Jump to content
PirateClub.hu
Roli01

GeForce 8800!

Recommended Posts

igen közbe feltettem már a 32 bites vistát és azon meg jó a progi.ezekszerint csak a 64-eshez nem jó.de legalább megtúdtuk ezt is.

nekem volna egy ilyen kérdésem: a 8800-soknak mennyi a maximális elfogadható hőmérsékletük, ami felett pl. a kártya már károsodhat. Mondjuk minden kártyát máshogyan lehet tuningolni, másfajta a rá szerelt hűtő rendszer, de szerintem a max. határérték egyforma lehet, amit a chippek (ill. ramok) még elviselnek!

115°C körül. De jobb ha 100 fölé nem megy :)

Oh, elég megas az érték, nem is gondoltam volna. Keresgéltem a neten is, de nem találtam használható infot, de te ügyesebb voltál. Köszi. Ki akarom próbálni, az új grafkarimat (mégis 8800GS lett, super áron), mennyire lehet tuningolni, de előtte kell a legújabb forceware -rel múködő RivaTuner!!!

Edited by Dadus
Ne idézd a közvetlenül előtted szólót !

tegyük fel hogy adott egy 8800gt 512mb-os és egy 8800gt 1024mb-os.szerintetek érdemes lecserélni az 512-est 1 gigásra?mert mindkettő asus és az 1 gigásnak a hűtője egy kicsit gyérnek tűnik.teljesítménybeli különbség csak rohadt nagy felbontásba tapasztalható.pl 1600X1200 felett ott is 15fps helyett 20fps.néhány játéknál.ja és az 512megás 8800gt néhány játékot jobban is futtat mint az 1 gigás.én ebből arra következtetek hogy az 1 giga ram visszafogja a 8800gt sebességét,vagyis nem használja ki.

Én nem váltanék.

Hi roberto !

Régebben volt egy Coolbit nevű lehetőség az Nvidia kártyák tuningolására. Ez egy Registry-be való beírás volt, ami hatására előjött egy lehetőség a tuningra a gyári driver-ben. Ez azért volt jó, mert nem nem kellett külön szoftvert futtatni a tuninghoz, ami memóriát és processzt foglalt. Nem tudom, hogy ez még ma is működik-e, de ha igen, akkor én ezt használnám.

Üdv.: Dadus

RivaTuner is ezen alapszik, csak picit egyszerűbb vele a tuning..., miután belőtted vele az értéket be is csukhatod, igy még ramot se zabál..., az opciók pedig megmaradnak, mert ugye a driver beállitásain állit

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem hogy rendelkezem egy galaxy 8800GT 512-es videókarival, és akármilyen játékot próbálok az fps nem akar 75 fölé menni. (kivéve a c&c3 ahol 30 a max fps és a crysis, de gondolom ez érthető) Mi lehet ennek az oka?

Szia Kane !

Roppant egyszerű, a VGA beállításainál a "Várj a függőleges szinkronizációra" be van kapcsolva, így a max sebesség a monitor frissítési gyakoriságát nem haladhatja meg, azaz nálad a monitor 75Hz-el dolgozik.

Kössz!

Erre nem is gondoltam :D

8800 GTS ajánlom mindenkinek nagyon jó kari ebből én ASUS-t vettem Igaz az új nvidia drivereket rühellem de a kari erős nagyon. van hozzá 4 gb ram és egy q6600 ami fel van húzva 3,2 ghz ra 3d mark06-ban 14100 pontot kapok.

512-es a gts?mert egyébként a sima gt és gts között nagyon kicsi a különbség,az árra viszont nem mondható el mert az erősen 20 ezer forint.

hello.azt szeretnem megkerdezni hogy melyik grafikust erdemes megvenni a GeForce 8800 falytabol

Szia !

A Gainward Bliss 8800 GT 512MB GS GLH-t érdemes megvenni.

Galaxy 8800GT 512MB DDR3 HDTV/2DVI PCIE

Olcsóbb és van rajta VMOD (jobban tuningolható).

es mennyibe kerul ez a GeForce 8800GT 512MB DDR3 HDTV/2DVI PCIE???

Az Ipon-nál: 46.636 Ft

http://www.ipon.hu/?product_id=23840

az jo...hogy hogy olyan olcso!!azt hittem hogy drágább lessz.

Most én igy ugy tervezesm h eVGA 8800GS -t beszek 40.ért hozzá pedig egy Intel e8400 (két magos 3 ghz cpu) Szerintem eléggé kitud majd bontakozni a kari :P Már csak az a baj h ezt a procit csak dobozosan találom pedig OEM-be lenne jó (40k alatt) és akkor hozzá vennék egy zalman hűtőt :P De ugyis Juniusban lessz uj gép,addig várok hátha lessz :D

szerintetek megéri lecserélni a 8800gt-t 512 ,egy 8800gts-re 512?egyikse top vagy OC.vagy a sima gt-t is fel lehetne húzni a gts szintre?

Ez pénz kérdése hogy megéri-e. Ingyen természetesen igen :)

a 8800GT és GTS között nem csak órajelben van, hanem a GT-ben 112, míg a GTS-ben 128 shader dolgozik..., tehát hogy azonos szintre hozd, ahhoz a GTS órajelére plusz 10-15%-ot kell húzni... (kevés kártya bírja ezt vmod nélkül)..., venni..., 8800gt 44k, 8800gts 55k..., ha van feles 11k-d, akkor uppolj...

amúgy a 8800GTS 512 és 9800GTX tényleg csak órajelben tér el??? (meg 25k-ban?)

na mostmár eldöntöttem h majd Asus 8800 GT -t veszek, szerintetek, juniusra mennyi lessz az ára?

40k alá biztos nem fog csökkenni.

esetleg 45k ? :)

Én inkább Galaxy-t vennék. Olcsóbb és semmivel sem rosszabb.

Sziasztok !

Van valakinek a tulajdonában GeForce 8800 GS 384MB VGA ?

Akinek van, megkérném, hogy írja meg a tapasztalatait, jókat rosszat.

Hulladék egy kártya azt mondják. Ugyanúgy memory leak hibás, mint a többi 8800 GT és az felemészti azt a kevés memóriát.

A 9600 GT 512 MB 3-szor gyorsabb nála.

Szerintetek megérné venni egy 9800GX2-t vagy várjak a 9900 szériára? :)