Jump to content
PirateClub.hu

Windows Vista


THX
 Share

Recommended Posts

sOnt, Chipi

hálózatról is simán eljátsza, a vista nem jogtiszta, néha kiírja, hogy a licensz 0 óra múlva lejár, leokézom és mintha mi se történt volna.

azt nem tudom hol állítsam a proci sebességét (tán BIOS?), de lehet ehhez köze?

miután tegnap beírtam, utána vettem észre, hogy korábban más fórumozónak is ilyen problémája volt és ott a tápot emlegették. Jó lenne tudni mi lett a kolléga gépével.

vagy tegyek fel egy máshonnan beszeruett vistát? (nekem egy barátom adta dvd-n)

Link to comment
Share on other sites

üdv! kérdésem lenne, eléggé zavar a bajom: kb 2 hete tettem fel új laptopra a vista ultimatum-ot és kb 2 óra folyamatos működés után se szó, se beszéd újraindul. Ez nem csak akkor bosszantó, ha pl netezek, hanem ha irományos dolgom végzem. mit tegyek?

danke

Egyszerűen csak túlmelegszik a géped.

Link to comment
Share on other sites

Most elég jól működik a vista 64bit de van még egy idegesítő tulajdonsága ha valamit csinálok pl megynitok valamit vagy filmetnézek,akkor annyira ketyer a vinyó vagyis akármit csinálok ketyer mint a hülye gyerek a vinyó az tuti jó.

Link to comment
Share on other sites

Én is most daráltam le a Vista Ultimate SP1 vLite-olt verzióját az Akoya gépemről, mert egyszerűen 2x gyorsabban meríti az akksiját, nemtom melyik szolgáltatás teszi, pedig megprobaltam mindent levenni, ami nem kellhet. De lehet h csak nincs kedvem szórakozni vele... mindegy.

 

Szóval én is visszatérek az XP-hez...

 

Talán ha lesz időm kipróbálom az OS X-et is, de nem most.

 

Üdv!

P

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Egy olyan problémám van vista alatt, hogy játék közben bejött a kékhalál és újraindult a gép. Megnéztem az eszközkezelőt és észrevettem, hogy a tárolóvezérlők fülnél probléma van a SCSI/RAID Host Controller-el. Egész pontosan ez a hiba: "A Windows ehhez a hardvereszközhöz nem tudja betölteni az illesztőprogramot. Az eszközillesztő sérült vagy hiányzik. (Kód: 39)"

Mi a teendő ilyenkor?

 

Segítséget előre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

Maximális RAM támogatás: Az összes 32-bites rendszernek 4GB.

64-bit: Home Basic maximum 8GB, Home Premium maximum 16GB és több mint 128GB a Business és Ultimate rendszereken. (A Microsoft laboratóriumban maximum 128GB-ot teszteltek, és több is működhet.)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jobb klikk az asztalon

új --> szöveges dokumentum

 

írd bele a következőt

 

[shell]

Command=2

IconFile=explorer.exe,3

[Taskbar]

Command=ToggleDesktop

 

 

Ha ez megvan, katt a fájl - mentés másként parancsára

 

mentsd el Asztal.scf - re [ NE TXT-re ]

 

fogd meg a kész file-t és húzd a gyorsindításra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...