Jump to content
PirateClub.hu

A Sztárok Közül Kit Utálsz A Leg Jobban?


zsolesz008
 Share

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Külföldi : Tom "Nem Vagyok Buzi" Cruise, Meg az összes B oszztályú stárt FŐLEG CHUCK "Mindenkit SzanaSzétverek" NORRIST !!!!!! :D

Magyar : Kiszel "Faszom" Tündikécske , Fekete "Bazd meg a Seggem" Pákó

Együtes : Matyi és a Kib*aszott hegedűsei, Mc Haver És a Retkes Teknőőő

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Én a Tokio Hotel-t, Dzsásztin Timberléket meg a Rusnya Magdit utálom a legjobban! <_< Ja meg az összes nyálas ugribugri fiúzenekart meg az énekelni nemtudó idiótákat!

Link to comment
Share on other sites

Először is Jack Thompson és az összes olyan "ember" aki "ellenünk" van(gamerek).Aztán Tokio Hotel és az egyéb zenekarok/előadók, akik azt hiszik, hogy tudnak dalt írni és elénekelni pölö No Tanx(mittoménhogyírják). magyar "sztárok" közül kiszel tünde, fekete pákó,(direkt így írtam mivel, nem érdemlik meg sztem a nagybetűs neveket) és az összes politikus - ki nem áll6om a politikát.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

GYereke...sértődés ne essék, de a kérdés úgy szólt, hogy A Sztárok Közül Kit Utálsz A Leg Jobban? A bulvársajtó és a kereskedelmi csatornák által felkapot suttyókat ugye nem gondoljátok komolyan sztárnak. Sőt, lehet, hogy a fent említett embereket ezért nem szeretitek, mert nem csinál semmit, veri magát a tévében és mindjárt azt mondják rá, hogy sztár...mind ezt nem csekély pénzekért.

 

Itt van például Pongó művész úr, aki ugye az első nagy valóságsóóó "sztárjaként" ismert meg magyarország. Ez egy vicc...Ő miért sztár? Mer a thévébe muttatták a kép este reggel meg az egyéb álltalam még nem említett időkben?Nem tudom ismeritek e a zenei pályfutását? Elmesélem Nektek (amiről én tudok)! Valamelyik zenecsatornán volt műsorvezető kb egy alkalommal, meg kiadott egy lemezt is...bizony ám...ezt nem tudta mindenki ugye? Egyébként az album letölthető az oldalról! Én meghallgattam. Egy élmény volt...

 

Egyébként jut eszembe, Torgyán József is sztár ügyvéd volt, mielőtt politikai pályára lépett :)

 

Nah jó...átkozódjunk tovább

...egyébként én sem szetetem a fennt említett személyeket, csak a legtöbbet nem tartom sztárnak.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Utálom:

L.L. (azaz Leszophatsz Lúzer) Juniort,

Dundikát,

Ágicát és az összes hozzá hasonló egykori VV és BB majmot,

Hajdú Pétert, mert minden interjújában azt bizonygatja hogy ő nem dagadt, pedig olyan mint egy disznó,

Karafiát Orsolyát, ő csak szimpán idegesít és az sem tetszik rajta, hogy állandóan parókában van,

Marsi Anikót, mert olyan lassan és beképzelten beszél,

és én is utálom a TH-t.

Egy kicsit utálom még Steiner Kristófot, azért mert buzi.

 

Most más nem jut eszembe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...