Jump to content
PirateClub.hu

Moderátor ajánló


tibiole
 Share

Recommended Posts

Engem megkeresett, hogy beszéljek veled, hogy ő nem is alteran95 :lol:

Most látom, hogy állítólag továbbította nektek azon üzenetket amiket írtam neki. (S tele voltak személyeskedésekkel.)

Ilyet nem kaptam. Blöffölt?!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

A Játékok (DL), és a Zenék (DL) -nek nincs moderátora. Ki vállalná el, vagy kit javasoltok?

 

Rájuk nem számíthatunk:

 

spdeluxe Aktivitás: 2012 03 Oct 08:37

gyuszi02 Aktivitás: 2012 20 Oct 14:42

Armin Fan Aktivitás: 2012 25 Dec 17:48

Módosította ica
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

smatko jelentkezett nálam pm-ben. Én személy szerint elfogadom, de a véleményetekre is kíváncsi vagyok!

 

 

-----------------

spdeluxe áthelyeztem az elitbe.

 

 

gyuszi02 áthelyeztem, egyenlőre az elitbe.

azért azt birom hogy még válaszra se méltatott, mikor fent volt, és rákérdeztem pm-be. <_<

 

Következő Armin Fan lesz, szintén inaktív.

 

 

Közben Tibiole frissítette a Feljelentéssel kapcsolatos... témát.

Módosította ica
Link to comment
Share on other sites

A PM már nem olyan, mint régen. Én hozzászoktam, hogy ha kapok újat az felugrik a képernyő közepén. Váltáskor egy hónapig nem vettem észre az üzeneteimet és most se szokott sokszor feltűnni.

Smatko nincs ellenemre, a kérdés csak az, hogy bírja-e a feltöltés mellett. (gondolom más dolga is van)


[success=szerk. ica]Szerintem már mindegy, mert inaktív. Igazad lehet a pm-el kapcsolatban, de mailt is írtam és arra se válaszolt.[/success]

Link to comment
Share on other sites

smatko részemről is okés. :)

 

A Pm dolog viszont tényleges probléma mert némely felhasználó agyon offolja a topicokat Pm-et nem olvas, lehet nem veszik észre.. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Beszéltem Merse http://www.pirateclu.../5518880-merse/ -vel és a Játékok DL-ben a konzol részlegnél vállalná moderátor szinten.

Korrekt a srác ahogyan megismertem.

 

ha így halad ma még bannolom!

 

 

edit:

közben rájöttem hogy miért is van mindez mert ő madmex2012 :lol: ezért mondom, résen kell lenni.

Módosította ica
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Sokat segített a Játékok (DL) -ben topicokban a felhasználóknak ha valamelyik játékkal problémájuk akadt, és nekem is a: PIRATE GAMER CLUB! ( Pc Játék Megjelenések / Hírek / Help! ) topicban és az írásai is rendben vannak.

Továbbá a hozzászólásainak a száma/aktív felhasználó és régi tag már.

 

Szerintem egy próbát megér.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Szétnéztem a kérésekbe, és láttam hogy van egy állandó segédkező  byTes, és szeretném ajánlani moderátornak,  rögtön oda a kérésekbe, ha vállalná. Eléggé elhanyagolt ez fórumrész, és ezért is kellene oda találni valakit.

Vélemény?

Link to comment
Share on other sites

Okés a srác, bár most nem ugrok megnézni miket csinál, de megbízom bennetek, így én magam részéről: ámen. :)

 

U.i.: Lassan kellene egy beavatási szertartást kreálnunk Kr@sstheon1y nem? :D :D

Link to comment
Share on other sites

Úgy emlékszem, hogy Vin is az Mp3p*rtalról jött anno. Azok voltak nagyon állatok...ja, hogy én is onnan jöttem. :D :D

 

A warn múltam el tudod küldeni Ica PÜ-ben? :D

 

CLE? Beavatás? Most rád bízom. Ötletem van de én már sokszor voltam túl kreatív így te jössz! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mit szólnátok: tomme0818 -hoz? http://www.pirateclub.hu/user/1156779-tomme0818/

Sokat jelentget hibás témákat/hsz -eket, sőt korrektek a hozzászólásai is és a renoméja is rendben van.

Írásilag is korrekt ahogyan nézegettem.

Továbbá beszéltem vele és vállalna Moderátor szerepet amennyiben a Staff úgy gondolja és van rá igény.

 

Kimondottan "választott" kategóriáról egyenlőre nem volt szó, felesleges is lett volna belemenni egyenlőre, de mint "álltalános" Moderátor szerintem egy tesztet megérne mindenképpen.

 

Szerintetek?

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...