Jump to content
PirateClub.hu

Bajnokok Ligája


tibiole
 Share

Recommended Posts

Creoque: Nem írhatunk és nem örülhetünk?? :blink: Mert??

Angol foci kemény foci, egyedül a kezezés, ami durva volt, hogy nem látta se a bíró, se az asszisztensek.

Ott volt a lehetőség növelni az előnyt, helyzetet ki kell használni, mert akadt bőven.

Egy tizenegyes jogos lett volna, kiállítás szerintem nem jogos.

Bíró akármit mond az úgy van, ha hibásan dönt, ha nem.

2 meccs alapján jogos a továbbjutó ;) Magánvélemény, mielőtt jönnétek "anyámmal"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Számoltam, csak 6 tizenegyest nem adott meg ez a rohadt kárörvendő :angry: :angry:

egyetértek Creoque-val... messzi hol volt ? etó hol volt ? A Chelsea akkor lőtt volna gólt nekik akárhányszor eltalálták a kaput... messzinek aranylabdát... szánalom..

 

-színészalves

-gabidal

 

ezek után a döntőben:go mu

 

 

2 meccs alapján jogos a továbbjutó

 

nézted ezt a meccset ?

Link to comment
Share on other sites

Ilyen meccs után már tuti a Barcelona nyeri a BL-t ;)

Nem kell itt k*cs*g*zni. Múlt héten meg épp, hogy a Barcelona ellen fújtak.

 

Furcsa ilyenkor, valahogy mindenki elfelejtkezik az ilyen dolgokról :huh:

 

+ 10 ember ellen, akció gólt is lehetett volna lőni ;)

 

 

Ugyan már.. nem ez itt a lényeg... lehet fújtak egyet-egyet, de itt közel nem erről van szó! Ez szimpla csalás, a játék tisztaságának, A Bajnokok Ligájának, a labdarúgás szellemének a megcsúfolása! Az általad írt utolsó mondatot akkor fordítsuk meg: olyan csapat megérdemli, aki a kaput nem tudja eltalálni 90 perc alatt, egy olyan csapat ne érdemelné meg, akinek több 11-est nem adnak meg? amit még a hülye is lát még a nézőtérről is....? Annyira látszódott, amikor a legkisebb kezezést pl. lefújja a bíró, de a tök átlátható felett meg szemet huny... és ue. igaz a buktatásokra is.

 

 

Gusztustalan, etikátlan..... édes így a győzelem remélem... ! Inkább a hányinger kellene, h. kerülgesse a jó ízlésű foci-kedvelőt ilyenkor, attól függetlenül, hogy kinek szurkolt :( Ezt mondanám akkor is, ha másik fél részére történtek volna hasonlók.... ááh, így tönkretenni egy 'futball-élményt', amiből nagy meccs lehetett volna :( Hihetetlen!

Link to comment
Share on other sites

de lehet örülni neki ;) mert bejutottak a döntőbe. :D

viszont el kell ismerni ,hogy a Chelsea szépen semlegesítette a Barca játékát és a játék képe alapján döntőt érdemeltek. Bírói hibák vannak , és most ugye ez a meccs az aktuális de biztos volt hogy a Chelsea is hasonló mérkőzést játszott a múltban...

Link to comment
Share on other sites

figyeljétek most jönnek, majd a divatdrukker katalányok....

ez CruyFF-ék öröksége....gvárdióla helyében szemenköpném magam...szánalomra se méltó az egész csapat. magánvélemény

 

rájli és dín után itt az új "kedvenc" örvendő....fura 1 kicsit, hogy a Chelsea-nek sose fujnak be semmit....de hát biztos megérdemlik...

Link to comment
Share on other sites

úgy kerül ide hogy a Barca velük játszott utoljára és akkor egy 6-2-t vagyis nagyjából sehogy, nem is a madridról beszéltem most nem tudom h jött fel

 

ezvan, sajnálom a chelseat de most őszintén kit lep meg hogy tele van az uefa és a fifa rohadt csalókkal pályán és azon kívűl is

 

szerk.: lehet paranoia de tényleg le akarják (uefa/fifa) taszítani a trónról az angolokat, és csak ilyen módon tudják ami télleg undorító, remélem most a következő két meccsen behúzzuk a bajnokságot és a lehetséges módszerek mindegyikével lealázzuk a Barcelonát

Link to comment
Share on other sites

Akkor örülj magadban és tudod miért?! Mert az első meccsen a barca képtelen volt gólt rúgni itt meg egy 0 volt a teljesítményük egyedül a lepkegyűjtő valdes ért valamit, mert belerugdosták a labdát! 1-2 bírói hiba van 1 meccsen na de itt rengeteg volt a kiállítással együtt, főszereplő akart lenni a kopasz norvég hülye gyerek az lett, örüljetek vele együtt, esett előtte térdre ő nyerte meg nektek! Szép volt örüljetek!

Link to comment
Share on other sites

Jaire.... ugyanugyan. Hülyeségeket beszélsz.

 

A koreai csalás óta nem történt ekkora bunda futballpályán megkockáztatom. A vak is látta, hogy

1.) Maloudát feltartotta alves

2.) Drogbát megrángatta és ellökte Abidal

3.) Piqué kezét érte a labda

4.) Touré felnyársalta Drogbát

 

és amit látott Abidal esetében, hogy összerúgta Anelka lábait. De az nc mert befújta.

 

Ezek közül melyiket vitatod? Nézd már meg még egyszer.

 

 

"Bíró akármit mond az úgy van, ha hibásan dönt, ha nem."

 

Jaja. Azért megtekintgetném hogy mit írnátok ide, ha fordított esetben a barcának nem fújt volna be semmit. Fröcsögne az egész topik. Dehát az a barcelona. Ja? Az már más.

 

 

A bírót elmeszelni, többet ne kapjon nemzetközi mérkőzést. Pfuj, hánynom kell.

Link to comment
Share on other sites

egy barcelona szurkoló ne merjen ide beírni és örülni.

Ennek nem lehet.

 

5, de inkább 6 tizenegyes járt volna a Chelseanek. Ballack helyében a bírót karóba is húztam volna az biztos. Drogba a végén mit üvöltött a kamerába? Jó lenne tudni.

 

 

Ez egy szánalom volt kérem. Csod ahogy a gabidált kiállította. Sylvinho fog szembenézni Cével a döntőben. Azért eza tudat megnyugtat.

 

1 kaput eltaláló lövése volt a barcelonának egész meccsen, a Chelsea megölte a futballjukat. Nulla.

Kértem itt csalás történt.

 

 

 

ábel: a Madrid már megint hogy kerül ide? Madriditiszed van?

Na azért vitatkoznék (én mint Realos)

Szóval 5 v. 6 tizenegyes azért nevetséges Drogba párszor feldobta magát. Szerintem 2járt volna max. Abból egy 100%-os biztosan mert Pique kezezése mi volt ha nem 11-es ?

Lehet örülni a Barca sikerének meg egész évet nézve megérdemelten vannak ott ,de a Chelsea ellen nem érdemelték volna meg,hogy ott legyenek...

 

Link to comment
Share on other sites

....

 

 

:)

Gyere örülj, ha etudsz ennek. Bár az eddigi megnyílvánulásokból leszűrve még ennek is lehet értéke számodra. Én azért biztos meghúznám magam és csendben lennék miután betolta a csapatomat a játékvezető a döntőbe.

 

1 kapuralövés volt barca oldalon. 1.

Más meccsen egy ilyennel nyer az ellen már jön a hőbörgés.

A bíró mellett ugyebár.

Módosította Nietzsche
Link to comment
Share on other sites

platini elrendezte ezt is, gvárdiólán látszott, hogy tudja a továbbjutás már a meccs előtt le volt zsírozva...furcsa, hogy nem cserélt a kiállítás után....jaj azért biztos, mert tudta milyen jó csapata van nagyszerű játékosokkal....érdekes dolgok ezek...ja és a barcelónya katalán? akkor miért nem a katalán ligába játszik, ha annyira verik magukat ezzel...2 csapat van barccelonában: Espanyol A, Espanyol B...ennyi

Link to comment
Share on other sites

figyeljétek most jönnek, majd a divatdrukker katalányok....

Nem tudhatod ki az ki nem, azért, mert valaki nem naponta ír ezekbe a topicokba, nem biztos, hogy divatdrukker.

 

Tudom, fáj, ha a kedvenc kiesik, vagy, ha az ősi ellenség jut be a BL döntőbe, de 5-6 tizenegyest, maximum a legnagyobb fanatikusok számolnak ;)

Tény, hogy a bíró az messze kritikán aluli volt, de én nem láttam, a múltkori meccset, da ha jól hallottam ott meg egy Barcelona tizenegyest vettek el és eléggé a a Chelsea-nek fújtak, nem ennyire láthatóan, de így volt, ha jól hallottam ;)

 

Attól, még, hogy így nyertünk, miért ne örülhetnénk?? Sírjunk bánatunkban??

Nem szégyenlem magam a csapat miatt, mert még, ha nem is jó játékkal, de utolsó percben is megpróbálták a lehetetlent, ami, mint kiderült, nem volt lehetetlen ;)

Link to comment
Share on other sites

azért ne keverjük össze az függetlenségi "mozgalmakat" a Barcelonával, ha mi harcolnánk függetlenségért, mint autonóm állam, mi is bálványoznánk azt a csapatot ami elveri az elnyomó ország legjobbjait

 

szerk

most mér kell állandóan ezzel jönni, Mourinho tele ugatj aa sajtót, az utolsó sikerét a Portoval érte el azóta semmi, nem nyújt semmi kiemelkedőt a jó csapatokkal

Link to comment
Share on other sites

Hmm.

Azon kívül hogy most lesz olasz bajnok az Interrel, a Chelseavel is csinált egy-két dolgot az albionban. Bár lehet hogy nekem rossz a memóriám.

 

Számomra mindenképpen nagy edző. De nem is erről szóltam hanem a sítlusáról és a szókimondóságáról, amit nagyon kevesen vállalnak fel. Itt nem épp a bunkó hangvételre kell gondolni, hanem a mondandóra.

 

 

penaltis_reclama_Chelsea.jpg

 

penaltis_reclama_Chelsea.jpg

 

 

penaltis_reclama_Chelsea.jpg

 

 

penaltis_reclama_Chelsea.jpg

Link to comment
Share on other sites

Én Milan szurkoló vagyok, és semlegesként néztem a meccset (a Chelsea-t és a Barcát is bírom, egyikkel sincs bajom), de ez eléggé gusztustalan volt. Bozsik is mondhatja, hogy "a futball jutott a döntőbe", de azért a két meccsen nem mentek sokra a katalánok a nagy futballjukkal... A Chelsea ellen egyszerűen nem tudtak mit csinálni, mert ha nem tudják játszani a saját játékukat akkor meghalnak, mert képtelenek váltani. Szerintem egyértelmű, hogy a Chelsea érdemelte volna meg a döntőbe jutást, és nem csak az az idegesítő, hogy egy utolsó percben talált góllal mentek tovább Messiék (úgy hogy közük nem volt a továbbjutáshoz), hanem hogy ehhez kellett egy ilyen bíró is, mert 2 vagy 3-0-nál már tökmindegy, hogy lő-e gólt a Barca a 93. percben

Link to comment
Share on other sites

óó... azzal az Interrel bajnoknak lenni? egy hulladék Milan és egy összekapart Juve ellen? gratulálok

a Chelseavel valóban nyert egyszer bajnokságot meg egy-két kupát, de ha felírnánk ide a játékosok neveit, hogy kik fordultak meg abban a chelseaben azt hiszem nem lenne kérdés hogy egyértelműen bukás volt az ott eltöltött évek

Link to comment
Share on other sites

Még mindig nem értem ezen mit lovagolsz? Nem ezt kellett volna kihozni a mondandómból...

 

"az utolsó sikerét a Portoval érte el azóta semmi" Ezután viszont elég fura reagálás volt, ja hát igen nyert egy bajnokságot, meg pár kupát... :)

Nem is érdekes egyébként, nem érdekel Mourinho. Sokkal inkább ez az elcsalt meccs, mely után mint akik teljesen megérdemelten jutnak a döntőbe úgy örülnek a katalánok. közbe meg...? áhh...

 

 

Iniestából azért nem néztem ki azt, hogy lenyilatkozza hogy hát igen ez a munka gyümölcse és teljesen megérdemelt a továbbjutás. Őt tartottam valamire emberileg. Ha már Puyolt, Fetót, Messit nem... de egy kaptafáról származnak, nincs is mit mondani.

 

 

Drogba:

"Es una jodida vergüenza"

 

Szabadfordításban:

"Ez egy kib*-*tt szégyen."

 

 

Maximálisan igaza van.

Link to comment
Share on other sites

Iniestából azért nem néztem ki azt, hogy lenyilatkozza hogy hát igen ez a munka gyümölcse és teljesen megérdemelt a továbbjutás. Őt tartottam valamire emberileg.

Szintén és még most is megvagyok lepődve :blink:

Real vs Barca ide vagy oda Iniestát kedveltem

 

Link to comment
Share on other sites

Igen furcsa 2 találkozót vívott a 2 csapat!A chelsea totálisan megfogta a Barca támadójátékát, viszont ők sem tudtak nagyon mit csinálni!Az egy dolog, hogy hány 11-est adhatott volna meg a bíró!(1-et Piqué kezezését) viszont Abidal kiállítása pedig abszolút jogtalan volt, hozzá sem ért Anelkához!Azt hiszem ezt a chelseat a mu megette volna reggelire a döntőben, a katalánok ellen viszont egy nagyon jó meccsre van kilátás!Én személy szerint örülök, hogy a Barca a döntőben van, csak nem így számítottam rá, többet vártam tőlük!A kékeknek pedig ez a tanulság, hogy ilyen védekező felállással nem lehet nyerni de le a kalappal előttük is!Lehet okolni a bírót, akárkit, az dönt ami az eredményjelzőn van!Barcelona - Manchester döntő!Érdekes lesz!

Link to comment
Share on other sites

Akkor te tavaly nem nézted a MU-Barca - t mert, ott a Mu ugyanezt csinálta, és otthon, a csatárok a 16 ostól 2-3 méterre védekeztek. Azt nem hinném, h a mu simán legyűrte volna a chelsea-t..... Egyetlen egy csapat sincs a világon, amely olyan hülyén játszana, mint a real, h támad, de nincs jó védekezése, tehát azt el lehet felejteni, h túlságosan védekező volt a chelsea, mert amely csapat nyerni akar a barca ellen az ilyen taktikát választ. Az meg egy sablon szöveg, h az eredmény a lényeg, ilyen bíró tevékenység felett nem lehet elsiklani, amúgy meglehet nézni a 11 es eseteket kommentár nélkül, és akkor rájössz, h legalább 3 11 est nem kapott meg a chlesa.

Link to comment
Share on other sites

Lehet , hogy sablon szöveg de nem ez az igazság? ;)

A 3 11-essel pedig nem értek egyet!Alves és Malouda "pofozkodásánál" mindketten adták egymásnak, csak Malouda nagyobbat esett!Drogba szokás szerint színészkedett, egy olyan fizikumú ember nem esik hasra ha hozzáér valaki, lökés pedig nem is volt!Piqué kezezése volt jogos!A végén pedig Keita vagy Touré, mindegy, felkarjáról vágódott a labda, semmi nem volt!

 

És igazad van a mu ugyanezt csinálta tavaly az elődöntőben!A döntő teljesen más!Ott támadni kell!Ezért számítok teljesen más meccsre!

Ez a találkozó pedig még sokáig vitatéma lesz, de igazából semmi értelme!Nem mondom, hogy nincs igazad, de visszavonni nem fogják már!

Link to comment
Share on other sites

És igazad van a mu ugyanezt csinálta tavaly az elődöntőben!A döntő teljesen más!Ott támadni kell!Ezért számítok teljesen más meccsre!

Most mondtad a lényeget, a Chelsea is olyan defenzív futball játszott tegnap mint a mu tavaly, de ebből hogy következtetted le hogy a Chelsea a döntőben is igy fog futballozni ?

A lyon és a bayern sokat ért a sok támadással...

 

abuzirohadt_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Share on other sites

A tavalyi döntőből következtetek, ami finoman szólva sem volt izgalmas...Persze nem vagyok jós, nem tudom mi lesz Rómában de az tény, hogy a Barca ebben az idényben szebben játszott a londoni kékeknél!

 

Az viszont tuti, hogy ez a bíró nem nagyon kap több fontos meccset!

Link to comment
Share on other sites

A 3 11-essel pedig nem értek egyet!Alves és Malouda "pofozkodásánál" mindketten adták egymásnak, csak Malouda nagyobbat esett!Drogba szokás szerint színészkedett, egy olyan fizikumú ember nem esik hasra ha hozzáér valaki, lökés pedig nem is volt!Piqué kezezése volt jogos!A végén pedig Keita vagy Touré, mindegy, felkarjáról vágódott a labda, semmi nem volt!

 

Jaja. Végülis Malouda tartotta fel Alvest ugye? Illetve ha meghuzkodja a mezed tök véletlenül Gabidal, kibillent az egyensúlyodból akkor te is állva maradsz. Értem én. Le a szemellenzőt, aztán lehet nekiveselkedni a felvételeknek!

 

 

Drága barcás lelkeim, nem jókedvében van felháborodva a világsajtó és a jóérzésű emberek igen nagy százaléka a tegnapi meccs után.

 

Ti csak örüljetek. Lelketek rajta.

-megint csak a hányinger kerülget!-

Link to comment
Share on other sites

bíró elcsalta a mecset. mivel semlegese nézőként néztem egyxértelmű volt, 2 100%-os 11-estől fosztotta meg a chelseat, de a többit is belehettett volna fújni.ballack mikor majdnem nekiment a bírónak az nagyon nagy volt.vki linkelje be azt a videót

Link to comment
Share on other sites

Én Madridista vagyok és ennek ellenére örülök hogy a Barca jutott a döntőbe mert nem szerettem volna angol házi döntőt nézni, mint tavaly. Ha majd Man utd - Chelsea meccset akarok, akkor megnézem a bajnokságban. De ezt leszámítva a bíró egy szerencsétlen volt és sajnálom a Chelsea, hogy így kellet kiesnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...