Jump to content
PirateClub.hu

Milyen mobiltelefonod van?


tibiole
 Share

Recommended Posts

A zenek 99% mp3-ban van fent a neten.Akkor meg minek áttalakitani ogg-ra vagy wma-ra?Azért hogy kelljen még lejátszót is felrakni hozzá?

42315[/snapback]

 

Nem nem!Én nem azt mondtam ,hogy nagyon sok az ogg.wma vagy más ,hanem csak azt ha valamilyen úton módon,csak így szerzem meg a ,,cél" zenét akkor így rakom fel laugh.gif !Amúgy meg 70kb-ot foglal szóval nem nagy kunszt és nem is zavar a menüben!Amúgy kiproszálhatod te is ha kell!Tényleg rakjak fel franya sis alkalmazásokat?Vannak tutira jók!(ha valakinek kell,az szóljon püben,aztán ha sokan kérnek rakok fel!(ja meg ha nem sokan akkor is legyen az is a gigán vagy nem? wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nekem sony ericsson z600 már lassan 2 éve, de szívesen cserélném egy symbianos nokiára, haveromnak 6600ja van már vagy 2 éve, de még mindig többet tud mint a mai telók nagyrésze... biggrin.gifD

aúgy én a k700i-t utálom, mer a joy gyorsan elszaródik, fél osztálynak tavaly év vége óta van, egyiken sem lehet semmit sem csinálni már, mivel uyge joy elromlott, a többi gomb meg kicsi mit pityu f*sza... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nekem volt Siemens M50-em. De mar az sincs,mert motorozás közben kiesett a zsebemből,és azért 85-90km/h-nál nem biztos hogy egyben találod meg:)A lényeg,hogy a kijelzőnek annyi.De azért masok tudtak hivni engem :D

Engem nem is erdekel a kamera,meg mp3 lejatsszos telefon :o

Link to comment
Share on other sites

Nekem Nokia 6230i-m van és nem értem mi ez a fene nagy mobil kúúúltúra.

 

Békén lehet hagyni azzal hogy hány megapixel meg milyen játék meg hány színe van, mert attól még csak egy retkes telefon amit (kapaszkodjatok meg) telefonálásra és SMS-re találtak ki (esetleg MMS). <_<:P

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nehttp://www.gigacenter.hu/style_images/ambience/folder_rte_images/bold.gif

Félkövérkem Nokia 6230i-m van és nem értem mi ez a fene nagy mobil kúúúltúra.

 

Békén lehet hagyni azzal hogy hány megapixel meg milyen játék meg hány színe van, mert attól még csak egy retkes telefon amit (kapaszkodjatok meg) telefonálásra és SMS-re találtak ki (esetleg MMS). <_< :P

 

 

Hat nemtom mit mondjak, esetleg csak annyit hogy EGGGGYETERTEK!!!!!!!! :clapping: :victory: :spiteful:

jA MELLESLEG SAGEM mYx5-2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...