Jump to content
PirateClub.hu

Chelsea fan!


zombieee
 Share

Recommended Posts

A pályán töltött perc/gól arányban nagyon is ontja :) De akkor ezt ne keverjük ide.

 

Mit tett le Kaká? Mit Seva? Csapatuk húzóemberei voltak (ma már nem azok....). Kaká most ér max 35 milliót, amikor a aranylasztit kapta akkor ért kb 80-90 milliót.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nyílván nem vicces semmilyen hackerkedő tevékenység, főleg ha vmelyik kedvenc oldalunkról van szó :)

De mondjuk a pár évvel ezelőtti Chelsea nem bökte volna senkinek az orrát, ez mind-mind a ruszki személye miatt van és amiatt hogy sokak számára visszataszító ahogyan a sportot mint egyszerű üzletet tekinti. :) A Zolás, Viallis, Leboeuf-ös Chelsea vajh miért nem zavarta senkinek a szemét? :)

Mert szimpatikus társaság volt.

 

 

Sorry h kicsit elkanyarodtam, az a lényeg hogy én is elítélem a hackerkedőket.

Link to comment
Share on other sites

már vissza is töltötte :)

 

Creoque: valóban sokakat zavar a roman tevékenysége... de érdemes megnézni, pár év és a mencseszter city is a nagyok között lesz.. mivel most valami milliárdos ül már ott is a trónon..

De ha megnézzük a mostani átigazolási szezonba is, nem a chelsea volt aki sokat költött hanem a spurs.. 73milliót kidobtak.. igaz robbie-ért kaptak 24 milliót, de igy is 34 millió mínuszba állnak.. és idáig nem remekelnek

a chelsea meg csak 50ezer euros mínuszba van.. igaz lehet ha jön robinho 30millió fölött lesz, de az idei igazolások beváltak..

Link to comment
Share on other sites

Mit tett le Kaká? Mit Seva? Csapatuk húzóemberei voltak (ma már nem azok....). Kaká most ér max 35 milliót, amikor a aranylasztit kapta akkor ért kb 80-90 milliót.

 

ők legalább tudtak BL-t nyerni nem, mint a te "szuperreálod"!

mi az, hogy Kaká már nem huzóember? tavaly sokat volt sérült, azért nem sikerült jól neki az az idényt.

de bezzeg, ha tavaly a realban játszott volna nem írtad volna le ezt <_<

 

a citys Shinawatra meg nem olyan gazdag, mint Roman úgyhogy pár év és lelép vagy le nem tartoztatják!

azok után újra két csapata lesz Manchesternek: a United A illetve reserve csapata! :)

a spursut, azéert nem kell még leírni, remélem ők lesznek a 4.helyen, a Pool a 3., 1-2 helyért meg a Chelsea ill. MU fog harcolni, de szerintem a Kékek lesznek a bajnokok.

Link to comment
Share on other sites

Ahhoz képest, hogy "nem ér 25 milliót se" és "Drogbától is nagyon messze" van úgy tűnik majd meggebedsz hogy ott kössön ki :lol: :lol:

 

Menjen!! :)

 

 

én egy szóval nem mondtam, hogy ne jöjjön...és mivel sajnos nem nekem kell döntenem font milliókról, még jó, hogy akarom hogy jöjjön...

Link to comment
Share on other sites

Ahhoz képest hogy real "fan" vagy mégis a chelsea topicba irogatsz (hülyeségeket) :D:lol: :lol: :lol:

 

u.i:anettka már nem vicces! :P

A japán "hűdevagányszamuráj" se :D

 

Ti cselzisek vagytok mégis oda írogattok?

Link to comment
Share on other sites

már csak 3 óra 20 perc és kiderül...délben sajtótájékoztatót tart...és nem nem vmi jó hír, mivel általában ha megvesz vkit egy klub, akkor nem a játékos jelentni be, hogy átmegy máshova, hanem a klub jelenti be, hogy megvette a játékost...de majd kiderül..

Link to comment
Share on other sites

13:16 - Robinho: "Mondtam az elnöknek, Mijatovicnak és az edzőnek is, hogy szeretnék távozni. Egyedül Schuster hibája, hogy nem mehettem még el. Az elnök a szavát adta, hogy elenged, ha jó ajánlat érkezik, márpedig az ajánlat jó. Schuster nem az apám, hanem az edzőm, nem kényszeríthet arra, hogy maradjak. Ha az edző azt hiszi, hogy visszanyerhet egy olyan klubban, ahol nem akarom folytatni, az az ő felelőssége."

.

.

.

.

13:19 - Robinho: "Május óta az apám és a képviselőm ezerszer volt a Bernabeúban, hogy hosszabbítsanak, de azt mondták, hogy várjunk szeptemberig. Nem mutattak érdeklődést a hosszabbítás felől, hiszen biztosak voltak Ronaldo leigazolásában. Nincs vele semmi gondom, de nekem is van büszkeségem. Mióta kiderült, hogy sem Ronaldo, sem más nem érkezik, azóta persze meg akarják hosszabbítani a kontraktust."

Link to comment
Share on other sites

hát ez már tényleg úgy néz ki,hogy robinho még ősszel mindenképp a madridban lesz...legalább kicsit lemehet az ára :P

 

A legvalószínűbb opciónak most az tűnik, hogy Robinho az őszi szezont még mindenképpen a Real Madridnál tölti. Hogy ezzel kapcsolatban milyen érzései vannak Robinhónak? "Ha maradnom kell, maradok, de nem örülök ennek."

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Ma direkt a Chelsea miatt ültem le az Eurosport 2 elé ! Mit ne mondjak nagyot csalódtam ! 3-4 éve még nagyon szerettem a játékukat azt a harcos felfogást amivel kivivták minden angol csapat tiszteletét és a bajnoki címet is ! De ez a mostani Chelsea nem akarom megbántani a rajongókat de nekem teljesen más képet mutatott ! Egy labdatologatós ide oda passzolgatós majd csak lesz egy hiba és abból gólt rúgunk Chelsea-t láttam ma !

 

Remélem ez csak a szezon kezdésnek köszönhető !

Link to comment
Share on other sites

A Man City percekkel a határidő előtt vette meg Robinhót 
NOL • Népszabadság Online   • 2008. szeptember 2. 



Az átigazolási határidő letelte előtt néhány perccel a Manchester City brit rekordnak számító 32,5 millió fontért megszerezte a Real Madrid labdarúgócsapatától a brazil Robinhót. 

A 24 éves csatár még vasárnap is azt mondta, hogy ő a Chelsea-ben szeretne játszani, ennek ellenére a spanyolok végül a manchesteri gárdának adták el őt.

Robinho - aki eredetileg 2010-ig írt alá a Realhoz - négyéves szerződést kötött új együttesével. A Citynek éppen hétfőn lett új tulajdonosa egy egyesült arab emírségekbeli cégcsoport révén. 

Berbatov a Manchester Unitedhoz szerződött

A Manchester United labdarúgócsapata 30,75 millió fontért megszerezte a Tottenham Hotspurtől a bolgár Dimitar Berbatovot. 

A két klub közvetlenül a nemzetközi átigazolási időszak vége előtt egyezett meg.

A 27 esztendős csatár 65 válogatottbeli meccsén 43-szor volt eredményes.

 

na ekkora kicseszést én még nem láttam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...