Jump to content
PirateClub.hu

Melyik a legjobb letöltő tárhely?!


KisLiszi
 Share

Melyik a legjobb letöltő tárhely?!  

477 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Szavazok!

    • data.hu
      304
    • rapidshare.com
      130
    • megaupload.com
      43


Recommended Posts

fú, nem is tudom melyik legyen.

 

inkább rapid, mert én töltök fel azért párszor, sok rar-os filmeke, és szinte annak egyedül van feltöltőprogramja, és nem kell a gép elött ülni, meg szinkronizálgatni a fájlokat.

 

data.hu ... csak kivételes esetben, nagyon fontos filmeknél töltök oda

 

letöltés tök 8, mindenhonnan leszedem, ha érdekel a film

nem ma kezdtem ezt az egészet, és bizony a hópelyhesem tele van az új kis sihederekkel, akik orrba szájba követelnek, mert nekik ez jobb vagy az jobb, és azt hiszik, h ha már beregeltek egy ilyen fórumra, hüde nagy kalózok (persze fel még a büdi életbe nem töltöttek semmit).

én még akkor kezdtem ezt az egészet, mikor nem volt ilyen választási lehetőség, és az ember örült mint majom a farkának, ha a letöltési sebesség elérte a 40 kb/s-t.

és nem kell azzal jönni h de igenis haladunk a korral, fejlödik a technika, mert egy dolgot egyre több okostojás elfelejt: ami itt fent van, ingyen van! INGYEN

bárhova is van feltéve, ingyen le lehet tölteni, és nem kell neten megrendelni, nem kell elmenni a boltba és megvenni

 

 

szóval összegezve:

letöltés: tök 8

feltöltés: rapid, mert nincs időm végig itt ülni és a fájlokkal babrálni, ellenben rapid a 14 fájl feltöltése végén, ki is dobja a linkeket

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mindenképpen data.hu,egyszerre 3-at is lehet vele tölteni...:)

De egyébként,bármelyiknek örülök.

Én úgy vagyok vele,ha már valaki arra időt szán,hogy feltöltsön egy jó cuccot,akkor már elég nagy pofátlanság azért könyörögni,hogy "jajj lécci tedd már datára" :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ezt a szavazást meg kéne nézni az összes uploadernek és el kéne gondolkodni.

Nem állítom hogy a data.hu-nak nincsenek hibái de amikor fél óra mire leszedek egy csomagot rapidról amikor datárol 12 perc alatt...És ez nem a netem hibája hanem a rapidé!!!

 

Data.hu rulez!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A Data.hu -t szeretem mert max sebességgel lehet lefele szedni és magyar is egyben..a megaupload is jobb lett tekintve hogy nem kell toolbar se mostmár, de a rapid is jobb lett, soha nem volt még vele problémám, és legtöbben is erre töltenek fel, a sebességgel se volt soha gondom, (csak 2x) tehát marad a rapid!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Rapidról töltök a legtöbbet.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A 3 közül egyértelműen Rapidshare, mert:

 

Data.hu

-instabil működés sok fájl már nem elérhető

 

Ingyenes felhasználók: Várás, és 1 szálú lassú letöltés.

 

Megaupload:

Ha nem törölnék róla a fájlok nagy részét, akkor erre szavaztam volna, nagy fájlméret, nincs várakozás, csak egyiddőben letölthető fájlok számánál van korlát.

 

Rapidshare:

15 perc várakozás, ingyenes userként egész jól jön az anyag de nem alkalmazható letöltésvezérlő, viszont a legtovább vitathatatlanul RS-en bírják a fájlok...

 

Ami ígéretes: Hotfile - nem csak a pénz miatt!

 

Ingyenes felhasználónak rövid várakozás, 400 MB-os fájlméret, letöltésvezérlő és többszálú letöltés - bár a data is így kezdte.

Link to comment
Share on other sites

Nálam a Rapid maximum sebességgel tölt, semmi bajom vele, mióta a Data.hu fizetős lett, azóta visszaszoktam Rapid-ra és szinte csak onnan töltök, de ha Data.hu-n van prémiumom (mint pl. most), akkor az is ugyanúgy megfelel (szintén maximum sebességgel tölt). Ezen a két tárhelyen mindent megtalálok, ami csak kell. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...