Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

Ferguson felvetette annak az eshetőségét, hogy Tévez távozik. A mester szerint ennek egyik oka az, hogy az argentin csatár fizetésemelést szeretne, és már régóta hallani lehet arról, hogy Tévez nem elégedett azzal a kevés játéklehetőséggel, amit Rooney és Berbatov mellett kap. További részletek a lenti link alatt.

 

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=215134

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ferguson felvetette annak az eshetőségét, hogy Tévez távozik. A mester szerint ennek egyik oka az, hogy az argentin csatár fizetésemelést szeretne, és már régóta hallani lehet arról, hogy Tévez nem elégedett azzal a kevés játéklehetőséggel, amit Rooney és Berbatov mellett kap. További részletek a lenti link alatt.

 

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=215134

Link to comment
Share on other sites

Nem lepődtem meg a híren, igaza van Tévez-nek. Decemberben nagyon felpörgött a srác (6 gólt rúgott) és ő nem jut szóhoz? Ebben az egy dologban nem értek egyet Fergusonnal. :angry: Kedvelem Barbatovot, de a következő hónapban inkább az argentínt részesíteném előnyben.

Mellesleg ismét nyertünk, de hála a jó égnek nem 1:0-ra, hanem 3:0-ra. Wellbeck góljánál nagyrészt O'Shea-é az érdem, de ha Danny nincs ott.. :D

Link to comment
Share on other sites

Jó volt látni tényleg, hogy ismét magabiztosan, gond nélkül nyert a csapat. A karácsonyi időszakban elért két 1-0 nem volt valami túlságosan fényes eredmény, de nyertünk, az a lényeg, és most úgy áll a dolog, hogy ha a két elmaradt meccset megnyerjük, akkor pontszámban beérjük a Chelsea-t, és a Liverpool-tól is csak egyetlen ponttal maradunk el. Igaz addig még elég sokminden történhet...

 

Szerdán pedig Ligakupa-elődöntő a Derby County ellen, a Ligakupa-meccseknek van egy egyedi hangulatuk. Tavaly igaz a Manchester kapásból kiesett, de azért voltak ott jó meccsek, pl. Chelsea - Liverpool negyeddöntő, a négy elődöntő, és a döntő.

 

Ui.: Az FA-kupában egyébként a Manchester következő ellenfele a Tottenham lesz.

Link to comment
Share on other sites

Nekem is nagyon tetszett a meccs jó volt látni ilyen jól futbalozni a fiúkat!

Berbatov nagyon jól játszott ,rendre megtartotta a labdákat és okosan szétosztogatta őket.

Rooney-n is látszott ,hogy gólt akart rugni.

Link to comment
Share on other sites

Jó meccs volt de ezt kötelező volt hozni szerencsére most nem égtünk mint tavaly a Ligakupában. A Derby County elleni meccs is kötelező és ha behúzzuk már ott vagyunk a döntőben. És remélem Ferguson többet fogja játszatni Tévez-t mert nem lenne jó ha elmenne a csapattól. :(

Link to comment
Share on other sites

Nagyot néztem, amikor meglestem, hogy a következő fordulóban kivel játszunk: a Chelsea lesz az ellenfelünk. :o Nem tudom, ki tudta már korábban, engem viszont nagyon meglepett hogy már most játszunk velük. :) Sehol nem hangoztatták, hogy hétvégén Manchester - Chelsea lesz. De sebaj, legalább ilyen szempontból nagy hétvégém lesz: a másik kedvencem, a Milan a Romával játszik. ;)

Link to comment
Share on other sites

Hazai pályán azért általában meg szoktuk verni a Chelsea-t (pl.: tavaly 2-0, idén idegenben is majdnem sikerült), erre most is megvan az esély, nincsenek túl jó formában, a karácsonyi időszakban is csak 2-2-t játszottak hazai pályán a Fulhammel. És hát azért már illene megverni egy másik nagyot, az Arsenal, Liverpool, Chelsea hármas ellen eddig mindössze egyetlen egy pont a mérlegünk.

Link to comment
Share on other sites

543.gifX100px-Southampton_FC.png


Manchester United x Southampton FC


3-0


1-0: Welbeck:
http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Southampton_1-0



2-0: Nani (büntetőből)

http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Southampton_1-0



3-0: Gibson

http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Southampton_3-0

Link to comment
Share on other sites

A Real már korábban is elég élénken érdeklődött iránta, meg Tévez is el-elhintette néhányszor, hogy ha úgy alakul, ő is szívesen játszana a Real-ban, de jól érzi magát Angliában, senki ne gondolja hogy el akarja hagyni az MU-t, stb... Ilyenkor szokásos sablon szöveg. Nem tudom, hogy lesznek itt majd a dolgok, a Real vinné őt is meg C. Ronaldo-t is, ... Mindenesetre szerintem azt biztosra vehetjük, hogy januárban egyikőjük sem szerződik oda, a Real már eleget költekezett (közel 40 milliót), meg Van Nistelrooy pótlására is odavitték már Huntelaart, több csatárra nem hiszem, hogy szükségük van.

Link to comment
Share on other sites

hát szerintem ezen semmi meglepő sincs

olyan ez amikor downey jr-nak felajánlanak egy nagy filmszerepet a kisskissbangbangban hogy kevesebbett kelljen fizetni xynak...

ha egy NB2es csapatról kérdezték volna akkor oda is szívesen elment volna:) már csak attól függ hogy sikerül-e mindenkinek eleget engednie

Link to comment
Share on other sites

Hmm... abel13, ezek elég érdekes példák meg elég furcsa logika :) de azt hiszem értem miről beszélsz... Úgy látom ti is egyetértetek velem abban, hogy mindez (a Tévez körüli átigazolási pletykák) csak üres szóbeszéd, és így van ez még akkor is, ha Ferguson is beszélt Tévez eligazolásának eshetőségéről. Majd nyáron minden elválik, akkor ugyanis lejár a szerződése...

Link to comment
Share on other sites

Majd ma meglátjuk h milyen teljesítményt nyújtanak a fiúk. Remélem Tévez kezd, mert tényleg jó formában van.

Ja meg a Real ki után nem érdeklődik ? Így volt a sztori Ronaldo-val is és maradás lett a vége. Remélem így lesz most is.

Link to comment
Share on other sites

Megintcsak magamat tudom ismételni, leszögezhető, hogy januárban egyikük sem távozik...

 

Azok után, hogy a Tottenham tegnap 4-1-re megverte a Burnley-t, azt hiszem elkönyvelhető, hogy velük játszuk majd a Ligakupa döntőjét (ha persze a Derby nem állít meg minket, de erre inkább nem mondok semmit...). A Spurs jelenlegi bajnoki formáját nézve lehet hogy könnyebb dolgunk lesz velük, mint a Burnley-vel lett volna :) (bár azért a Ligakupában elég szépen odatették magukat eddig, meg a bajnokságban is 0-0-t játszottunk velük).

Link to comment
Share on other sites

Ma 20-45-kor Derby elleni meccs! Jó kis találkozó lesz, de fogalmam sincs hogy hogy fog kinézni a támadó szekció.

A neten keresztül itt megnézheted a mérkőzést:

http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=27712&part=sports

Link to comment
Share on other sites

Én meg azt remélem, hogy Tévez végigjátssza a meccset, megérdemli a bizonyítási lehetőséget. Természetesen én is Sport1-en nézem a meccset, de azért kösz a linket Krisay, lehet hogy valaki hasznát veszi majd.

Link to comment
Share on other sites

1-0 oda.Elég gyengék vagyunk.Egyedül Nani hajt ,a védelemről inkább jobb nem beszélni mert katasztrófa!

Az a gól nem a kapusé volt mert úgy eltalálta ,hogy azt egyik kapus sem szedte volna ki!

Kíváncsian várom a 2. félidőt remélem Rooney-t behozza Ferguson mester!

Link to comment
Share on other sites

Üdv

Tegnap már nem volt erőm írni de sajnos én is láttam a meccset :(

Csapatjáték nulla volt semmi kreativitás beadások borzalmasak voltak

Ronaldo és Rooney beállításánál még reménykedtem de ők sem tudtak csodát tenni

Még a végén örülhettünk h nem lett 2-0

Link to comment
Share on other sites

Valószínűleg továbbjutunk, de azért ez egy kicsit lerontja az átlagunkat, és pont a Chelsea elleni meccs előtt.. :angry:

Szerintem mindenki egyet ért azzal hogy most inkább nem rakom fel ezt a gólt. Maximum majd a visszavágó góljaival együtt.

Link to comment
Share on other sites

http://www.origo.hu/sport/focivilag/20090108-cristiano-ronaldo-autobalesete-a-jatekos-meguszta-a-ferrari-osszetort.html

Azért nem semmi ,hogy épségben megúzta ,még jó mert hétvégén MU-Chelsea és nem lett volna jó ha megsérül!

Link to comment
Share on other sites

A meccshez én inkább nem fűznék hozzá különösebben semmit, az előttem szólók már nagyjából mindent elmondtak. Engem a gyenge és ötlettelen játék mellett legfőképpen az idegesített, hogy Welbeck ugyan tehetséges játékos, de szinte labdába se ért, valamint ami még elszomorítóbb, hogy Tévez sem ért semmit. Megkapta a bizonyítási lehetőséget, ami önmagában jó dolog, mert a korábbi formája alapján már nagyon megérdemelte, de momentuma nem volt az egész meccsen; megmutatta és bebizonyította, hogy Berbatov jobb játékos nála...

 

C. Ronaldo balesetéről annyit, hogy Ferrari ide vagy oda :) , a lényeg, hogy megúszta a balesetet (na és persze hogy pályára léphet hétvégén a Chelsea ellen ;):) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...