Jump to content
PirateClub.hu

Inter


alliner16
 Share

Recommended Posts

amúgy a roma se tudott nyerni úgyhogy még mindig nem számíthatunk izgalamas végjátékra a bajnokságra ami végülis nem is olyan nagy baj... a bl-böl szerintem meg könnyen tivább megyünk úgyis lövünk gólt a védelem meg elég stabil mostanság!!!! a múltkori két gólt se kidolgozott támadás után kaptuk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

EDDIG SOKKOLT VOLTAM AZ EREDMÉNY MIATT AZÉRT NEM TUDTAM HOZZÁSZÓLNI A BESZÉLGETÉSHEZ DE SZEINTEM AZ ALAPFELÁLLÁSSAL RONTOTTUK EL!!!! 4 VÉDŐ MATERAZZI CORDOBA MAXVEL MAICON ÉS 3 VÉDEKEZŐ KÖZÉPPÁLYÁS BURDISSO DACOURT ÉS J.ZANETTI SZERINTEM ÍGY NEM IS CSODA HOGY NEM TUDTUNK GÓLT LŐNI!!!!! :(:(:(:(:(:(:

Link to comment
Share on other sites

Nem probléma majd máskor,és így is még megnyerjük a bajnokságot és a kupát!Amugy most lett vége a Milan elleni meccsnek!Nyertünk 2-1re Ronaldo rúgott gólt és aztán Crespot lecserélték jött Cruz és 15másodperc alatt egyenlített,aztán Ibra meg bevágta a győztes gólt!Kemény meccs volt,talán az idény legkeményebbje a másik Milan elleni meccs után mer ott 3-0 volt félidőbe és 4-3re nyertünk ez viszont kemény volt,Grosso és Dacourt megsérült de tán rendbejönnek!Cambiasso és Adriano még mindig sérült!Sztem nyáron kellene venni egy középpályást mer ami a Valen ellen volt..pfu!Forza Inter!És a véleményetek h kit kellene idehozni a középpályára?Cruz nagy csere volt mer a gólpasszt is ő adta!

Ujra kezdődik a kép dömping!

 

Julio Ricardo Cruz:

200605250804_1275105.jpg

 

A gólokat berakhatná vki!

Link to comment
Share on other sites

háát nehéz szülés volt ez az Internek az biztos a bajnokság tuti meg van,kupában kivel játszanak?

Link to comment
Share on other sites

HÁT JÓ PERSZE A KÖZÉPPÁLYÁS GONDRA LEHETNE SOROLNI A NEVEKET HOGY C.RONALDO MEG ROBBEN DE HÁT A REALITÁS MÁR KICSIT KEMÉNYEBB DIÓ <_< <_< <_< NEM IS TUDOM ROBINHO ÁLLÍTÓLAG ELADÓ ELÉGGÉ BARÁTSÁGOS ÁRON!! TUDOM NEM VÉRBELI KÖZÉPPÁLYÁS DE SZÉLEN JÓL EL LENNE!!! ÚÚÚ DE AKINEK NAGYON ÖRÜLNÉK (LEHET EZ SEM IGAZÁN REÁLIS) AZ LENNON!!! NAGYON ÜGYES SRÁC!! AMÚGY TÉNYLEG KIVEL JÁTSZUNK A KUPÁBAN??? JUNINHO BIZTOS TUDJA:D:D

Link to comment
Share on other sites

Az UEFA elhúzta a bűnösök nótáját
uefa_champions_league.png
David Navarro héthónapos eltiltást kapott az európai szövetségtől, de a többi főkolompos is megkapta büntetését a Valencia-Inter meccs után kitört botrányban játszott szerepéért.

A Valencia-Inter Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő visszavágó után hatalmas verekedés tort ki, amelynek középpontjában David Navarro ökle és Nicolas Burdisso orra állt, előbbi jobb csapottja után utóbbi orra eltört, a jelenet interes szemtanúi pedig ezután hajtóvadászatot rendeztek a Mestallában a tettes után, aki végül az öltözőbe menekült. A példátlan eset után az UEFA azonnal jelezte, hogy vizsgálni kívánja a történteket, és ígéretéhez híven méltón büntette a botrány okozóit.

Navarro héthónapos eltiltást kapott, amely nemcsak a nemzetközi, hanem bajnoki mérkőzésekre is vonatkozik. Valenciai csapattársa, Carlos Marchena négy meccsig nem léphet pályára, míg klubjukat a 111 ezer font büntetés megfizetésére kötelezték.

Az Interből Burdisso és Maicon szintén hat meccsig kénytelen lelátóról figyelni a milánóiak meccseit, míg Cordoba és Cruz három, illetve két meccsen nem szerepelhet.


Ez igen érdekes..Maicon is benne volt?Hát mind1 Navarro nem úszta meg olcsón az biztos és Burdisso sem!Érdekes ügy volt de lezárult itt és most!
Link to comment
Share on other sites

Ez kemény de istenem erre azért lehetett számítani,neeem????

 

Amúgy tegnap olvastam,hogy az inter szemet vetett Messire

 

Akiért odadnák Samuelt + Adrianot,bár még nem tudni mi lesz a dologból de

 

Messi kivásárlási ára nem kevesebb mint 150.000.000 Euro!!!!!!!!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hát nem bánnám sőt örülnék ha messi maradna ahol van mert szerintem az olasz foci csak

 

"elrontaná"!!!! :lol:

 

Középpályára,pfuú kemény kérdés,de Robben szivesen látnám a keretben,vagy Fabregast

 

bár tőle nem könnyen válna meg a "SZ"Arsenal!!!!!

 

Bár Reo Cocker sem lenne rossz vétel...

Link to comment
Share on other sites

Sztem is,mer télen senkit nem vettek viszont nyáron sztem fognak erősíteni és én a középpályára vennék ember amint emítettem Quaresma esetleg Mancini vagy még sok a választék majd eldöl mit döntenek az Inter vezetői,remélem jól döntenek!Állítolag Cassano jön nyáron,remélem nem!Ilyen csatársort mint ami van nekünk nem kell elrontani Cassanoval bár kétségtelen jó játékos!

Link to comment
Share on other sites

Ne idegejjjéééé?????? ;):lol::lol:

 

Csatárt?Minek?van vagy 5 és mindegyik jó!!!!

 

Vagy nem?

 

Én nem értem ezeket,méé kell hülyeségeket csinálni?

 

Cassano,jó játékos meg minden,de ennek nincs értelme.

 

Ez csak az én véleményem,de azokra a posztokra kéne vásárolni ahol tényleg szükség van

 

erősítésre.

 

De,hogy az nem a csatársor,az TUTI!!!!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...