Jump to content
PirateClub.hu

Káromkodás helyett


caprine666
 Share

Recommended Posts

szia kedves caprine666! ez mind szép és jó, de mutass nekem egy olyan embert, akit felhúznak, és a dühében virágnyelven káromkodik vagy küld el valakit a fenébe!! szerintem ilyen nincs is, vagy ha igen, akkor az nem is igazán dühös. nem jut eszembe egy sem sajna, bocsika :( szipi

Link to comment
Share on other sites

a kutyafáját már!!! na végre kinyögtem egy ilyet! ez is csak dühömbe jött ki, hogy felbosszantottam ezen magam! :D:lol:

 

novistar! két dologról beszélünk mi! van egy olyan helyzet, amikor felhúzod magad egy hülyén, és például azt ki akarod oktatni, és akkor én is úgy tanítom móresre, hogy kultúrált módon burkoltan, de elég keményen odacsapva, lejáratom őt, teljesen normális szavakkal ráébresztem a marhaságaira! de én olyan dühről beszélek, amikor például valaki balesetet okoz, elüt egy gyereket, vagy most volt a hírekben, hogy belelőtt egy pasi egy játszó kisgyerekbe! azt azért megnézném, hogy akkor is virágnyelven beszélnél-e egy ilyen emberrel, ha a te gyerekedről lenne szó! ez nem így működik! mindenkiben benne van a vadállat, és elő is lehet hozni, csak mindenkinek más az ingerküszöbe, de ami a leglényegesebb, hogy ez helyzetfüggő, meg hangulatfüggő!! és akkor nem menti meg azt az embert a káromkodástól, és ez a legkevesebb amit kaphat! :blink::unsure::o:huh: szipi

Link to comment
Share on other sites

Fékomadta-teremtette!!!

 

De ha igazán mérges vagyok, akkor jön ama bizonyos: (hogy b*sznád széjjel azt a redvás, pudvás, szájbab*szott,k*rva anyádat, te g*ci) :angry:

 

Ilyenkor nincs mit tenni, ki kell jönnie, mert szétb*sz az ideg, és akkor agyvérzést kapok! De utánna megnyugszom.... :rolleyes:

Módosította Szuszka
Link to comment
Share on other sites

sziasztok! na, így már mindjárt más a leányzó fekvése! amúgy novistar, szép megtermett legényke lett belőled. szipi :blink::unsure::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sziasztok! hallottam egy másik beszólást a barátok köztben, gyorsan leírom ide nektek!

 

azt az oldalbagyűrt kaporszakállút! :D:P:lol::rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

prostituált szinonímája helyett krumpli :D

 

a krumpli életbe ,a krumpli anyádat :D:D:D így tovább ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...