Jump to content
PirateClub.hu

Jóbarátok


Lord_AdEe
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Én egy kicsit böngésztem jóbarátok híreket, és elvileg rachel nem egyezik bele, így nem lesz mozi :( bár én nem tudom, már kicsit talán ki is öregedtek a szerepükből :D :D és talán télleg csak egy ilyen epilógus szerű lenne belőle h 10 évvel később.. hát nemtudo :)

azt tudom h a joey nekem se tetszik annyira, és sztem azért mert matthew perry(chandler) volt a fő poéngazda a jóbarátokban :) ezért nekem ő a kedvencem! :) meg a karaktere is! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

elkezdtem feltölteni (kicsit lassan megy, de azért kb folyamatosan)

1dvd/évad divx angol magyar hanggal, és angol magyar felirattal

 

eddig az első évadot tudtam feltölteni, most rakom a másodikat

 

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=5883421

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Ez a sorozat meg a barátok közt vagy mi a nyavaja

No ezeket nem lehet megnézni.

Ember a 2 között világegyetem különbség van ! összehasonlítani is már képtelenség. (mert mi a barátok közt? egy semmi, nem is vígjáték ráadásul szal felesleges ez a hasonulgatás)

De feltételezem még nem láttad egyiket se rendesen igy nincs is viszonyítási alapod :P

 

egyébként megy új hír a mozifilmről (de nem hiszem hogy komoly lenen mivel már az újság honnan származik a forrás, nos hát kellett vmi szenzáció hogy jobban vegyék a lapot :D

 

cikk linkje

http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/friends0703/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

nem tudja valaki, hogy melyik évad megyik részében van az, amikor Chandler pénzt akar adni Joey-nak, de ő nem fogadja el, és ezért kitalál mindenféle baromságot, hogy ne tűnjön adománynak. És Chandler kitalál egy olyat is, hogy CSÉSZE kártyajáték. Na az a rész, nem tudjátok melyik?

Kábé ott van, amikor Chandler összeköltözik Monikával, és Joey egyedül maradna a számlákkal...

Köszi előre is!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...