Jump to content
PirateClub.hu

Windows Vista


THX
 Share

Recommended Posts

Hali! Nem találkozott már valaki olyannal, hogy a 64Vista Ultimate hun nem működteti a mikrofont az integrált audió vezérlőről(bár hangkártyárólse).Asus M2n-E+6400Be+Msi3870oc+4gb geil ram környezetében?Az agyamra megy, mert semmilyen driver csere nem segít.Se az ASUS,se az MSI homelapokon nincs semmi értelmes.Nincs valakinek ötlete..?Nagyon megköszönném. Ja,még ide tartozik hogy települ minden driver,eszközkezelőben minden rendben,a másik vinyon levő xpsp3 alól megy a mikrofon tehát nem hardver probléma...lehetetlen egy helyzet.

Link to comment
Share on other sites

Hello !

 

nekem lenne egy olyan próblémám , hogy elösször is nem nagyon értek a bootoláshoz de addig eljutottam hogy kiírtam a Vistát egy cd-re és arról bootoltam!

 

Itt következett a probléma egy darabig irogatta a dolgokat és megált!

 

Egy A betű és utánna>: ide most be kéne írnom valamit vagy mit kell csinálni kérlek segítsetek mert már nagyon jó lenne ha működne a dolog!

 

Egy hozzáértő kérem magyarázza el nekem mert nekem nem megy !

 

Előre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

A biosban tiltsd le a flopy-ról való bootolást,valamint a harddisk-ről való bootolást is(disable)!Az "A" betű mindig a flopy meghajtót jelenti,de te dvd-ről telepítesz .ezért kel letiltani a flopyt+a vinyót,hogy onnan ne is keressen semmit.Utánna ha már települt az op rendszer,engedélyezned kell a vinyóról való bootolást(enable).Azért hogy ne csak a dvd-ről tudjon felállni a rendszer ,hanem a vinyótól is....A biosba úgy jutsz be hogy a mikor bekapcsolod a gépet, folyamatosan ütögeted a del.(delete )->boot menü stb stb .

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!!Az lenne a gondom, hogy a Vista Ultimate SP1 nagyon lassan töltődik be, és nem tom hogy miért!! :S

Ha tudnátok vmi progit vagy vmit amivel kicsit gyorsabb lehetne, akkor pls segítsetek!!!!

Előre is köszi a válaszokért!!

 

Config(ha kellene):

C2D E8400

GA-P35-DS3

2*2 Gb Kingston 800 Mhz

Gainward HD4850

500 Gb Sata II Samsung HDD

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Lenne egy problémám most raktam fel 32bites vista ultimatet és sp1 felrakása köben ezt a hibát írja ki 0x80070002 és leáll a telepítés.Tudjátok mi a gond mert eléggé zavaró, hojava script:bbc_pop()gy nem tudom felteni az sp1-et.

hali. nekem is ez a problémám de a microsoft-os link-ből nekem nem derült ki semmi. valaki tudna segíteni? már próbáltam egy csomó féleképpen. a telepítés eljut a 3/4-éig és kiírja ezt a hibaüzenetet nekem is. mit tudnék neki csinálni? pls nagyon fontos lenne. előre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni az az alábbi gondomban:

 

Különböző gépeken, különböző Vistákra telepítve bizonyos programok (pl: Vista Manager, Sol Suite) a beírt reg kulcsokat látszólag elfogadják, és kérik a program újraindítását. Újraindítás után regisztrálatlanok maradnak. Pl: A Sol Suite XP alatt ua regkulcsal hibátlanul működik. Egy ideje már próbálok a megoldásra rálelni, de nem jött össze.

 

Kérem akinek van megoldása ossza meg itt velem.

 

Köszönöm

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Nekem beszart a Vista-m és Szeretnék egy újat húzni a LapTop-ra. Tud valaki Vista telepítöt nélkülözni?

Az privátba írjon.

 

Am:! Boldog Karácsonyt mindenkinek ! :D

Módosította Gabi89
mail címet nem adunk meg nyilvánosan.
Link to comment
Share on other sites

Lenne egy kis problémám cs nemtudtam h hova írhatnám,szal bocsi ha nemide kellene.

Windows Mail-el lenne egy kis problémám.

Ezt írja ki mindig mikor szinkronizál.:

"A(z) "[Gmail]" mappa fejléceinek letöltése nem fejeződött be. "[Gmail]" kijelölése sikertelen az IMAP-kiszolgálón. Megpróbálhatja frissíteni a mappalistát az IMAP-kiszolgálóval való szinkronizálás érdekében. Fiók: 'imap.gmail.com', Kiszolgáló: 'imap.gmail.com', Protokoll: IMAP, Kiszolgáló válasza: 'Unknown Mailbox: [Gmail] (Failure)', Port: 993, Biztonságos (SSL): Igen, Hibaszám: 0x800CCCD2"

 

 

Már megpróbáltam mindent de tanácstalan vok már.Ha vki tud vhogy segíteni írjon pls.Előre is köszi :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!!

Azt szeretném kérdezni, h a 64bites vista programkompatibilitása megoldódott már, vagy még mindig kevés a 64bites progi? És a játékok mennek a 64bites rendszeren? A válaszotokat előre is köszi.

És engem is érdekelne, h az eddig letöltött vista frissítéseket holtalálom meg a gépemen, mert akkor tuidnám integrálni vlite-al.Köszi szépen:)

 

Link to comment
Share on other sites

Én már egy ideje 64 bites vistát használok és eddig minden játék ment rajta gond nélkül csak ugye az ősöreg játékok nem indúlnak de hát ki játszik olyan régi játékkal.Program meg mennek rajta rendesen a 32 bitesek,egyedül eddig egy program nem indúlt el rajta de az nem egy lényeges program van ezernyi más ugyanojan ami használható.Én merem ajánlani a 64 bites vistát amit csak lehet szerzz meg 64 bitesben amit meg nem az mehet fel 32 bitesen.

 

http://www.start64.hu/

ez az oldal tele van 64 bit hez való cuccokal.

 

Sok sikert.

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

Köszönöm a választ Pityu!!!Hamarosan kiis próbálom, már elkezdtem tölteni egyet:)

De most olyan gondom van, h ma fogta magát a Vistám és bejelentette h őt aktiválni kell.Pedig eddig ment szépen.És letöltöttem hozzá sokféle cracket, de egyikel sem megy.Mondjuk érdekes, h ujraindítás után a képernyőfelbontás 640x480, aktiválni akar és ha választom az aktiválás késöbb sort, akkor elindul, de nincsen meg a háttér sem.Fekete háttér van.Olyan érzésem van, mintha ujraindítás után nemtörténne semmi, azaz h visszaáll vmi alaphelyzetbe, de én nemértek hozzá.Ha valakinek volt hasonló gondja, vagy tudja miez, akkor segítsen legyenkedves.

Köszi mindenkinek:)

Link to comment
Share on other sites

Szia Rena76!

Nem tudom hogy Updatelted-e a Vistád, de ha igen akkor valószínűleg az lőtte ki a cracket mivel van egy frissítése a Windowsnak ami kilövi a crackek nagy részét!! A várakozással és a fekete háttérrel nem tudsz mit csinálni, de ne aggódj mert ez azért van mivel az SP1-es Vista ezt csinálja ha nem eredeti, hogy várni kell bejelentkezés előtt, meg fekete lehet csak a háttered, meg néha majd felugrik egy kis ablak hogy "valószínűleg szoftverhamisítás áldozata lett", de bezárod és megy tovább!! Míg meg nem tudod valamivel újra törni addig sajna ez lesz, de ettől tudod használni ugyanúgy a Vistád!

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm a választ Pityu!!!Hamarosan kiis próbálom, már elkezdtem tölteni egyet:)

De most olyan gondom van, h ma fogta magát a Vistám és bejelentette h őt aktiválni kell.Pedig eddig ment szépen.És letöltöttem hozzá sokféle cracket, de egyikel sem megy.Mondjuk érdekes, h ujraindítás után a képernyőfelbontás 640x480, aktiválni akar és ha választom az aktiválás késöbb sort, akkor elindul, de nincsen meg a háttér sem.Fekete háttér van.Olyan érzésem van, mintha ujraindítás után nemtörténne semmi, azaz h visszaáll vmi alaphelyzetbe, de én nemértek hozzá.Ha valakinek volt hasonló gondja, vagy tudja miez, akkor segítsen legyenkedves.

Köszi mindenkinek:)

 

 

Hát most egy ötletem van mert én még így nem jártam vistával de ha ez se működik és ugyanúgy szórakozik tovább akkor szerintem újbóli telepítést próbálni.

 

Ez meg eredetiség ellenörző

http://rapidshare.com/files/181482288/GenuineCheck.exe.html

 

ja és ha csak sima vistád van akkor érdemes hozzá megszerezni az sp1-et és telepíteni,az meg már könnyen megy.

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

Köszönöma válaszokat:)

De az a baj, h ez még 32 bites Vista.Másrészt pedig eddig nemvolt vele baj, mert olyan a telepítőm, h nem kellett aktiválni eddig és ráadásul mostanában nem frissítettem.Sztem a káros szovtver eltávolító eszközre gondolsz ugye Kisember?Mert azt soha nem szoktam felrakni, direkt.Pedig először arra gondoltam, h a kulcsom feketelistára került és h mások is mondják majd (innen közületek) h neki is ezt csinálja.Mert eddig sosem volt még bajom vele.Azaz h már régóta ezt a vistát használom és soxor felraktam már ezt és soha nem volt ilyen gond.De köszi mindent...És sztem újrarakom hamarosan, ha lejön a 64bites Vista.

Pityu!

Ha jól értettem, akkor a 32 bites programok is futnak a 64bites rendszeren? Mert ha igen, akkor nagy baj nemlehet:)

Ez az eredetiség ellenörző is 64biteshez van? Ennek mi a lényege? Mert ilyet még nempróbáltam:P

Kisember07

Régebbi hozzászólásod a lassú sp1es vistához...Nos nemtom, csak tippelek, de 32bites, vagy 64.Mert látom h 4giga ramod van és lehet h ez a baj? Nemtudom, de mindenesetre a VistaBOOTPro-t ajánlanám a figyelmedbe.Nállam gyorsított az induláson .

Link to comment
Share on other sites

Köszönöma válaszokat:)

De az a baj, h ez még 32 bites Vista.Másrészt pedig eddig nemvolt vele baj, mert olyan a telepítőm, h nem kellett aktiválni eddig és ráadásul mostanában nem frissítettem.Sztem a káros szovtver eltávolító eszközre gondolsz ugye Kisember?Mert azt soha nem szoktam felrakni, direkt.Pedig először arra gondoltam, h a kulcsom feketelistára került és h mások is mondják majd (innen közületek) h neki is ezt csinálja.Mert eddig sosem volt még bajom vele.Azaz h már régóta ezt a vistát használom és soxor felraktam már ezt és soha nem volt ilyen gond.De köszi mindent...És sztem újrarakom hamarosan, ha lejön a 64bites Vista.

Pityu!

Ha jól értettem, akkor a 32 bites programok is futnak a 64bites rendszeren? Mert ha igen, akkor nagy baj nemlehet:)

Ez az eredetiség ellenörző is 64biteshez van? Ennek mi a lényege? Mert ilyet még nempróbáltam:P

Kisember07

Régebbi hozzászólásod a lassú sp1es vistához...Nos nemtom, csak tippelek, de 32bites, vagy 64.Mert látom h 4giga ramod van és lehet h ez a baj? Nemtudom, de mindenesetre a VistaBOOTPro-t ajánlanám a figyelmedbe.Nállam gyorsított az induláson .

 

 

Igen a legtöbb 32-bites szoftver fut a vista 64-biten,nekem eddig egyetlen egy szoftver nem futott de az jelentéktelen volt találtam sokkal jobbat helyettem.Igen az eredetiség ellenörző a 64 bithez van de ha gondolod megpróbálhatod a 32bitnél is de annál nem tudom hogy működne e.

 

Az eredtiség ellenörzőről leírás:Megkerülhető a MS eredetiséget ellenőrző alkalmazása

Egy szoftverbiztonsági szakember szerint megkerülhető a Microsoft szoftvereinek eredetiségét vizsgáló alkalmazása, ráadásul éppen egy a cég által kifejlesztett termék segítségével. A Debasis Mohanty szoftverszakértő által nyilvánosságra hozott módszer a MS "GenuineCheck.exe" nevű másodlagos eredetiségigazoló eszközét használja arra, hogy megtévessze a "Windows Valódi Előny" online a...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...