Jump to content
PirateClub.hu

Radeon HD 2400 / 2600 kártyák!


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sziasztok.Nekem az lenne a gondom,(ATi 2400-es videó kártya) ha a diagnosztikai eszközöknél a directx gyorsítást engedélyezem akkor filmnézésnél a képernyőn nincs kép,ha tiltom akkor meg a játékjaim nem futnak,van erre valami megoldás?ha tudtok válaszoljatok,köszi előre is.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sziasztok!

 

Van egy HD2600XT kártyám és most vettünk egy LCD TV-t amit hozzá akarok kötni HDMI kábellel. Azonban az Audio kimenetet nem tudom sehol sem átállítani a kártya HD kimenetére:S Föltettem már epdig többször is a HD drivert, próbáltam beállítani az audió eszközöknél ahogy a leírásban van..azonban nem látom sehol sem h megjelenne ez a választási lehetőség:S Van vkinek vmi ötlete? Amúgy még holnap jön csak a kábel..lehetséges hogy csak akkor fogja engedni ha már össze lesz kötve a TVvel?

 

Köszike

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

De AGP-s..de a kép teljesen jó..akkor szerintem a hagnnak is jónak kellene lennie.Elvileg a HDMI kábelnek ez a léynege, hogy a video és az audio is egyszerre működik vele.Már próbálkoztam minden driverrel, föltettem az új ATI HDMI drivert is, de nem tudom átállítani a hangképzést az ATI kártyára.

Link to comment
Share on other sites

Hát én utána néztem,nem biztos hogy jó is :lol: de a szándék megvolt ;):lol:

Az avforums.com-on is foglalkoznak egy hasonló témával ebből van egy hozzászólás:

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

E szerint ha jól értelmezem csak a PCI-s kártyákon van hangchip az agp-sekről kimaratt,ezért nincs hang

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...