Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

De Laet már januárban a csapat rendelkezésére fog állni, bár szerintem a nemrég a Partizantól vásárolt két játékoshoz hasonlóan ő sem fog túl sokat játszani a bajnokságban. Az első csapathoz szerződtették őket, de nyilvánvaló, hogy nem fognak rendszeres játéklehetőséghez jutni (Tosic talán a másik kettőnél azért többször szerephez jut), talán a kölcsönadás lenne a legjobb megoldás... De nem látok bele Ferguson fejébe, hogy mégis milyen céllal vette őket ("a jövő biztosítása" dolog persze biztosan benne van) és hogy mennyi játéklehetőséget szán nekik...

 

Igen! A Liverpool csak 0-0-t játszott a Stoke City-vel, úgyhogy ha holnap megverjük a Chelsea-t, és a két elmaradt meccsünket is megnyerjük, akkor listavezetők vagyunk! Igeeen! (Előre iszok a medve bőrére, mindjárt megyek és megkezdek egy pezsgőt... :D De majd inkább csak akkor ha este a Titans továbbjut a Ravens ellen ;) )

Link to comment
Share on other sites

Hát Tossic meg Ljajic első csapatnál biztos fog játszani, mert Welbeck is valahogy odakerült a Derby ellen :D

Rafael nem volt túl meggyőző, Welbeck szintúgy, Possebont nem igen látom játszani, Giggs a szezon után visszavonul ha jól tudom, úgyhogy a fiataloknak lessz lehetőségük játszani, ha úgy teljesítenek :)

 

Chelsea ellen pedig hozni kell a három pontot B)

 

egyébként melyik adó közvetíti a meccset? :)

Link to comment
Share on other sites

és jövőre még visszakerül hozzánk Fraizer Campbell játékjoga, úgyhogy nem tudom mi lesz Ljajic-csal, Manuchoval, Welbackel...

am Benitez gondolt egyet és minden alap nélkül nekiment Fergusonnak és már három napja a nyilatkozataival van tele a sajtó (ahelyett mondjuk, hogy a Stokera koncentrált volna), szerintem csak hülyeségeket beszél, ami meglepő mert nekem abból a szempontból hogy ki hogy kezeli a sajtót Benitez volt a legszimpatikusabb edző a PL-ben.

Biztos féltik az ezer éve meg nem nyert bajnoki kupájukat:P:D

 

 

jah és vassadi részvétem a titánok miatt, remélem ma kárpótolva leszel!

Link to comment
Share on other sites

Ma délután 5-kor... A Manchester nagyjából a legerősebb összeállításban lép pályára (középen Anderson lesz Carrick társa), míg a Chelsea-ből hiányzik Malouda, akit vélhetően Kalou fog pótolni, és Alex sem áll Scolari rendelkezésére. Jók a kilátások tehát így a meccs előtt...

 

Manchester United - Chelsea (Élő közvetítés: Eurosport2, 17:00)

 

Ui.: Kösz abel13, egy mai Manchester-győzelem mindenért maximálisan kárpótolna, és ha még a Milan is megveri a Roma-t... Meg ott az Inter botlása, az is dob még egy kicsit a dolgon... ;)

Link to comment
Share on other sites

Hát én ilyet képzelek el: Edwin van der sar

Gary Neville vagy Wes Brom,Ferdinand,Vidic,Evra

Ronaldo,Carrick,Anderson,Park,

Berbatov,Rooney

Sztem kb. ilyen felállás lesz bár nem tudom ,hogy Park beerül e a kezdőcsapatba!

És még vmi:GLORY GLORY MANCHESTER UNITED!

Link to comment
Share on other sites

és jövőre még visszakerül hozzánk Fraizer Campbell játékjoga, úgyhogy nem tudom mi lesz Ljajic-csal, Manuchoval, Welbackel...

am Benitez gondolt egyet és minden alap nélkül nekiment Fergusonnak és már három napja a nyilatkozataival van tele a sajtó (ahelyett mondjuk, hogy a Stokera koncentrált volna), szerintem csak hülyeségeket beszél, ami meglepő mert nekem abból a szempontból hogy ki hogy kezeli a sajtót Benitez volt a legszimpatikusabb edző a PL-ben.

Biztos féltik az ezer éve meg nem nyert bajnoki kupájukat:P:D

 

 

jah és vassadi részvétem a titánok miatt, remélem ma kárpótolva leszel!

azért nem minden alap nélkül :) Fergie azt nyilatkozta, hogy nem fogja bírni a Pool a hajrát (mondjuk ezzel maximálisan egyet is értek) és erre kifakadt, hogy bár ő nem vesz részt a pszichológiai hadviselésben, de.. blabla. végülis tényleg nem vesz részt benne csak pár napja egy 5 perces monológot vágott le, megvádolta az FA-t csalással, ilyesmi nyalánkságok. Stoke City utáni sajtótájékoztató után ismét fröcsögött a nyála. szinte semmit nem tud felmutatni (itt elsősorban a csapattal elért eredményekre gondolok) mégis a PL egyik legnagyobb edzőjét kritizálja és vádolgatja eszméletlen hülyeségekkel. meg is látszott a csapata tegnapi teljesítményén.. Fergie nyilatkozata bejött egyből :)

 

az év vicce meg mikor még arra is nagy a szája, hogy több helyről is pozitív visszajelzést kapott. példaként Graham Poll-t hoznám fel. azt a Graham Poll-t, aki nem tud kettőig számolni és csak a 3. sárga után osztja a pirosat. ugye milyen jó emberek sorakoznak fel Benitez mögött? :)

Link to comment
Share on other sites

Manchester: Van der Sar - Rafael, Vidics, Ferdinand, Evra - Cristiano Ronaldo, Carrick, Anderson, Park - Berbatov, Rooney

 

És a Chelsea: Cech - Bosingwa, Terry, Carvalho, Ashely Cole - Mikel - Joe Cole, Lampard, Deco, Kalou - Drogba

 

Nemzeti Sport Online-on fent vannak a hivatalos információk alapján várható összeállítások.

 

Én ma már valószínű nem leszek, úgyhogy most kívánok mindenkinek jó szurkolást és természetesen Manchester-győzelmet a meccshez! ;) Glory, glory Manchester United!

Link to comment
Share on other sites

Benitezzel nem kell foglalkozni. Ő is nagyon jól tudja, hogy ezek csak mellé beszélések. Már a szezon felénél elfáradt a csapata(amin nem is csodálkozok) és érzi azt, hogy az elönye a Manchesterrel és a Chelsea-vel szembe... elfogyott! Különbenis, mégis hogy képzeli azt, hogy minden idők legjobb edzőjét meri kritizálni, nem is akárhogy. Ha majd eléri ugyanazokat a sikereket(nem fogja) amiket Fergi elért, azt mondom jó, oké, megteheti.

 

Ha a chelseat ma megtudjuk verni, az bizony nagyon jó lenne. Erre a 3 pontra nagyon nagy szükségünk van. De én nem aggodok, van még bőven annyi a csapatba, hogy lehozzák ezt a meccset. Reméllem Rafael nem a Derby elleni formáját fogja hozni és Evra se fog ügyetlenkedni a kihagyása miatt. Hajrá MU!

Link to comment
Share on other sites

neem, azért Beniteznek szép sikerei vannak... konkrétan pár év alatt a bajnokságon kívűl minden kupát összeszedett ami tényleg szép teljesítmény, ettől még szerintem hülyeségeket mondott az előző három napban

de vannak ilyen dolgok, nyilván Ronaldo sem érti meg hogy Ryan Giggset mért nem lehet kiállítania egy angol bírónak...

 

egyik legjobb összeállításunk nagyon gyors játékosokkal akik talán kompenzálják Berba lassúságát:D, am a Chelsea is elég támadóan állt fel, ami lehet csak nekem meglepő... ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...