Jump to content
PirateClub.hu

GeForce 7600!


homa
 Share

Recommended Posts

Hello.

Egy kérdésem lenne a 7600gt-vel kapcsolatban.Volna egy régebbi gépem,amit szeretnék kicsit felfrissiteni videókártya terén.Hosszas kutatás után a 7600gt-re esett a választásom az ár miatt.Ebbe a gépbe már nem szeretnék

tul sokat áldozni,mert nem érné meg.Kérdésem az,hogy egy Athlon 64 3000+ elég lenne-e a kártya teljesitményéhez

képest.Ezen kivül a gép kapna még 1 Gb memóriát az 512 mellé.

Köszönöm a válaszokat.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

függ attól is, hogy milyen foglalatú (S754 - ez bár nagyobb órajelen megy, nem kezeli a DualChannel-be a memóriákat, igy lassabb, S939 - már van Dual támogatása, SAM2 - ddr2-es ramokat kezel, természetesen Dual-ban)...

 

1,5GB ram előnytelen, főleg 3 modulból (hacsak nem S754-es a procid, mert akkor mind1)

 

7600GT-t nem hajtja ki? de, nekem a 3400+ mellett X800XT volt, ami még a 7600GT-nél is gyorsabb és kihajtotta..., szal vedd meg.., én inkább a ramon gondolkodnék :)

Link to comment
Share on other sites

igen akkor mehet..., más nekem is hasonló konfigom van és mivel megdöglött az X800XT (annyukat a Sapphire-nek, 2,5 éves volt), úgy gondoltam, hogy ami a legolcsóbb, de még a régi dolgok is emlennek rajta, igy egy Galaxy Geforce 7300GT-t vettem 128MB DDR3 1,4ns-el..., nem bántam meg még kb 1 évig kell, nyár elején br. 19 volt, gondolom most olyan 16-17k körül van :)

Link to comment
Share on other sites

sziasztok.nekem is ien videó karim van de rémálom!!az összes játék "szaggat" rajta.neem úgy értem h oan lassú hanem azt hogy teljesen elcseszi a játékokat ien csíkokat tesz bele és legtöbbször nem lehet látni a játékot.nem tom miért lehet.már drivereket is szedtem hozzá de nem ér semit.képet majd megpróbálok feltenni.PLS SEGÍTSETEK!!!!!!!!!! :(:(:(

a csíkok egyértelműen pixelhibák amik a legnagyobb valószinűség szerint a videókártya túlmelegedéséből adódnak (az inno hűtése amúgyis híres arról hogy nem hűt jól) :D

 

 

game közbe lesd meg a vga hőmérsékletét, ésha magas, akkor ajánlok rá 1 új hűtést, mondjuk 1 jó kis zalmant :D

Link to comment
Share on other sites

Hello.

Köszi mindenkinek a segitséget,időközben megvettem a 7600gt-t.A processor tényleg nem tudja 100%-an

kihasználni,de teljesen megvagyok elégedve.

Más.

Megvettem a Ramot is,itt viszont már gondom van.Mindkét modul 400-as,viszont most 333-on mennek egyben.

Lehet itt valamit tenni?

Elnézést az Offért.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Köszi.na akkor még jo hogy nem volt készleten a másik. :)

amugy ha gyárilag tuningolt, nem kell vamit beállitanom az alaplapon vagy valahol?

Mert egyszer tuningoltam egy agp-s atit és az élsimitása és a távolralátás rossz lett a játékokban, és az agp szlott is rossz lett,mert beraktam egy másik kártyát és az is rossz lett ugyanugy :( (nemtudod h mért?)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...