztül az RTL Klub legnézettebb műsora volt , én is rendszeresen néztem ... Nagyon sajnálom , hogy már nincs , Széfet is szoktam nézni , de ahhoz nem kell nagyon nagy tudás ... sima szerencsével tiéd lehet több millió forint is .. jó Milliomosban is lehetett szerencsével nyerni , de oda kell némi tudás ....

Balázs bírom , de őt nem a tudása miatt szerti senki , hanem mert jól előadja magát és jól vezeti a műsorait , ettől függetlenül szimpatikusnak gondolom :)

De az , hogy ki a Kvízmester ez nem is kérdés , meglepődtem azokon akik Balázsra szavaztak ....

Egyértelmű , hogy Vágó István a magyar kvízmester!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...