Jump to content
PirateClub.hu

Trane művei


Trane
 Share

Recommended Posts

http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/20071008213803KiaProCeedpirate.jpg
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/20071008214553SuzukiLiana5dr.jpg
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/jag_end_masolata.jpg

Módosította Gabi89
Code tag
Link to comment
Share on other sites

Először is, ha forgó kereket csinálsz akkor mosd el a hátteret is mert így elég hülyén hat, aztán itt-ott hiányzik az árnyék, úgy élethűbb ha van, ezeket leszámítva az első egész jó lett, a másodiknál a rácsozás lehetne sötétebb, meg a visszapillantóra nem kell az a karbon, az csak elrontja, a harmadiknál ismét az árnyékot hiányolom, de kezdésnek egész jók, főleg a harmadik

Link to comment
Share on other sites

nem tudom, hogy te hogyan és miként vágtál bele a virtual tuningba. ha egy kicsit utánaolvasol, láthatod, hogy mindegyik VT-vel foglalkozó oldal szabályzatának első 3 pontjában benne van az, hogy mások munkáját tilos és tahóság ellopni, leszedni. ez most úgy jön ide, hogy a suzuki liana vt-den véltem felfedezni egy Virtual Tuner Fullbrush első lökhárítóját.

 

 

itt van az oldal linkje is:

http://jvt.hu/download.php?view.340#top

 

úgyhogy szerintem ezt a VT-det ne nagyon mutogatsd más helyeken, mert a virtual tunerek általában ismerik egymás munkáját, nem egy ember bukott már le más munkájával.

 

és a combino-s siget csak remélni tudom, hogy flegeton tutorialja alapján csináltad, és nem csak lementetted :D

 

... ja és én most csak szóltam, ez nem kötekedés, csak figyelmeztetés (mármint, hogy kerüld az ilyesmit, ahol lehet)

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

nem tudom, hogy te hogyan és miként vágtál bele a virtual tuningba. ha egy kicsit utánaolvasol, láthatod, hogy mindegyik VT-vel foglalkozó oldal szabályzatának első 3 pontjában benne van az, hogy mások munkáját tilos és tahóság ellopni, leszedni. ez most úgy jön ide, hogy a suzuki liana vt-den véltem felfedezni egy Virtual Tuner Fullbrush első lökhárítóját...

 

Ez lol!! most nézem :D a srác csak lemásolta és odavágta az ő autójához. :D Annyira lol ah ott fityeg! annyira feltünő ejnye ejnye legalább szépen másoltad volna rá XD Érdekes művészeti ág ez a VT. Bírom az ilyen feltörekvő TOI-kat akik csinálnák egy képet mert nekik az tetszik :D na mind1 kellemes perceket éltem át amikor megnéztem ezt a képet mivel az előző kommentemnél csak egy képet néztem meg tudtam mennyire gáz lesz a többi is:D Enisz jó volt az észrevétel! A sig tuti másolás még tutorial alapján se tudna ilyet összehozni az életbe se!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Ez lol!! most nézem :D a srác csak lemásolta és odavágta az ő autójához. :D Annyira lol ah ott fityeg! annyira feltünő ejnye ejnye legalább szépen másoltad volna rá XD Érdekes művészeti ág ez a VT. Bírom az ilyen feltörekvő TOI-kat akik csinálnák egy képet mert nekik az tetszik :D na mind1 kellemes perceket éltem át amikor megnéztem ezt a képet mivel az előző kommentemnél csak egy képet néztem meg tudtam mennyire gáz lesz a többi is:D Enisz jó volt az észrevétel! A sig tuti másolás még tutorial alapján se tudna ilyet összehozni az életbe se!

 

amúgy a ceednél is másolva van ha leszeded a képet s rázummolsz látod a volanlakat ahogy pixelesednek + a szín is más!!!Tényleg ne lopj,rajzolj!

Link to comment
Share on other sites

nem érted a lényeget... a hangsúly azon van, hogy fullbrush. magyarul teljesen egyedi, saját szellemi termék. valaki ezzel a lökhárítóval órákat töltött, hogy így nézzen ki, ahogy, és kedves Trane barátunk most lebukott. sima képekről lehet levenni alkatrészt, mindenki először úgy kezdi, aztán akit komolyabban érdekel később átáll "kézzelrajzra"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...