Jump to content
PirateClub.hu

Moderátor ajánló


tibiole
 Share

Recommended Posts

Nekem anno nem volt szimpatikus a gyerek hiszen sokat vitáztam vele és beszólogatott. De remélem mostanra megváltozott. Ha nem akkor átnyúlok a monitoron és nyakon vágom. :D

Ezért fórum a fórum, nem? :D Ha emlékeim nem csalnak, a feszültséget a Rock vs. Rap téma generálta. Mindenesetre Te is sokat változtál azóta.  Érdekes, hogy milyen gyorsan elrepült az idő. Köszönöm Mindenkinek a bizalmát! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

lac69 -et javaslom Moderátornak.

Korrektek a Postjai és a felhasználókkal való "viszonya" is okés, továbbá Warn mentes és nem mai gyerek már a Warez világban.

Jó anno kicsit "hisztis" -nek jellemezték, de azóta rengeteg víz lefolyt már a Dunán.

 

Egy próbát szerintem mindenképpen megérne, főleg mert a közelmúltban egyre fogyunk "Moderátor" szinten az oldalon.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Bár nem sok "post" -ja van, viszont elkötelezettnek érzem a PirateClub iránt és nem azért mert nekem sokat segít, hanem mert a felhasználóinkal való kommunikációja/hozzáállása és a helyesírása több mint jó.

Amolyan "útkereső", a srác akit még talán betörhetnénk ide mert elfogult az oldallal kapcsolatban.

 

Továbbá emberhiányunk is van, így egy tesztet mindenképpen kérnék neki:

 

Tommy241 http://www.pirateclub.hu/user/5539644-tommy241/ ,mint általános Mod, egyenlőre természetesen.

 

Veszítenivalónk nincsen szerintem. (nem szóltam neki erről az ajánlásról)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

bakfan helyére keresek valakit, Mivel húzós téma így csakis a témához értők jöhetnek szóba. pl feltöltő. Olyan legyen aki vállalja a napi több óra moderálást! Napi új (50-100 téma) átnézése + Hsz-ek törlése + a halott linkek. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ajánlanám figyelmetekbe: maati9 --> http://www.pirateclub.hu/user/95512-maati9/

 

Nagyon korrekt, igényes és több éves tapasztalattal rendelkezik Moderátorság terén és fedhetetlen az itteni múltja.

Anno volt lehetőségem párszor beszélni vele itt priviben, jó fej nő! :)

Rá is kérdeztem most nem-e vállalna nálunk Moderátori szerepkört és azt mondta lenne kedve.

 

Gondoljátok át, szerintem egy próbát mindenképpen megér, nem csalódnánk benne ebben biztos vagyok!

Link to comment
Share on other sites

Ajánlanám figyelmetekbe: maati9 --> http://www.pirateclub.hu/user/95512-maati9/

 

Nagyon korrekt, igényes és több éves tapasztalattal rendelkezik Moderátorság terén és fedhetetlen az itteni múltja.

Anno volt lehetőségem párszor beszélni vele itt priviben, jó fej nő! :)

Rá is kérdeztem most nem-e vállalna nálunk Moderátori szerepkört és azt mondta lenne kedve.

 

Gondoljátok át, szerintem egy próbát mindenképpen megér, nem csalódnánk benne ebben biztos vagyok!

Gila rákérdezhetsz!

Link to comment
Share on other sites

Mi legyen, legyen vagy ne legyen?

 

eddig 1 mellette, 1 ellene!

Módosította radaine
Nem hiszem, hogy a több mint 400 ezer tagból nem lehetne olyat választani akire mindenki 100%-ban rábólintana
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...