Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Megnéztem az Eurosport2 hivatalos oldalán és a Port.hu-n is, és sehol nem írják, hogy szerdán közvetítik az elmaradt meccsünket, márpedig ha szerdán rendeznék, akkor az Eurosport2 biztos, hogy élőben adná. Tehát nem kell aggódni, nem most lesz a meccs. Szerintem is ráfér egy kis pihenés a csapatra, Ferguson-t ismerve képes lesz felrázni a fiúkat. A fáradtságtól nem kell félni, Sir Alex szerintem nagyon jól rotálja a csapatot (pl.: FA-kupa meccsek), és így is mindig megtalálja a győztes összeállítást (most mondjuk ez nem jött össze) Még a BL-negyeddöntő is kicsit odébb van, bőven van idő felkészülni rá.

 

Jut eszembe: a negyeddöntők párosításainak sorsolása március 20-án, azaz pénteken lesz, részletek a Bajnokok Ligája topikban!

Link to comment
Share on other sites

Á, a Fulham! Tökéletes, a csapat megmutathatja, hogy ez a Liverpool elleni kudarc csak egyetlen botlás volt. Akár egy szép kis kiütés is összejöhet, az előjelek mindenesetre jók és ehhez adottak: idén 3-0 a bajnokságban (egy februárban lejátszott, korábban elhalasztott meccs), 4-0 az FA-kupában.

Link to comment
Share on other sites

Üdv

Egyértelműen azon ment el h a világ legjobb védői közé tartozó játékosok rossz napot fogtak ki ez van...

Bár mentegetőzés helyett a következő meccsekre kell koncentrálni ebben fergie papának nagy szerepe lesz csak hát mi lesz ha egyszer visszavonul...

Link to comment
Share on other sites

Bele sem merek, és egyáltalán, bele sem akarok gondolni abba, hogy mi lesz, ha Ferguson befejezi az edzői pályafutását. Még egy ilyen edző nincs és nem is lesz a világon. De ha majd egyszer visszavonul, remélem, segítőként ott lesz majd a leendő utódja mellett. Az -nagyon úgy néz ki- biztos, hogy még jövőre is Sir Alex lesz a csapat mestere.

Link to comment
Share on other sites

Kikaptunk ezzel nem lehet mit csinálni. Még így is lesz 7 pont előnyünk ha megnyerjük az elmaradt meccset, utána meg nem szabad botlani.

A fiúk biztos csak hagyták magukat h ha a BL-ben összekerül a 2 csapat majd lesz egy olyan 7-1-es meccs mint a Roma ellen :D

Link to comment
Share on other sites

hahaha röhögnöm kell <_<

 

kell egy kis előnyt adni az ellenfeleknek, nehogy már sima legyen a vége :D

 

nemláttam a meccset, de szerintem benitez megint az antifutball szellemében küldte pályára spanyoljait...

amugymeg ezeknek is volt 2 meccsük, ami jól sikerült, de ugyse nyernek semmit, mert benitez egy olyan csapatot rakott össze, ami a Liverpool múltjára igen szégyenteljes....

 

Bele sem merek, és egyáltalán, bele sem akarok gondolni abba, hogy mi lesz, ha Ferguson befejezi az edzői pályafutását.

 

ilyen ha rajta múlik nem lesz :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

baad_newzz, a Liverpool hasonló játékot produkált, mint a Real ellen (bár egyáltalán nem volt annyira fölényben, mint a madridiak ellen), de ettől függetlenül Vidics kiállításáig teljesen egyenrangú ellenfelek voltunk, sőt, a második játékrész a szerb védő miatti létszámmegfogyatkozásig egyértelműen a miénk volt.

 

Az egyértelmű, hogy Ferguson ha tehetné, sohasem hagyná el a csapatot és fejezné be az edzősködést, csak hát ugye ez nem egyedül rajta múlik...

 

Ui.: Légyszi fejezzétek már be a "megalázkodást", ne gratulálgasson mindenki a 'Pool-nak. A Liverpool-os topik a Manchester-fanok gratulációival "van tele." <_< Nem kell ez! :excl: Nyertek, kész, ennyi; megy minden tovább, attól hogy kikaptunk még nem kell nekik "behódolni". Inkább nem is folytatom, nehogy még valami olyat mondjak...

Link to comment
Share on other sites

Üdv

Engem úgy neveltek a szüleim h ne legyek bunkó és én jónak éreztem a gratulációt 1 ilyen fontos meccs után

Itthon is az a hozzá állásom volt h úgyis nyerünk oszt eldől a bajnoki cím és nagyon közeli poolol barátaimmal is kicsit lekezelőleg viselkedtem.... Aztán jól pofára estem <_<

De mind1 nem ez a lényeg

Pénteken BL sorsolás és örülnék ha 1 erős csapatot kapnánk akár a liverpoolt is hiszen be kell bizonyítani a szurkolóknak és a világnak is h mi vagyunk a legjobb klub és h megérdemeljük azt a rengeteg kupát amit idén nyerhetünk :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Én is örülnék ha pool-t kapnánk ,aztán megmutatnánk neki ,hogy az nem az igazi Manchester volt!

 

vassadi :Hagy örüljenek ,ha már évvégén nem lehet erre módjuk ,mert a bajnoki cím úgyis a mi szekrényünkben fog virítani!

 

Liverpool 4 - 1 MU életem legjobb meccse

Szánalmas vagy ,menj vissza kekszet kapálni!Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Azt a behódolást én is csak idézőjelesen értettem. Csak arra próbáltam "rávilágítani", hogy nyertek, kész, elismerjük a teljesítményüket, de ehhez elég az, ha itt, a Manchesteres témában elhintetek egy "szép volt", "gratulálok", vagy ezekhez hasonló szavakat, nem kell külön odamenni és meghajolni előttük.

 

A BL-sorsolással kapcsolatban pedig annyit, hogy szerintem jó lenne, ha itt, a negyeddöntőben még elkerülnénk a másik három nagy esélyest (Chelsea, Liverpool, Barca), bár a 'Pool ellen valóban édes bosszú lenne :) Én inkább megvárom a pénteket, és ha majd tudjuk, hogy ki lesz az ellenfelünk, akkor foglalkozok ezzel a témával.

Link to comment
Share on other sites

Légyszi fejezzétek már be a "megalázkodást", ne gratulálgasson mindenki a 'Pool-nak. A Liverpool-os topik a Manchester-fanok gratulációival "van tele." Nem kell ez! Nyertek, kész, ennyi; megy minden tovább, attól hogy kikaptunk még nem kell nekik "behódolni". Inkább nem is folytatom, nehogy még valami olyat mondjak...

 

teljes mértékben igazad van! nem kell nyalni a poolnak <_<

Link to comment
Share on other sites

Igen, tulajdonképpen valami ilyesmi jött volna nekem is, amikor azt írtam, hogy inkább nem folytatom, csak nem akartam durván és sértőn fogalmazni (bár a te megfogalmazásod sem minősül annak szerintem baad_newzz, egyszerűen csak "rávilágít az igazságra") De szerintem szálljunk le erről a témáról, megvolt, kész; az elkövetkezendő napokban nem lesz meccsünk, így most foglalkozhatunk más dolgokkal (pl. a pénteki BL-sorsolás), beszélhetünk másról is, nem csak a meccsekről és az azokkal kapcsolatos dolgokról.

Link to comment
Share on other sites

Nagyon nem hiányzott a két meccsre szóló eltiltás. A Fulham ellen alapból nem játszhat, de ott nincs is rá nagy szükség, elvégre csak nem fognak minket a kapuhoz szegezni Geráék ( :) ), az Aston Villa ellen viszont kellett volna, mert az egy nagyon fontos meccs (bár mostanság melyik nem az), és a birminghamiek támadói, Agbonlahor, Carew, Young, Heskey ellen bizony nagyon kell az erős védelem (bár pont Heskey esett szóba a Bajnokok Ligája topikban, hogy Torghelle is van olyan jó játékos, mint ő :) ). Evans tudtommal egészséges, és Ferdinand ideiglenes helyettesítését szerintem remekül megoldotta, szóval azért úgy összességében nyugodtak lehetünk. Én már azt várom, hogy Rafael visszatérjen; szükség van egy olyan játékosra a védelem jobb oldalán, aki a támadásokat is nagyban segíteni tudja.

Link to comment
Share on other sites

a Fulham az Aston Villa, és a Sunderland ellen nem játszhatna alapból, de mivel a szabálytalanságát nem ítélték durvának (nem is votl az) ezért eltörölték a három meccset, viszont mivel ez a második pirosa (az elsőt SZINTÉN a Pool ellen kapta) ezért kapja a szabályok szerint a +1 meccses eltiltást

Link to comment
Share on other sites

abel13, ezt most nem teljesen értem. A lényeg, hogy akkor most Vidics csak a Fulham elleni meccsről lesz eltiltva, az Aston Villa ellen pedig már játszhat?
Link to comment
Share on other sites

Kösz a felvilágosítást, így már értem. Tehát akkor az a helyzet, amit én a kettővel ezelőtti hsz.-emben felvázoltam. Remélem Evans megfelelően tudja majd helyettesíteni Vidicset ezen a két meccsen; de nem kell ennyire előreszaladni. :)

 

Ui.: A hivatalos oldal meccsnaptára szerint a Fulham és az Aston Villa elleni bajnokik között lesz egy meccsmentes hétvégéje a csapatnak. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Á, persze, tudhattam volna; nem ugrott be, hogy a VB-selejtezők akkor lesznek. Az utazgatás miatt az még talán terhelőbb is lesz a játékosoknak, mint mondjuk egy bajnoki (meg ugye szerdán is lesz egy válogatott meccs) De addig is, Ferguson-nak és az edzői stábnak, meg azoknak, akik nem mennek VB-selejtezőre, és a csapatnál maradnak, lesz egy kis (pihenő)idejük.

Link to comment
Share on other sites

Teljesen sima meccsnek kell lennie. ;):) A Liverpool-tól nagyon kikaptunk, egy ilyen vereség után a nagycsapatok (nemcsak az angolokra értendő) mindig egy nagy győzelemmel szokták jelezni, hogy nincs itt semmi gond (pl.: Milan 5-1 Udinese ősszel, egy Juventus elleni 2-4 és egy Palermo elleni 1-3 után), meg azért a Fulham elleni idei mérlegünk is eléggé megnyugtató; 3-0 a bajnokságban, 4-0 az FA-kupában. Remélem folytatódik a sorminta, és most egy ötössel jelentkezünk. És szerintem nem is irreális dolog egy ilyen kiütést várni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...