Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szerintem a Newcastle nem okozhat gondot, 1-2 gólos győzelemre számítok. Ha nyerünk, visszaáll a 7 pontos különbség, és még ugye van egy elmaradt meccsünk (részletek az előző hsz.-emben)

Link to comment
Share on other sites

Szevasztok!

 

*káromkodás* ,nem tudom miért nem lehet leadni ,egyébként ha valaki megakarja nézni itt megteheti:

http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=31334&part=sports

Félidőben:1-1 és ez azt jelenti ,hogy Van Der Sar góltalansági sorozata megszakadt! :blink:

Link to comment
Share on other sites

háthát,

egyértelműen jobbak vagyunk azt az egy gólt is egy kapushibának(?) köszönhették... sajnálom hogy megszakadt van der Sar rekordja, nagy grat neki!

asszem minden csapat kap évente egy-két iylen gólt, szal benne van

egy félidőnk van, a mai kerettel, és az ellenfél "minőségét" nézve kötelező a győzelem

Link to comment
Share on other sites

pff...

nem adtak meg két tizenegyest, Vidicet úgy lekönyölték hogy felrepedt az arca, és kétszer is le kellett küldeni, a bíró le se fújta!

ilyenkor nem értem mi jár az ilyen ember fejében, mitől ömlik a vér a védő fejéből? <_<

megvan a három pont, és ez a lényeg

Ronaldo volt talán a legjobb, de úgy az egész csapat egybe volt, nehéz lenne nagyon kiemelni valakit

most pedig talán a szezon legnehezebb hete jön,

Fulham ellen FA-kupa negyeddöntő

Inter elleni BL-negyeddöntő

és a Liverpool elleni rangadó amit ha hoznánk felkúszna 90%ra a bajnoki cím esélye:]]]

 

Go MU!

Link to comment
Share on other sites

Newcastle United 1-2 Manchester United (Lovenkrands 5., illetve Rooney 20., Berbatov 56.)

 

Kár, hogy megszakadt Van der Sar sorozata, ha a világrekordot nem is, de az európai rekordot jó lett volna, ha megdönti, bár így is brit csúcstartó. A lényeg szerintem nem ez, hanem az eredmény; az, hogy ismét nyertünk, és ezzel visszállt a 7 pontos különbség (plusz még van egy elmaradt meccsünk)

 

Most, hogy már így abel13 megemlítette, szerintem ha legyőzzük a Liverpool-t, akkor ők végképp kiszállnak a bajnoki versenyfutásból, aztán hogy a Chelsea meddig húzza még, az kérdéses.

Link to comment
Share on other sites

Hát ezek a meccsek kötelezők hozni kell őket. De a csapat jó formában van, így sztem lehet hozni. A Fulham-et le kell győzni nincs mese, az Inter elég hullámzó teljesítményt nyújt, a Pool-t ha megverjük akkor sztem megvan a PL.

Remélem összejön mindegyik meccs, GLORY MAN. UTD. !!!

Link to comment
Share on other sites

Fulham - Manchester United (FA-kupa, negyeddöntő) - 2009. március 7., szombat, 17:30 (Élő közvetítés: Sportklub)

 

Talán nem is kell külön írni, hogy kötelező a győzelem, nagyjából annyira sima meccset vár az ember, mint amilyen a legutóbbi FA-kupa találkozónk (Derby County 1-4 Manchester United) vagy a mostani ellenfél elleni bajnokink (Manchester United 3-0 Fulham) volt. Ferguson egész biztosan jobbára fiatalokat fog pályára küldeni, hisz szerdán jön az Inter elleni visszavágó a BL-ben, meg a kupában egyébként is a második csapatot szokta szerepeltetni.

Link to comment
Share on other sites

Ha az idény elején valaki nekem azt mondja, hogy megnyerjük a négyest, akkor szerintem kicsit elmosolyodtam volna rajta, meg szerintem ezzel a nagy többség így van (még a legelvetemültebb szurkolók is talán); most viszont erre már reális esély van: a Ligakupát már megnyertük, az FA-kupában a maival együtt már csak max. 3 meccs van hátra, a bajnokságot és a BL-t meg talán nem is kell taglalni, előbbi néhány meccsen belül már akár el is dőlhet a mi javunkra, utóbbiban pedig a Barca mellett mi vagyunk a legnagyobb esélyesek (a katalánok jelenlegi formáját nézve pedig náluk is esélyesebbek vagyunk) Meg ugye megnyertük már a Community Shield-et és a KlubVB-t. Lehet, hogy a végén még az lesz, hogy csak az a Zenit ellen elbukott Európai Szuperkupa fog hiányozni a zsebünkből?!

Link to comment
Share on other sites

Félidőben 2-0-ra vezetünk, mindkét gólt Tévez lőtte, a második ráadásul óriási volt. A Fulham játéka alapján ez a meccs már most megvan, még annyit sem mutatnak, mint anno a 3-0-ra végződött bajnokin. Csak így tovább!

Módosította vassadi
Link to comment
Share on other sites

Fulham 0-4 Manchester United (Tévez 20., 34., Rooney 50., Park 81.)

 

Végtelenül sima meccs volt, a Fulham-nek nem volt semmi esélye, könnyedén kerültünk be a legjobb négy közé, ráadásul úgy, hogy pl. C. Ronaldo-nak vagy Berbatov-nak egy percet sem kellett játszania. Szép volt, vár ránk az elődöntő! Glory, Glory Man. United!

Link to comment
Share on other sites

Tény, hogy van néhány emlékezetes gól, amit nem adtak meg nekünk, pedig szabályos volt. Itt van pl. ugye a tegnapi Rooney-gól, meg a Chelsea elleni bajnoki is 4-0 lehetett volna, ha Ronaldo-nál nem intenek lest, holott valójában szó sem volt róla, meg a portugálnak volt egy hasonló esete egy másik meccsen, már nem emlékszem melyik csapat ellen. De ez még mindig csak három példa.

Link to comment
Share on other sites

Van igazság abban, amit mondasz, de én Manchester-szurkolóként is úgy vagyok vele, hogy van ilyen, más csapattal is előfordulhat, hogy nem adnak meg nekik egy gólt, de mi ennek ellenére is folyamatosan hozzuk a meccseinket, és ez a fontos, nem pedig az, hogy hány szabályos gólunkat érvényteleníti a játékvezető.

Link to comment
Share on other sites

Ferdinandnak ki kell hagynia az Inter elleni visszavágót

 

valószínűleg akkor egy Evra, Vidic, Evans, O'Shea(?) - Giggs(?), Carrick, Park(?), Ronaldo - Rooney, Berbatov felállással fogunk játszani

nagyon bízom benne, hogy az Inter átmenti a szar formáját szerdára is, és az OT hangulata meg még rá is tesz egy lapáttal, hogy 100%ig kontrollálni tudjuk a meccset, a labdabirtoklást, és a gólkülönbségünk (ha lesz) őrzését

szerintem is amíg nem befolyásolja a nem megadott gól a győzelmünket addig nincs gáz; inkább az idegesít engem amit már Wenger is nyilatkozott tegnapelőtt, hogy nem védik az olyan kaliberű futballistákat mint Ronaldo. A szándékot is sárgával kell büntetni de a kemény belépőket és az olyan típusú megmozdulásokra, mint az arconvágás volt a Newcastle ellen automatikusan pirosat kéne adni

 

amúgy Tevez játéka mellett nem igazán lehet csak úgy elmenni, valóban az egyik legjobb cserecsatár, és nem biztos hogy jó döntés lenne ha elengednénk

Link to comment
Share on other sites

Egyetértek Wengerrel abban, hogy a játékvezetőknek jobban kellene védeniük C. Ronaldo-t. Túlságosan rá vannak állva arra, hogy ő mindig csak színészkedik meg stb. és már a jogos tizenegyeseket sem adják meg, amikor Ronaldo-val szabálytalankodnak a tizenhatoson belül. Példa erre a nemrég játszott Ligakupa-döntő. Ezzel nem arra célzok, hogy pátyolgassák, mint egy kisbabát, egyszerűen csak az őt érő szabálytalanságoknál is úgy ítéljenek, mint a többi játékosnál.

 

abel13, nem tudom te te honann szedted azt, hogy Ferdinand ki fogja hagyni az Inter elleni meccset, mindenesetre a csapat hivatalos oldalán az áll, hogy a védő ugyan megsérült, de felépülhet a szerdai meccsre (azt írják, hogy Ferdinand-nak "versenyt kell futnia az idővel") Nagyon remélem, hogy bevethető lesz az Inter ellen, nagyon fontos lenne.

Link to comment
Share on other sites

amugy azt nem tudja valaki, hogy a játékosok, hogyan segitik elö a felépülést? ugy értem, gondolom nem otthon ülnek a fotelba és várják, hogy felépüljenek. nagyon reméllem, hogy Rio felfog épülni, mer igyis jó a védelmünk, viszont Evans lábába néha még lehet érezni a bizonytalanságot. az viszont jó hir, hogy a Mester beteszi Giggset a kezdöbe:)

Link to comment
Share on other sites

Pihentetéssel, gyógykezelésekkel, könnyített edzésekkel, stb.

 

Egyébként az a kezdő tizenegy, amit abel13 írt, azt szerintem csak ő állította össze. Én is valami hasonlóra számítok, de az biztos, hogy ha Giggs kezdőként lép pályára, akkor nem a szélen fog játszani, hanem középen. Már az első meccs előtt is egyértelműen kijelentette Ferguson, hogy mivel Giggs gyorsasága már nem a régi (érthető), a szélen nem, de középen számít rá. Így szerintem Park játszik majd a szélen, Giggs pedig esetleg középen Carrick mellett, de arra a posztra még Scholes is odakerülhet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...