Jump to content
PirateClub.hu

hogyan kérjek cigit?


dragster6
 Share

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ha szemel is látható a dolog hogy nem 18 vagy s iylen áruházban kell venend esélyed sincs.

Ha nem vagy 18 de annak nézel ki bárhonan adnak :D

 

Vagy nézz + 1 másik helyet hol adnak cigit

 

pl: "Jó napot! Kérek egy barna sofit"

Link to comment
Share on other sites

amúgy egy ilyen kis éjjelnappaliba akarok venni és amúgy mégcsak 14 vagyok.

haveromnak ott bent multkor adtak szó nélkül és ő is csak 14 éves xD

 

meg kértünk még benzinkúton is, ilyet szól a csaj "add a személyidet" én meg eztmondtam "nekünk nincsen olyan"

Link to comment
Share on other sites

Válasz: kocsma...

vagy lesznek olyan rendesek, és adnak kérdés nélkül, mert ugye jól jön nekik is a pénz, vagy megkérsz egy nagyobb havert, 18-20 évest, esetleg öreget, vegyen neked...

Mi így csináltuk régebben :D

 

igen kocsmába simán adnak mer ugye ott piát is kapsz...

de a cigi aszem egységáron megy szal arra nem tehet a boltos + casht...

 

viszont mikor mégnemvoltam 18 (most annyi vagyok 2 éve cigizek ujra) egy helyen nem adtak pedig nemnéztem ki 18nak.

de csak lazán bemész sztem mintha rágot vennél azt...

helo, piros multit léci..

azt csá nemkel ezen parázni :)

Link to comment
Share on other sites

áá, most már keményebbre vették a figurát, már szinte mindenhol elkérik, hisz az állásuk, meg pénzbüntetés függ tőle.

Kocsmában még nem annyira, de a boltokban legtöbbször. Úgy kerülheted el a kínos helyzetet, hogy elkérsz egy 18+ os személytől a személyiét (valami ismerőstől) és úgy teszed be az igazolványtokodba, hogy csak a hátulja látszódjon, szóval a képes fele ne. És ha kérik, úgy mutatod meg, hogy tessék , vagyok már 18.

 

;) nekem bejött régen, amikor piát vettem :D

Link to comment
Share on other sites

Én se látom értelmét a ciginek, de ő tudja. Ha mindenáron cigi kell akkor irány vmi kis nonstop, vagy kocsma. Haverjaim úgy csinálják, hogy megkérnek egy olyan embert aki már elmúlt 18 és ha megveszi nekik akkor adnak neki 1 vagy 2 szálat belőle. De még mindig nem látom értelmét a ciginek!!! :unsure:

 

Ui: A cigitől nem menőbb, hanem betegebb és gyengébb leszel, teljesen szétesik a tüdőd.

Link to comment
Share on other sites

Legegyszerübb: Utcán összeszedsz egy csövest és mondod neki hogy vesz neked egy doboz cigit kap belöle egy szálat és simán megvan a cigid!Lényeg hogy kiszámolva add neki oda a pénzt! És lehetöleg legyen benned bátorság arra az esetre ha netán vásárlás után meg akarná tartani!

Link to comment
Share on other sites

14 évesen hova cigizel? Nem leszel menőbb tőle... :huh::blink: :S

 

Itt a nagy igazság!

Egyébként öcsém, csak azért ne szokj rá arra a szarra mert menőbbnek akarsz látszani (bár azt írtad hogy éjjelre kéne... nem tudom ki előtt leszel majd éjjel "menőbb"... hacsak nem a hasonló gyökér felfogású és korú haverjaid előtt akarod játszani az eszed...). Azért mondom, mert minden dohányos úgy kezdte, hogy na csak egy dobozzal veszek oszt haverral elszívjuk attól még nem fogunk rászokni... én is rászoktam és négy évig b*sztam el rá a pénzt... menőbbnek nem látszódtam és nem is akartam látszódni a cigivel a pofámban, csak azért szívtam 4 évig mert ha egy napig nem gyújtottam rá akkor már elvonási tüneteim voltak... most már egy hónapja, hogy nem is néztem cigire és remélem, hogy lesz erőm távol tartani magamtól azt a szart, mert hidd el nekem, hogy nem kicsit szenvedtem az első két hétben amikor elhatároztam, hogy leteszem végleg...

Link to comment
Share on other sites

Énnekem 10éves koromba is adtak:D Bement aszt aszondtam Yónapot kivánok kellene nekem egy kék bond (akkor még aszt szívtam) Aszt szó nélkül odadták de mosranába szigoruban veszik ezt az ügyet én ugymegyek be mostanába Hogy Napotkivánok kérnék egy kék multifiltert és ha nem ad szó nélkü ako mondom neki hogy nemmondom meg seninek meg ilyesmi aszt szoktak adni ha nem ako belemondom a képébe hogy akó csá ! Meg megkérdik hány éves vok asztmondom 18multam 1hete:D 14éves létemre:D kiröhög aszt aszongya személyi mondom ehagytam :D de adnak nekem általába

Ilyen kis non stopokba kel lehetöleg amikor csak az elado van a boltba

Link to comment
Share on other sites

Itt a nagy igazság!

Egyébként öcsém, csak azért ne szokj rá arra a szarra mert menőbbnek akarsz látszani (bár azt írtad hogy éjjelre kéne... nem tudom ki előtt leszel majd éjjel "menőbb"... hacsak nem a hasonló gyökér felfogású és korú haverjaid előtt akarod játszani az eszed...). Azért mondom, mert minden dohányos úgy kezdte, hogy na csak egy dobozzal veszek oszt haverral elszívjuk attól még nem fogunk rászokni... én is rászoktam és négy évig b*sztam el rá a pénzt... menőbbnek nem látszódtam és nem is akartam látszódni a cigivel a pofámban, csak azért szívtam 4 évig mert ha egy napig nem gyújtottam rá akkor már elvonási tüneteim voltak... most már egy hónapja, hogy nem is néztem cigire és remélem, hogy lesz erőm távol tartani magamtól azt a szart, mert hidd el nekem, hogy nem kicsit szenvedtem az első két hétben amikor elhatároztam, hogy leteszem végleg...

haverral minden szombaton elmegyünk bulizni és reggel 5-kor jövünk haza és kell a cigi mer anélkül nemolyanjó a buli

Link to comment
Share on other sites

Nézzétek, a magam 17,5 évemmel még ki sem próbáltam, nekem nem is hiányzik, a bagós haverjaim is mondták milyen jó nekem hogy ki sem próbáltam.

 

haverral minden szombaton elmegyünk bulizni és reggel 5-kor jövünk haza és kell a cigi mer anélkül nemolyanjó a buli

 

Igenis lehet olyan jó a buli anélkül is mint azzal, vagy te diszkókba jársz? Mert akkor már értem. De jó hogy én rockkoncertekre járok...

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ha vkinek annyira kell a nikotin akkor az vegyen vizipipát! Nincs benne annyi káros anyag mint a cigiben (persze ez attól függ, hogy milyen dohányt teszel bele). Én már kipróbáltam és nem volt yoo. Nem akarok lebeszélni senkit semmiről, mindenki úgy bassza el az életét ahogy akarja! Én a piát választottam!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...