Jump to content
PirateClub.hu

Inter


alliner16
 Share

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lehet még 1-1 régebbi szezonba is betekintünk ;)

 

(egyelőre viszont tényleg csak annyi időm van, h. a moderátori teendőket letudjam.. :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vereséggel is kupagyőztes az AS Roma

 

hazai 6-2-es győzelmét követően már az idegenbeli 2-1-es vereség is belefért az AS Roma csapata számára, amely a bajnok Intern ellenében megnyerte az olasz kupát.

 

Eredmény, olasz kupa, döntő, 2. mérkőzés:

Internazionale - AS Roma 2-1 (0-0)

Milánó, 26.606 néző

v.: Morganti di Ascoli

Inter: Toldo – Maicon, Cordoba, Burdisso, Zanetti - Vieira (Cruz 26.), Cambiasso, Stankovic - Figo (Maxwell, 83.) - Gonzalez (Recoba 54.), Crespo

Roma: Doni - Panucci, Ferrari, Mexes, Chivu - De Rossi, Aquilani (Pizarro 58.), Taddei, Perrotta, Mancini (Tonetto, 79.) - Totti

gól: Crespo (50.), Cruz (56.), illetve Perrotta (83.)

 

A kupát a Roma nyerte 7-4-es összesítéssel.

 

 

:(

Link to comment
Share on other sites

Figóval erősíthet az Inter
Luis_Figo.jpg
Az Inter labdarúgócsapatának portugál szélsője már bánja, hogy januárban elkötelezte magát az Al Ittihad gárdájához. Figo keresi a kifogásokat, amelyekkel elkerülheti a már nem kívánt arab kihívást.

Figo januárban jelentette be, hogy megegyezett az arab klub vezetőivel, így a nyáron elhagyja az Intert. A szélső nem volt elégedett milánói helyzetével, ezért döntött a váltás mellett.. Figo azonban az idő múlásával már megbánta meggondolatlan elhatározását, a portugál játékos már szezon közben kijelentette, hogy szíve szerint maradna Milánóban.

Csakhogy a szerződést már aláírta, ám lehet, hogy ennek ellenére nem költözik. Figo ugyanis az arab egyesületet szerződésszegéssel vádolja, és a FIFA-hoz fordul.

- Azok után, hogy aláírtam a szerződésem január 4-én, az Al Ittihad nem teljesítette a szerződésben foglaltakat. Ez egy egyoldalú szerződésszegésnek minősül, és egyelőre nincs kilátásba helyezve anyagi kompenzáció – jelentette ki Figo, aki a FIFA-hoz fordul az ügy kivizsgálásáért.



Újabb rekordok dőltek meg tegnap
_internazionale.jpg
A tegnap befejez
Link to comment
Share on other sites

Lac nagyon sportszerűen szóltál hozzá a 06/07-es Scudettohoz! :) És íme egy JÓ hír:

 

Crespo marad az Interben!

2113351_galefamoso11.jpg

A Chelsea megegyezett az Inter labdarúgócsapatával, így az idén a kék-feketéknél kölcsönben szereplő argentin csatár újabb egy évet szerepelhet Milánóban.

 

Hernan Crespo 2003-ban igazolt a londoni egyesülethez, amelynek színeiben mindössze 49 meccset játszott. Az argentin azóta szerepelt már egy évet kölcsönben a Milanban, majd visszatért a Stamford Bridge-re. Ám újabb egy év után Londonban újra létszámon felülivé vált, ezért ezúttal az Interhez került kölcsönbe.

 

Az idény közben hallani lehetett, hogy Jose Mourinho menedzser visszarendelné a Chelsea alkalmazásában lévő Crespót, aki viszont hallani sem akart az újabb visszaútról. A támadó ügynöke szerdán bejelentette, hogy a két klub megegyezett, így Crespo további egy évre marad Milánóban.

 

- Megegyeztünk egy újabb egyéves kölcsönszerződésről. Nagyon elégedettek vagyunk, ez volt a célunk – jelentette be Fernando Hidalgo menedzser, akinek ügyfelével madarat lehetett volna fogatni: - Köszönet a Chelsea-nek, hogy meghozta ezt a döntést, és az Internek, hogy bízik bennem. Nagyon boldog vagyok, hogy maradhatok Olaszországban!

Link to comment
Share on other sites

Ez már 100%? Mert én csak mint lehetségest tudom ,de lehet hogy azóta már tuti lett! Középre nem tudom ki lenne jó szerintem valami reklám arc se ártana a csapatba mert a média nem foglalkozik eleget a csapattal még így se hogy ilyen sikereink vannak!

 

Na most náztem de nem láttam sehol se hogy Suazo már nállunk lenne de lehet nem néztem szét eléggé egy új ném viszont van:Francesco Bolzoni! Gondolom ifi, de ha tud valaki valamit erről a srácról akkor légyszi írja meg!

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Szerintem,ha nem záták volna ki a Juventust akkor nem lett volna bajnok! Érdekes,hogy olyan játékosokkal nyerte meg a bajnokságot az Internazionale akik a JUVE-nél játszottak 1-2 szezont ,de mivel ezek a játékosok túl nagy megrázkodtatás érte vola a SERIA-B-ben ezért inkább sunyin leléptek. Most pedig ott ünnepeltetik magukat és pocskondiázzák a Juventus,AC Milan játékosait. Ez már nem a régi INTER,ami tele volt kiváló olasz játékosokkal.

Szerintem hiba volt elengedni Martinst, inkább Adrianot,Cruzt vagy Recobát kellett volna eladni. Nincsenek emblematikus alakjai, mint a Romának Totti, a Milannak Maldini,aJuvénak Del Pierro a Fiorentinának volt Toni(már Bayern München).Helyette van Materazzi XD. Remélem jövőre nem Moratti lesz az elnök,mert nem tetszett a tavalyi Scudettórol a véleménye,valamint eltakarodik a Milan elnöke is.Remélem eltakarodnak az ÁRULÓK is IBRAHIMOVIC és VIEIRA is.

Remélem jövőre nem ők nyerik a Scudettót, hanem a Milan vagy a Juve.

Amúgy gratula a csonka bajnoki címhez!

Félreértés ne essék én nem utálom az Internazionálét és a szurkolóit se, csak az elnököt és a vezetőket!(Stankovic 4ever)

Na ez a véleményem! FORZA MILAN!!!

ui.: remélem nem bántottam meg egy Internazionale szurkolót sem.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kedves Yayo! Nem sértődtem meg remélem te se fogsz! Csonka bajnokság? Már 10 éve várok egy bajnoki címre és még jó hogy ünnepelek! Csonkabajnokságban a Rómának ugyan úgy meg volt az esélye mégse használta ki! Nem pocskondiázunk mi senkit sőt 1-2 ember a BL ünneplése helyett azzal foglalaskodott hogy milyen Inter szapulós feliratot tegyen ki! Emblematikus játékos kell Javier Zanetti! Nem hiszem hogy ezt a bajnokság IBRAHIMOVIC és VIEIRA érdeme lenne csak! Volt még ott egy Crespo,Maicon,Zanetti,Cambiasso,Stankovic stb..,stb...! A Juveról annyi hogy nem a játékosokat kellet volna büntetni az akkori vezetőség hülyesége miatt! Nagyon sok játékost innen-onnan lehetne árulózni de a mai football erről szól a játékosokat adják veszik és nem csak ez a két játékos igazolt el a Juvéból hanem más sőt meghatározó akikről nem gondoltam volna hogy elmennek! Nem szeretem Del Pierrot sőt de tisztelem amiért kitartott a csapatánál a nehézségekben is minden tiszteletem az övé és még sok ilyen felfogású játékos kéne! Martins eladása szerintem is rossz döntés volt! Jövőre nagyon izgalmas lesz a bajnokság és ez csak nekünk lesz jó akik szorítunk az imádott csapatnak legyen az Inter,Juve,Milan vagy Róma! Szal nem kell itt árulózni csonkabajnokságozni stb hanem jövőre újra 1000%-kal drukkolni a csapatodnak és ezúton szeretnék sok szerencsét kivánni a kedvenceidnek Mélyen Tisztelt (nem gúnyból írom ezt) Yayo Sporttás! (Mario78 Forza Inter)

Link to comment
Share on other sites

 

 

A portugál O Jogo és A Bola újságok ma délután közölték internetes honlapjukon, hogy Luis Figo visszamondja a szerződését az Al Ittihad nevű szaúd-arábiai klubbal. A portugál klasszis januárban kötelezte el magát a 2004-ben és 2005-ben az ázsiai Bajnokok Ligáját megnyerő együtteshez, és szeptembertől költözött volna egy évre Szaúd-Arábiába.

 

„A 2007. január 4-i megállapodásunkat követően az Al Ittihad nem tartotta be a szerződés írásban rögzített feltételeit, és mivel egyoldalú szerződésszegésről van szó, ezért nem jár kompenzáció a kontraktus felmondása miatt a klubnak.

 

Azzal a hozzáállással amelyet az Al Ittihad és különösen Manszur al-Balvi képviselt, nem tartották tiszteletben a szerződésben leírtakat. Az ügyről értesítjük a FIFA illetékes testületét is.” –szólt Figo kommünikéje, amely ma délután került napvilágra.

 

Figo és menedzsmentje elsősorban Manszur al-Balvira, a klub dúsgazdag tulajdonosára haragudott meg, vélhetően a szerződés bizonyos anyagi részleteivel lehet kapcsolatos nézeteltérésük.

 

A Sporting Lisszabonnál, az FC Barcelonánál és a Real Madridnál is megfordult, 127-szeres válogatott sztár azért kívánt távozni az év elején Milánóból, mert Roberto Mancini vezetőedző legtöbbször csak csereként számított rá. A tavaszi szezonban azonban kulcsember volt a Serie A-ban toronymagasan, 97 ponttal az első helyen végző kék-feketéknél, és könnyen lehet szívesen „lehúzna” még egy vagy két szezont az Inter mezében

Link to comment
Share on other sites

Hát jah!Majd ha meglátjátok a következő hírt nem fogtok aludni!

 

Figo Londonba igazolhat

inter.jpg

Az elmúlt szezonban az Intert erősítő Luis Figo szerződése lejárt az olasz bajnoknál, s mivel szaúdi szerződése kútba esett, a támadó új csapatot keres magának.

 

A szaúdi Al-Ittihad gárdájának nem volt szerencséje Figóval, a portugál középpályás tavaly hónapokon keresztül áltatta az ázsiaiakat, majd előbb télről nyárra halasztotta a szerződést, a múlt héten pedig kijelentette, hogy nem igazol a közel-keleti együtteshez. Figo most csapatot keres, és mivel még érez magában annyi erőt, hogy egy-két évig egy jegyzett európai bajnokságban szerepeljen, megcélozta az angol bajnokságot.

 

A 34 éves játékos iránt a Newcastle, a Bolton és a Tottenham érdeklődik, ő azonban Londonba szeretne igazolni, ezért minden bizonnyal elfogadja a Spurs ajánlatát.

 

- Luis nagyon szeretne Londonba költözni, mert több futballista ismerőse is megtalálta a számításait az angol fővárosban, és a családjuk is jól érezte magát Angliában – mondta Figo menedzsere.

 

A portugál támadó 60 ezer fontos heti fizetést szeretne kicsikarni a Tottenham vezetőitől, és két évre írna alá a londoni gárdához.

Link to comment
Share on other sites

Chivu egy lépésre Milánótól
normale_______chiv_103209.jpg
A Roma védője nem hosszabbítja meg 2008 nyarán lejáró szerződését, a hírek szerint a bajnok Inter tárt karokkal várja a román válogatott labdarúgót.

Cristian Chivu lényegesen többet kér, mint amennyit a Roma megadna a rutinos védőnek, ezért úgy tűnik, hogy esély sincs a jövő nyáron lejáró szerződés meghosszabbítására. A játékos ügynöke, Victor Becali és a Roma vezetői a minap ültek újra tárgyalóasztalhoz, ám nem közeledtek az álláspontok. Chivu ragaszkodik az évi 2,8 millió fonthoz, míg a Roma nem tud másfél milliónál többet ajánlani.

Ugyanakkor az Inter már jelezte, hogy hajlandó megadni a játékosnak, amit kér, ezért a bajnok képviselői felvették a kapcsolatot a fővárosi klub elöljáróival. A Roma mindenképpen szeretné megtartani a 26 éves román válogatott védőt, de ha nem tud megegyezni Chivuval, akkor az eladása mellett kényszerül dönteni. A Farkasok ugyanis semmiképpen sem szeretnék jövőre ingyen elengedni a hátvédet, Rosella Sensi igazgató elmondása szerint a mindenki számára legjobb megoldást fogja választani a fővárosi klub.
Link to comment
Share on other sites

Julio Crúz a tavaly meghosszabbított szerződését idén újabb egy évvel megtoldotta, így 2009-ig az Inter játékosa marad. A hétvégi Recoba gól után Cambiasso is gólt lőtt a válogatott találkozón Algéria ellen. Még mindig nem dőlt el véglegesen Luis Figo sorsa, azonban a portugál játékos a Tottenham-es pletykákra úgy reagált, hogy ha Európában marad akkor szóba sem jöhet más klub csak az INTER! A vasárnap kezdődő U21-es EB-n Marco Andreolié lesz az olasz válogatott a 2-es számú meze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...