Jump to content
PirateClub.hu

Juventus


iserf
 Share

Recommended Posts

  • Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

inter szokásos 11esével legyőzte az Empolit...ki godnolta volna....am nem gondolkoznak a játékvezetők meg az ilyenek h már nem teli el úgy meccs h az inter ne rúgna 11est?

mind1 nagy rakás valami az a csapat.........................

mi 1-1et csináltunk és ez is van olyan szánalmas mint az inter eredménye csak MI játszottunk is az eredményért és nem a bírokra bízzuk a meccset.....

Link to comment
Share on other sites

Első lenne a Juventus

 

 

A Gazzetta dello Sport szerint a torinói csapat vezetné a bajnokságot normális játékvezetés mellett...

 

 

 

A milánói székhelyű La Gazzetta dello Sport keddi számában statisztikát készített, hogy a borzalmas bírói tévedéseket leszámítva hogyan állna a bajnokság. A statisztikából kiderül, hogy a legtöbbet a Milant súlytották a bírók téves ítéletei (4 a javukra, 9 ellenük), második a Juve ezen a listán (6 a javukra, 9 ellenü). A legjobban "segített" csapat a Catania (8:3 az arány), második az Inter. A tabella normális játékvezetés mellet a következőképpen állna a 21. fordulót követően:

 

1. Juventus 48 pont

 

2. Roma 45

 

2. Inter 45

 

4. Milan 41

 

5. Fiorentina 36

 

6. Atalanta 33

 

7. Palermo 28

 

7. Sampdoria 28

 

7. Udinese 28

 

10. Napoli 27

 

11. Genoa 26

 

12. Reggina 25

 

13. Lazio 24

 

14. Livorno 23

 

15. Catania 21

 

15. Siena 21

 

17. Parma 19

 

18. Torino 18

 

19. Cagliari 16

 

20. Empoli 15

 

megint egy érdekes cikk...

Link to comment
Share on other sites

Én nem mennék bele ilyen statisztikákba meg összeesküvés elméletekbe, mert már régen beletörődtem a sorsunkba. Kizártak minket, visszajöttünk és emelt fővel focizhatunk. Nem lett több éves lemaradásunk és hátrányunk belőle, mint ahogy jósolták. Az Inter jelenleg sokkal jobb, mint a többi olasz csapat és most teljesen megérdemelten nyerhetik meg a scudettot. Az előző évben is nyertek, de az egy csonka és pontlevonásokkal teli bajnokság volt.

A Juve meg egyszerűen sz...rul csinálta az igazolásokat. Ha a BL hely meglesz én már annak is örülök.

 

Forza Juve

 

-----------------------------

A bírói hibák kiküszöbölésére meg már évekkel ezelőtt be kellett volna vezetni az első osztályokban és a nemzetközi kupákban a videobírót. Több millió euró múlhat 1-1 hibás döntés miatt.

Módosította dean23
Link to comment
Share on other sites

Szerintem a Juvenak meg is lesz a BL indulás jövőre.

 

Pavel Nedved nyártól Japánban folytathatja pályafutását

 

A japán Nikkan Sports című napilap szerint Pavel Nedved nyártól az FC Tokio együttesének játékosa lesz. A fővárosi klub vezetői nem zárták ki a lehetőséget.

 

A Nikkan Sports cikkében már arról van szó, hogy az FC Tokyo együttese és Pavel Nedved ügynöke már javában tárgyalnak arról, hogy az egykori aranylabdás cseh klasszis Japánba igazoljon, és valószínűleg már ott is fejezze be pályafutását.

 

Az FC Tokio (egyelőre) nem tartozik Japán élklubjai közé, ugyan már 1999 óta szerepel a J-League-ben, de még nem sikerült soha megnyernie a bajnokságot. Egy 2003-as negyedik hely a klub történetének legnagyobb sikere, a 2007-es bajnokságot csak a 12. helyen zárta.

 

A fővárosi egyesület azonban tovább akar fejlődni, és a vezetők nem is zárkóztak el az elől, hogy leigazolják a már 35 éves középpályást a Juventustól.

„A klub tovább akar fejlődni, és Nedved leigazolása egy lehetőség lenne ehhez” – nyilatkozta Vakabajasi Fumitosi, a klub egyik vezetője.

 

„Mindent megteszünk, hogy leszerződtessük Nedvedet, de ez még több dolog függvénye” – mondta Murabajasi Jutaka, az egyesület elnöke.

 

A hírek szerint az együttes egy tízmillió dolláros szerződést kínált a korábbi aranylabdásnak. Amennyiben az üzlet létrejön, Gary Lineker, Hriszto Sztoicskov és Zico után újabb nagy klasszis szerepelhet a J-League-ben.

Link to comment
Share on other sites

Hát jó kis levezetés lehet ez a, valljuk meg nem túl számottevő, bajnokság Pavel számára.

De ha már elmegy akkor jöhetne tényleg Van der Vaart. Nem tudom mi ez a mizéria közte és a Klub vezetőség között, de remélem a nyáron már zebra mezben fog gyepre lépni.

Link to comment
Share on other sites

Ezt ugye nem komolyan mondtad?:D'2?:D:D:D

13 millió volt momo:D Diego-ról meg had nem mondjam mennyivel nagyobb játékos.... Meg egyéptként nagyon kedvező vétel...Hiszen Viera is 20 millióért jött 30 évesen és ahogy jött úgy el is ment :angry: Buktunk rajta egy 10-est...De ha mondjuk Diego elmenne(2-3 év múlva) akkor nem 10et kapnánk érte az 100%:P És sztem leigazoljuk a Tiago-ból jött pénzből...(és sztem mindenki elismeri hogy diego sokkal jobb focista Tiago-nál is...)

ps2fan

Link to comment
Share on other sites

Az biztos, hogy Diego sikeresebb és technikásabb focista, mint Tiago. Igazad van megérne 20 milliót, de én nem vele szimpatizálok a Bundes Liga-ból. Már véleményemnek párszor hangot is adtam, hogy Van der Vaart-ot látnám szívesen zebra mezben, szóval én inkább érte fizetnék.

Momo-ról inkább ne is beszéljünk... :D Én szeretem a destruktív játékát. Végül is arra lett szerződtetve, mint annak idején Patric Viera. De ő sem érte meg az árát szerintem... De 1 biztos, hogy jót fog tenni a védelemnek. Ja és Mellberg se volt a legjobb választás sztem... Láttam 1-2 rosszabbul sikeredett meccsét. De nem akarom kritizálni a játékosokat és a klub vezetőséget.

Link to comment
Share on other sites

Én azért döntenék Diego mellet mert ő nem egy vérbeli csatár!Egy középpályás.Ha megnézzük a középpályánkat felfedezhetitek hogy ha Nedved elmegy akkor nem lesz szervező.Alex tud irányítót játszani de elöl jobb...Palla fiatal.Camoranesi-nél hamar felmegy a pumpa és még sérülékeny is.Zanetti inkább védekező. Nocerino még tapasztalatlan és sok labdát veszt.Salihamizic is védekező.. bár sokat jön előre:)Tiago-ról nem beszélek...Sissokko védekező.Marchionni sérült...Most vége az elemzsemnek és egy irányítónk sincs nézzük meg a csatárokat.Del Piero Frankó elöl nem a legjobban irányít de jobb mint Tiago.Trez Jó formában van csak irányító hiány miatt kevés labdát kap még úgy is ha visszajön a középpályára , mondjuk ha Tiago nem ívelgetne lehet hogy jobban járnánk :angry:

De ha a Spursnek így is kell....:D Iaquinta az egyik kedvenc csatárom...Szinte mikor játszik jól játszik és látszik hogy mindent belead és mikor Trezzel együtt fentvannak nagyon jól rúgdossák a Gólokat (pl Roma - Juventus)Az én véleményem szerint a védelemmel ssincsennek akkora gondok mint a középpályával...Lehet hogy gyenge a védelmünk mégis kevés gólt kapunk...bár ezek sok pontba kerülnek nekünk....Grygera az utóbbi időben jól nyomja.Chellinni masszív és fiatal...Andrade jó védő , Mellbergnek tényleg voltak rosszabb meccsei de akor is jó védő...Molinaro ha kicsit pontosabban adná be a labdákat jó lenne de van ideje fejlődni...Salihamidzic a Joly Joker Védelem és középpálya akárhol megy neki... Legrottaglie Jó formában van...Zebináról inkább nem mondok semmit:P

Stendardó eddigi mind 2 meccsén jól nyomta..Birindelli pedig tökéletes csere védőnek...

Bocs kicst hosszú lett de ez a véleménnyem

ps2fan

Link to comment
Share on other sites

1,4 millió szurkolót veszített a Juventus!

 

 

1,4 millióval kevesebb szurkolója van a Juventus labdarúgócsapatának a 2006-os németországi világbajnokság előtt kirobbant vesztegetési botrány óta. A Guerin Sportivo című sportmagazin számításai szerint a torinói klub rajongóiank száma 8,42 millióról 7,03 millióra csökkent Olaszországban, ami 17 százalékos visszaesést jelent. Előretört viszont az AC Milan, a piros-feketék rajongótábora 33 százalékkal nőtt, jelenleg 4,83 millióan szurkolnak a csapatnak. A városi rivális Internazionale sikereiért 4,32 millióan szorítanak. A még mindig éllovas Juventus drukkereinek száma azután kezdett el csökkenni, hogy nyilvánosságra került: a klub irányítói játékvezetőket kényszíretettek mérkőzések manpilulására, törvénytelen eszközökkel igazoltak futballistákat. A visszaélések miatt az olasz szövetség a Juventust visszasorolta a másodosztályba, ahonnan a torinóiak magabiztosan kerültek vissza az élvonalba. - írja az MTI.

Link to comment
Share on other sites

Szia ez érdekes asat:) NEm tom nekem kicsi az IQ-m hogy nem tudtam felfogni vagy nincs is kiírva na m1!Szóval ez a világon vagy csak olaszországban?Ja és érthető a Milan drukkerek számának növése...DE ondjuk ha megveri az Arsenal akkor le is fog csökkenni...Ezek a divatdrukkerek...ÉS az inter miután megnyeri a seria a-t akkor az is nőni fog a divat drukkerek miatt...Miért nem lehet 1 csapat mellet egy életen át kitartani? :blink: LEgyen a juve d osztályos én mindig is juventino leszek halálomig...

Link to comment
Share on other sites

akik elhagyták csapatukat azok egyértelmű divatdrukkerek és átmentek a nemíromleenneka"csapatnak"anevét-be

elhagyták "szeretett csapatukat",mint a patkányok a süllyedő hajót....

a Juve mindig is a legnagyobb csapat lesz Olaszországban!

ha múlt nyáron kizárták volna a Milant akkor sem hagytam volna el kedvenc csapatomat!

 

Forza Bianconeri! na meg azért a rossonerók is :D

Link to comment
Share on other sites

baad_newzz

Te Juvés meg Milanos is vagy? Az se rossz osztálytársam Milan - Interes:P

Egyéptként Jventus - Roma

1-0

Del Piero , de Iuaquinta és Zebina islőhetett volna gólt!

Forza Juventus!

Link to comment
Share on other sites

Nem nyerhet bajnokságot a Juventus!

 

 

A játékvezetők és az Olasz Szövetség mindent meg tesz annak érdekében, hogy a zebrák ne közelíthessék meg a tabella első helyét...

 

 

 

Megismétlődött a megismételhetetlen, azaz Nápoly után Reggio Calabriában is megverette a Juventust Bergonzi után Dondarini is. Előbbi két ajándék tizenegyest adott a Napolinak, ezzel három ponttól fosztva meg a Juvét, Dondarini három teljesen világos, jogos tizenegyest tagadott meg a torinóiaktól (Nedved lerántása, Sissoko akasztás, s egy kezezés) és megadott a 93. percben veszélyes játék miatt (amiért közvetett szabadrúgás jár a világ minden pontján a tizenhatoson belül is) egyébként nem történt szabálytalanság sem- egy büntetőt a Regginának, majd a lefújás után kiállította Zanettit is.

 

A Juventus egyébként az első félidőben szenvedett a pályán, a másodikban uralta a játékot, rengeteg helyzetet dolgoztak ki, de a 11 emberrel védekező Reggina állta a sarat, habár a saját tizenhatosukról sem jöttek ki. Dondarini tehát 3 ponttól fosztotta meg a Juventust, úgy tűnik a zebráknak nem szabad megközelíteniük az Intert, talán jobb megoldás lenne egy másik bajnokságban elindulni, mentesülve az undorító játékvezetéstől és a szövetségtől.

 

 

a mai meccs is tisztán levágós h kit segítenek a bírók!aki látta a meccset az tuti h hányni ment utána mert én még most is rosszul vagyok a bírótól egyszerűen felfoghatatlan.....

Link to comment
Share on other sites

sztem akkor meg nem egy meccset néztünk mert volt pár 11es amit nekünk nem adtak meg...kit kell hibáztatni a hülye játékvezetőket pl...de nem elég feltűnő h állandóan minket szivatnak meg aki épp az inter ellen játszik? :blink: amúgy meg ha utánanéznél te is látnád h a Juventus háza táján mindenki fel van háborodva és jogosan!teszem azt ha jogos lett volna a büntető akkor meg sem szólalnék...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...