Jump to content
PirateClub.hu

Viccek!!!


zsolesz008
 Share

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Három vadász dicsekszik egymásnak, hogy melyiknek okosabb a kutyája.

Az első:

- Az én kutyám olyan okos, a múltkor az erdőszélen megláttam egy őzet. Mikor le akartam lőni, akkor vettem észre, hogy a puskámban nincs golyó. Megszagoltattam a kutyámmal a puskámat, pillanatokon belül hazaszaladt és hozta a táskát a golyókkal, lelőttem az őzet.

Erre a második:

-Az enyém ennél okosabb, én is vadászni voltam, amikor megláttam egy nagy vaddisznót. Mikor nyúlnék a puskám után, akkor veszem észre, hogy nincs a vállamon. Megszagoltattam a kutyámmal a kezemet, az hazaszaladt, és hozta a puskát töltve. Megmentette az életemet.

A harmadik is hozzászól:

- Hát az én kutyám a legokosabb. Egy szép nyári délután a feleségemmel felsétáltunk a Szent-Anna tóhoz. Mivel meleg volt, akartunk volna fürödni, akkor veszi észre az asszony, hogy nincs nála a fürdőruhája. Megszagoltattam a kutyámmal, és kepzeljétek, pillanatokon belül visszajött és hozta a komámat a farkánál fogva!

:)

 

Egy autós lerobban egy tanya mellett, és bemegy, hogy segítséget kérjen a gazdától. A tanyán mindenféle állat szaladgál, köztük egy malac falábbal. A látogató rácsodálkozik:

- Mondja, mi történt azzal a malaccal?

- Az egy nagyon különleges malac. Az egyik éjjel kigyulladt az istálló, és addig visított, míg fel nem ébredtünk. Addig is kihajtotta az összes állatot a szabadba, és így megmentette mindet.

- Ez igen! És megsérült a tűzben?

- Nem, épségben megúszta. Aztán egyszer később ott az erdőszélen megtámadott engem egy medve. A malac épp ott volt a közelben, ráugrott a medvére és leteperte. Megmentette az életemet.

- Értem. Tehát akkor sérült meg a lába?

- Nem, kutya baja se lett. Nemsokkal ezután meg kint a szántóföldön felborultam a traktorral, és az maga alá temetett. A malac odafutott, ásott egy nagy gödröt, és ki tudtam mászni a traktor alól.

- Hát így sebesült meg a lába!

- Nem még ettől se lett baja.

- Hát akkor miért van falába?

- Tudja, egy ilyen különleges állatot nem vág le az ember úgy egyszerre!

:)

Link to comment
Share on other sites

Vonatbaleset történt. A szerelvény kisiklott és egy parasztházban kötött ki. A riporterek megkérdezik Józsi bá'-t (szemtanú), hogy mi történt.

A válasz:

- Le a sínről, át a szántáson, bé a tanyába.

Megkérdezik Pista bá-t is, ő is ezt meséli:

- Le a sínről, át a szántáson, bé a tanyába.

Végül megkérdezik a masinisztát:

- Mi történt?

- Ott feküdt a síneken egy cigány.

- És hogy-hogy nem ütötte el?

- Én ütöttem volna, de az le a sínről, át a szántáson, bé a tanyába...

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Az öreg Pistabá a földjén dolgozik és látja a magasban a permeteező repülőgépet. Amikor a gép leszáll megkéria pilótát, hogy vigye egy kört a repülővel.

Fent a magasban a Pilóta hirtelen csinál egy hurkot.

Pistabá megszólal: Erre számítottam.

A pilóta nem sokkal később átmegy zuhanórepülésbe.

Pistabá ismét megszólal: Erre is számítottam.

A pilóta elkezd fejjel lefelé repülni a talaj közelében.

Pistabá megint megszólal: Erre nem számítottam.

Amikor leszálnak a pilóta megkérdezi Pistabát, hogy honnan számított a zuhanórepülésre és a hurokra.

Pistabá elkezdi magyarázni, hogy a hurok tetejénél behugyozott és erre számított, a zuhanórepülés közben beszart erre is számított, de arra nem, hogy az egész a nyakába fog csúszni.

 

(A vicc nem így van pontosan csak rossz a memóriám és csak így sikerült leírni.)

 

Itt egy másik.

 

A buzi elmegy AIDS tesztet csináltatani. Egy hét múlva megy az eredménnyért.

-Doktor úr mik az eredmények?

-Sajnálom, de pozitív lett.

-Doktor úr tudom, hogy nincs gyógymód, de azért megkérdezem, hogy nem tud-e mégis valamit ami segíthet rajtam.

-Nos van egy nem hivatalos gyógymód, többen is meg gyógyultak már így, de ez nagyon nem hivatalos.

-Nem baj doktor úr mondja el.

-Rendben. Mostantól egy hónapig csak aludtejet és romlott főzeléket egyen és minden nap vegyen be hashajtót. Egy hónap múlva jöjjön vissza.

-Értem doktor úr.

Miután távozott a beteg megszólal az asszisztens.

-Doktor úr miért nem mondta meg neki, hogy negatív lett.

-Majd egy hónap múlva addig megtanulja mire való a segge.

Link to comment
Share on other sites

A gyerek bemegy a tisztítóba, és leteszi a pultra az inget.

- A papám ingét elcseszték, és azt üzeni, ha nem adnak helyette egy másikat, idejön és összetöri a berendezést.

- Mutasd csak, hányas inget visel a papád?

- Harmincötöset.

- No, akkor mondd meg neki, hogy várjuk.

:huh::mellow::)

Link to comment
Share on other sites

Egy nap felhívnak egy embert a rádióból hogy ha válaszol 3 kérdésre meg nyeri a fő díjjat ami 3 millió Ft.

-Jónapot kívánok!-mondja a rádíós

-Jónapot!-mondja a telefonáló

-Mondhatom a 3 kérdést??

-Igen!

-Mi az? 4 kereke van és motor hajtja.

-Szerintem személygépkocsi.

-Nem.Én konkrétan az Audira gondoltam.

-Mi az? 2 kereke van és motor hajta.

-Szerintem motorkerékpár.

-Nem.Én konkrétan a Yamahára gondoltam.

-Mi az? 2 kereke van, szárnya is van és motor hajtja.

-Szerintem repülőgép.

-Nem.Én konkrétan a MIG-re gondoltam.

-Ahjj ez nem lehet igaz.Én is kérdezhetek 1-et??

-Persze.

-Mi az? Az utcán áll, álltalában a sarkon.

-Szerintem kurva.

-Hát nem talált, mert én konkrétan az anyádra gondoltam... ;)

Link to comment
Share on other sites

Egy nap felhívnak egy embert a rádióból hogy ha válaszol 3 kérdésre meg nyeri a fő díjjat ami 3 millió Ft.

-Jónapot kívánok!-mondja a rádíós

-Jónapot!-mondja a telefonáló

-Mondhatom a 3 kérdést??

-Igen!

-Mi az? 4 kereke van és motor hajtja.

-Szerintem személygépkocsi.

-Nem.Én konkrétan az Audira gondoltam.

-Mi az? 2 kereke van és motor hajta.

-Szerintem motorkerékpár.

-Nem.Én konkrétan a Yamahára gondoltam.

-Mi az? 2 kereke van, szárnya is van és motor hajtja.

-Szerintem repülőgép.

-Nem.Én konkrétan a MIG-re gondoltam.

-Ahjj ez nem lehet igaz.Én is kérdezhetek 1-et??

-Persze.

-Mi az? Az utcán áll, álltalában a sarkon.

-Szerintem kurva.

-Hát nem talált, mert én konkrétan az anyádra gondoltam... ;)

 

Jáááj :D naon durvaaa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ááááááááá neee ez fááj :D

 

 

 

Gyerekek! Megcsináltatok a házi feladatot? -

kérdezi a tanár néni az

alsósokat.

- Iiiiigen.

- Hát te Orsós Gáspárka, elkészítetted a házi feladatot?

- Kezsit csókolom a tanitónéninek, ha'persze hogy megcsinyátam!

- Hát, akkor mutasd meg.

- Há' esküszöm a n*vírem íletire hogy megcsinyátam!

Hazamegy a kis Gazsi, hát a n*vére ki van terítve a konyhaasztalon, és körülötte sír az egész família. Másnap ismét az iskolában.

- Orsós Gáspárka! Szeretném látni a házi feladatodat.

- Csókolom tanító néni, hát ín tínyleg megcsinyátam, csak teccik tudni mostan nem hoztam el. De esküszöm az anyám íletire, hogy megcsinyáltam!

Gazsi hazaér, hát ott fekszik az anyja felravatalozva, gyászban az egész cigánytelep. Harmadnap.

- Gazsika. Mára csináltál házi feladatot?

- Hat ín tínyleg csinyátam tanító néni csókolom..... az apám íletire esküszöm!

Gazsika hazaindul, útközben találkozik a faterjával, aki egy kofferral a kezében menekül a putriból.

- Dikmá, hát hova dzsamalsz Dade?!

-Én esztet nem bírom Gazsi fijjam, én elmegyek innet! El*ször a n*véred, aztán idesanyád, most meg a bátyád, Bandi... :D

 

 

 

Egy kisfiú a szobájában játszott az új elektromos vasútjával, amit karácsonyra kapott. Anyja a konyhában mosogatott. Egyszer csak hallja, hogy a vonat megáll, a fia meg elkiáltja magát:

- Hé, f@szfejek! Ha le akarnak szállni, most húzzák le a belüket! Azok a seggfejek meg akik fel akarnak szállni, mozogjanak, mert indulni akarunk. Az anya döbbenten hagyta abba a mosogatást, berohan a nappaliba, és ráförmed a fiára:

- Ebben a házban nem beszélünk így fiatalember! Most pedig felmész két óra hosszára a szobádba és elgondolkozol a viselkedéseden. A kisfiú felment a szobába, majd két órával később visszatért, és újrajátszani kezdett a vonattal. Anyja hallotta, hogy a vonat újra megállt, és a fiú így szólt:

- Azoknak akik most leszállnak, szeretettel megköszönjük, hogy velünk utaztak. Ne felejtsék el magukkal vinni a poggyászukat! Akik most szállnak fel, kérem tegyék csomagjaikat az ülés feletti tartóra. Hamarosan indulunk.

Az anya rettentően büszke volt, a fiú pedig folytatta:

- Azok pedig, akik ki vannak akadva a két órás kib@szott késés miatt, keressék fel a büdös qrvát a konyhában.

 

 

 

és a legjobb :D :

 

 

A kistermelő elmegy a logopédushoz, s elpanaszolja, hogy a dadogása nagyon zavarja a munkájában. Az orvos megkérdi:

- Miért?

- Háhát tutututudja ééén csirkékkel foglalkozom és mmmikor bebebehajtom öööőket az ólba, mmmmindig kkkkijön kettő, erre azt kiáltom:

- Menjetek a pipipipicsába, erre meg kijön az összes.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...