Jump to content
PirateClub.hu

Szted melyik játékból lesz film v. fordítva?


att666
 Share

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A FEAR nagyon jó ötlet,szerintem a Kört sem kellett volna megcsinálni,hanem helyette ezen történet alapján a gémből összehozni valamit és ha csak 50%adja vissza akkor már elég félelmetes lett volna,de az Extraction Point még jobb ötlet,mert ott vannak tényleg nagyon durva jelenetek és effektek!

Link to comment
Share on other sites

Az nem lenne valami nagy szám,mert GTA jellegű film sok van,ahol rengeteg az akció és lopkodnak kocsikat,meg rengeteg az erőszak,nem tom abból minek kéne egy külön film...

Link to comment
Share on other sites

Én a Heroes of Might and Magicnek örülnék filmen, több száz fekete sárkány száll az égen :P, valami olyasmi lenne mint a Gyűrűk Ura 3. része, csak sokkal durvább. A Transformers filmből meg lesz játék is amit elvileg vele egy időben adnak ki, azt naon várom, bár a filmekből készült játékok általában nagyon rosszak szoktak lenni.

Link to comment
Share on other sites

a Down Of War-ból is lesz majd film,remélem eltalálják majd,mert a Doom igaz nekem tetszett,de sokan nagyon leszólták,vagy az Aliens VS. Predator,pedig aztán azzal nem volt semmi gond sem! :(

Link to comment
Share on other sites

az alien vs. predator nagyon nagyon gyenge film volt... ha láttad az alien 1.-4. vagy a ragadozó 1. részét akkor tudod miről beszélek... közelükbe se ér...

Ott a pont....

Sztem a következő játékadaptáció egyértelműen a mario lesz...... :D

 

Ja és vki tud már többet a halo-ról v a Dungeon siege filmről?anno azt olvastam vhol h lesz ezekből is film.

Link to comment
Share on other sites

Ott a pont....

Sztem a következő játékadaptáció egyértelműen a mario lesz...... :D

 

Ja és vki tud már többet a halo-ról v a Dungeon siege filmről?anno azt olvastam vhol h lesz ezekből is film.

 

A mario-ból már készült film 1993-ban és Bob Hoskins jáccota Mariot :lol:, nekem nagyon bejött.

 

Egyébként készül az AvP 2, de az 1 után én már semmit nem várok tőle (persze más lesz a rendező), de ezt a sorozatot Paul W.S. Anderson úgy elk*rta ahogyan csak el lehetett.

Link to comment
Share on other sites

Ott a pont....

Sztem a következő játékadaptáció egyértelműen a mario lesz...... :D

 

Ja és vki tud már többet a halo-ról v a Dungeon siege filmről?anno azt olvastam vhol h lesz ezekből is film.

 

A Mario-nak már csináltak nagyon régen 1 mozifilmet! :D

A Halo-rol lesz film!

Metal gear solid filmben? az lesz nálam a kötelezö movie!

Link to comment
Share on other sites

szerintem nem volt rossz film és a technikai része ott volt,igaz az Alien és a Predator sorozat sokkal jobb volt,Swazi ez első részben nagyot alakított,nekem azért is tetszett még a VS. is,igaz a játék is bejött és talán azért!

Link to comment
Share on other sites

Engem inkább az fogott meg benne,hogy 3faj volt benne és mindegyik egyedi technikával bírt, a saját stílusodat játszhattad és a story sem volt rossz,szóval én elégedett vagyok a gémmel és a kieg. CD sem volt semmi,csak nagyon rövidke lett... :(

Link to comment
Share on other sites

Az lehet, de már a játék is eléggé eltorzította pl. a predatorok szokásait, ahogyan vadásznak (a filmekhez és a könyvekhez/ képregényekhez képest). A filmnek meg köze nem volt egyik fajhoz sem.

 

Viszont a half-life 1 és 2 megfilmesítésének én is nagyon örülnék (az a kedvenc fps-em), persze csak ha kihaggyák az e1-t.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...