Jump to content
PirateClub.hu

Inter


alliner16
 Share

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

hát miel?tt idejött hozzánk nem volt túl szimpatikus gyerek ez az Ibra s?t még utána sem egy idejig de egész szezonban kitette a szívét a pályára és meg is lett az eredménye!!!! nagyon örülök neki hogy mind Ibrának mind pedig a csapatnak ilyen jól megy idén!!! reméljük jöv?re is így folytatjuk/!!

hát juninho ez a z avatar meg egyenesen parádés:!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Na Bár nem csatár de....

 

Az Inter figyeli Nasrit, akit már az „új Zidane”-ként emlegetnek

Samir Nasri, a Marseille tehetséges középpályása szerdán, az Ausztria elleni barátságos mérkőzésen mutatkozott be hazája válogatottjában, s nem is okozott csalódást Domenech mesternek. A kreatív játékoson számos nagyklub rajta tartja a szemét, és egy-két éven belül klubot válthat.

Samir Nasri már felkeltette néhány sztárklub érdeklődését

Franciaország nagy reménysége remek teljesítménnyel rukkolt elő debütálásakor, 90 percet volt a pályán, s többször is látványos lövéssel örvendeztette meg a hazai közönséget, bár gólt szereznie nem sikerült.

 

A francia élvonalban a dél-francia csapatnál már most meghatározó ember Nasri, s a gall sajtó máris az új Zinedine Zidane-nak kiáltotta ki.

 

Ha párhuzamokat szeretnénk keresni, nincs nehéz dolgunk, hiszen, csakúgy mint aranylabdás elődje, Nasri is marseille-i születésű, ráadásul algéria bevándorlók gyermeke. Sőt, mi több a játéka is Zidane-ra emlékezteti a francia szurkolókat.

 

Az Olympique Marseille-nél nagy becsben tartják a játékost, nem is engednék el könnyen a klubtól, egy esetleges komoly érdeklődőnek állítólag legalább 25 millió eurót kellene kicsengetnie a játékosért.

 

Masimo Moratti klubját, az Intert ez biztosan nem tántorítja el a transzfertől, de a további érdeklődők, a Fiorentina vagy a Palermo csak legnagyobb sztárjai eladásával (Toni illetve Barzagli, Amauri) lehetne képes előteremteni ezt az összeget.

 

Nasri szerződése két év múlva jár le, és a francia klub egyelőre nem állt elő újabb szerződés-tervezettel a 19 éves játékos számára.

 

Link to comment
Share on other sites

Julio Cesar: ”Nem félek többet Buffontól”
JULIO%20CESAR.jpg
A válogatott mez, már a táskában van ugyanis eldőlt, a Copa Americán Julio Cesar lesz az első számú kapusa a brazil nemzeti együttesnek. A svédek elleni meccs után kapta meg a kapus Dungatól a megerősítést. Az első csatát tehát már megnyerte, június és július között őt láthatjuk majd a kapuban, ez biztos. De van itt egy másik ügy is. Mostanában sokat beszél arról a sajtó hogy Moratti és Mancini Buffon megszerzésén fáradozik. Ezzel kapcsolatban beszélt Julio Cesar. ”Azt hiszen megvívtam itt a csatámat és most már úgy érzem elfogadtattam magamat mindenkivel. Nem voltak könnyű hónapok ezek, hiszen folyamatosan ilyen meg olyan hírekről olvatam.”
-Elmesélné részletesebben is?
”Ugye mindenhol azt írták hogy az Inter minden áron le akarja igazolni Buffont. Persze akárcsak mások én is tisztában vagyok a képességeivel, remek kapus. De most mi így ezzel a társasággal éppen egy scudettot készülünk nyerni, tehát itt sincsenek akkora gondok. Sohasem veszítettem el a hitemet az elnökség felé, de pedig néha nehéz volt ilyen háttérzajok mellett teljesen odakoncentrálni a munkámra. Ameddig pedig mások beszéltek mi nyertük a meccseket sorozatban a csapattal.”
-Mint gondol Moratti elnök úr végérvényesen megfeledkezett a Juve hálőréről?
”Igen, szerintem igen. De visszakérdezek. Hogyan is hagyhatná el Buffon a Juventust? Ő a klub egyik szimbóluma, biztos vagyok benne hogy jövőre mikor feljutnak ugyanúgy vele fog kezdődni a torinoiak összeállítása. De most már eleget beszéltünk erről a történetről. Le van zárva. Ki akarom élvezni a szezon végén, hiszen az év közben elvégzett munkának most fog megérni a gyümölcse.”
-A scudetto ön szerint is megvan már?
”Minél előbb be akarjuk biztosítani. Remélem hogy négy meccsen belül hivatalosan is bajnokok leszünk. Onnantól is hozni akarjuk a meccseket és természetesen az Olasz Kupát is.”
-A Roma ellen lesz a döntő.
”Az Olasz Kupa ugyan nem egy nagy hírverésű esemény, de azért a győztesét ugyanúgy jegyzik az almanachok mint a bajnokét. A bajnokság és a kupa elhódítása enyhítene valamit a BL kiesés okozta keserűségből. Jövőre az európai porondon is szeretnénk komoly sikert elérni.”
-A válogatott edzőtáborában volt szó Ronaldinho Milanba szerződéséről?
”Kaká igen keményen dolgozott az ügyön.”
-Ön is beszélt azért vele?
”Persze. Mondtam is neki hogy semmiképpen ne jöjjön Milanoba, mert itt nagyon hideg van télen. Aztán emlékeztettem rá hogy Barcelonában ott van a tenger ami egy brazil számára létfontosságú dolog. Miért is hagyná el ezeket a dolgokat a Milan miatt?
-Mit válaszolt?
”Nevetett csak, de azért meghallgatta az én véleményemet is.”
-A Ghána elleni meccsen két fantasztikus védése is volt.”
”Igen, a meccs után Dunga külön gratulált nekem. A Selecao minden brazil játékos álma. Mikor a világbajnokságon csak néző voltam ezért a Copa Americán mint résztvevő szeretnék majd játszani.”

*************

Deco lehet majd Figo helyettese
deco.jpg
Akkor ma egy kicsit a mercatoról. Mostanában megint megkezdődött a játék a nevekkel, szinte minden internetes oldalnak megvannak a maga elképzelései a várható nyári játékos mozgásról. Nézzük hogy az Interrel kapcsolatban mik is lehetnek azok az információk amelyek még a realitás talaján állnak.
Az első név amelyet nem is olyan régen dobtak be a köztudatba: Anderson Luis de Souza, azaz ismertebb nevén Deco. Ő tehát a legújabb a Figo pótlását betöltő játékosok listáján, és a brazil születésű ám portugál útlevéllel rendelkező Deco nagyon kedvező körülmények között tehetné át a székhelyét Barcelonából Milanóba. Pontosabban Moratti számára kedvező feltételekkel. Joan Laporta elnök Messitől semmiképpen nem válna meg, ellenben Decot egy jó ajánlat esetén gondolkodás nélkül elengedné, akár az Interhez is.
A katalánok részéről Txiki Begiristain arról beszélt hogy nem fognak akadályokat állítani Deco elé, bár még egyetlen klub részéről sem érkezett konkrét felkérés csupán a játékos ügynökök sajtóbeli kijelentései keltenek időnkét izgalmakat. A Barca fő célja Cristiano Ronaldo leigazolása, ez pedig azt is jelentené hogy valakire nincs szüksége a katalán csapatnak. Ez a valaki pedig nem az Iniesta, Eto’o, Messi hármasból kerülne ki.
Na de, miért is kellene az Internek Deco? Roberto Mancini ebben a szezonban nagyrészt olyan felállásban áll fel amely tartalmaz egy irányítót, ezt pedig általában Dejan Stankovic szokta betölteni. Deco itt jelentene óriási segítséget, de hogyha úgy hozza a sors a szélen is fel tudja találni magát. Ami pedig a játékos kvalitásával egyazon szinten van, az ára. Deconak 2010-ig szól a szerződése a Barcelonához és 75 millió euróban lett meghatározva annak idején a kivásárlási ára. De a játékos idén tölti be a 30. évét így az ő reális értéke 20 millió euróra taksálható de egyes vélemények szerint 12 millió eurónál többet nem igen fog érte adni senki sem. Ez pedig már igen elgondolkoztató összeg lenne érte.
A következő lehetséges Figo pótló a Porto játékosa Quaresma lenne, ám vele pont az árral van a gond, hiszen 20 millió euró alatt nem is akar tárgyalni a portugál egyesület. Így megint oda kötünk ki hogy a kétszeres Bajnokok Ligája győztes Deco sokkal jobb beruházás lenne hiszen még ő sokkal kiforrottabb is, könnyebben tudna alkalmazkodni a Serie-A-ban.
Lehetséges az a verzió is mely szerint a Barcelona nem pénzt hanem játékost kérne az Intertől. Annak idején mikor Messiről mentek a találgatások, a Barca az Adriano-Samuel kettőst szerette volna a soraiban tudni, legalábbis a katalán sajtó információk szerint ez volt a tárgyalási alap. Emiatt nem kizárt tehát egy esetleges Deco ügyben is ez a megoldás.
Végül pedig ne feledjünk meg egy másik Spanyolországban játszó játékosról aki esélyes lehet arra hogy a következő szezonban kékfekete mezben fusson ki a pályára. Nos igen, ő az akiről nagyon megoszlanak a vélemények. Antonio Cassano. Neki is élő szerződése van a Real Madridhoz, de vele kapcsolatban igen gyakoriak a távozása mellett szóló hangok. Amennyiben pedig Alvaro Recoba valóban elhagyná az Intert az idény végén akkor igen valószínű hogy Morattiék őt igazolnák le az uruguayi pótlására.

*************

Suazo a Roma és az Inter hívását várja
suazo--280x190.jpg
A hondurasi támadó ma érkezett vissza Olaszországba, miután győzelemre vezette a hondurasi válogatottat a Salvador elleni válogatott mérkőzésen. Persze nem csak ez a legfőbb feladata, hanem a Cagliari megmentése is hiszen ők a hétvégén a Messinát fogadják egy a bentmaradás miatt létfontosságú mérkőzésen. De ez itt annyira nem is fontos dolog, hiszen sokkal érdekesebb amit a mercatoval kapcsolatban mondott a játékos aki már nagyon várja az Inter és a Roma megkeresését. Kérdezték sok mindenről, a Cagliariról, a múlt nyárról, az idei szezonról, a Sevilla és a Valencia megkereséséről, de nézzük miről is beszélt az Interrel kapcsolatban.
(…)-Sokat beszélnek Önnel kapcsolatban az Interről. Mi erről a véleménye?
”El sem merem hinni hogy érdeklődnek utánam. A bajnokcsapatról beszélünk, amely idén is csak egy lépésre van a scudettotól. Rengeteg a klasszis játékos a keretben, természetes hogy örömmel mennék Milanoba.”
-Mit gondol milyen párt alkotnának Ibrahimovical?
”Szerintem tökéletes páros lennénk. Neki minden olyan képessége megvan ami nekem nincs. Talán a sebességem az ami segítségére lehetne neki is és a támadójátéknak is. De nem csak tőle hanem a keret többi támadójától is rengetget tanulhatnék.”
-A Roma is érdeklődik Ön iránt.
”Igen, most pedig egy másik nagy csapatról beszélünk. Ki ne akarna Tottival egy csapatban játszani….”
-De a Roma játéka teljesen más jellegű, ott sok gyors játékos van főleg erre építenek.
”Igaz. Spalletti csapata nagyon mozgékony és roppant rugalmas. De nem futamodnék meg ettől a feladattól sem.”(...)
Link to comment
Share on other sites

Második félidő sima..Maxvell remekül játszott ami igaz Adrira is!

 

Már 20 pont az Inter előnye

150px-FC_Internazionale_logo.png

A milánóiak 2-0-ra legyőzték a Parmát, ezzel újabb két ponttal növelték előnyüket a Roma előtt. Roberto Mancini tanítványai már 20 ponttal vezetnek az olasz pontvadászatban.

 

A Serie A 30. fordulójában az Inter a kiesés elől menekülő Parmát fogadta a San Siróban, és simán verte 2-0-ra. A listavezető Inter gyakorlatilag már bajnoknak tekinthető, hiszen hátralévő kilenc fordulóra 20 pontos előnnyel fordul, nehezen elképzelhető, hogy az eddig veretlen kék-feketék ekkora előnyt elherdálnának.

 

A Roma szombat esti, Milan elleni döntetlenjével az Internek esélye volt növelni az előnyét, Materazziék pedig kihasználták a lehetőséget. Roberto Mancini csapata az első félidőben csak kínlódott, nem tudta feltörni a vendég védelmet, ám a folytatásban már nem volt kegyelem.

 

A szünet után Maxwell már bevette parmai kaput, a gól után már nem volt kérdéses, hogy ki nyeri a meccset. Az Inter okosan játszva tartotta előnyét, és várta a lehetőséget a mérkőzés eldöntésére. Ez a 70. percben jött el, ekkor remek kontra végén Adriano szolgálta ki Crespót, aki nem hibázott, góljával kialakult a 2-0-s végeredmény.

 

Inter Milan-Parma 2-0

G.: Maxwell az 56., Crespo a 70. percben

Link to comment
Share on other sites

Hi!

 

Régen jártam már itt, de most visszatérek, sok mindent történt azóta, de inkább abból néhány dolgot inkább felejtsünk el.

A csapat ma a második félidőben jól játszott, de ehhez kellett a Parma, akik mondhatom azért veszélyes támadásokat is vezettek! De nyertünk és nem is akármilyen gólokkal! Csak így tovább! 20 pont az már igen! Maxwell nagyon nagy gólt lőtt, nem hittem el amikor láttam a labdát a hálóba!

Adriano meg kezd visszatérni, mert amit ma csinált azért az jó volt látni, különösen a Crepo gólnál, mert az naon szép volt ahogyan önzetlenül odapasszolta ahelyett hogy önzözve előtte volna! A szép volt! Igaz a fejese bemehetett volna! Na de ez így jó volt!

Recoba meg sztem ne menjem el! Mert amit csinált abban a kis időben amíg pályán volt az számomra meggyőző volt annak tudatában, hogy mennyit játék lehetőséget kap!

 

De ha elmegy ki jön!?

Pár név:

 

Úgye jöhet:

Lucarelli

Quagliarella

Suazo,

Cassano

Henry

 

Crespo meg továbbra is ? - hogy mi lesz vele.

 

Figo helyére meg jöhet az a Quaresma, aki szenzációs gólt lőtt a Belgák ellen!

 

Nah ennyit!

 

Üdv:

 

inter200

 

u.i.: FORZA INTER!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...