Jump to content
PirateClub.hu

GameStar vs PcGuru


Boki
 Share

GameStar vagy PcGuru  

149 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Melyik a jobb?

    • GameStar
      98
    • PcGuru
      51


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
  • 4 months later...
hát szerintem lehet, hogy az állításod inkább magadra igaz ("sz*r pcg akik hazudnak mint a kormány")

bocsi nem azért mondtam h megsértselek vele hanem mert télleg igaz... volt olyan h a pcg azt írta exklúzív meg magyarországon ők látták a tesztverzitó előszőr amikor a gamestar ugyanabban a hónapban közölte le ugyanazt a tesztet... ja és a gs írta h eggyütt mentek a pcg-vel tesztelni külföldre... magyarul én csak azér sz*roztam le mert nem szeretem ha hazudnak csak azért mert így lehet h 5-el több ember veszi meg az újságot...amúgy régen jobb volt amikor nem írkáltak ilyeneket... am teljes játékban jobb szokott lenni a guru általában mint a gs... mindkét újságnak van negtívuma de én télleg utálom ha vki hazudik egy magyarországon elég híres lapban...

Link to comment
Share on other sites

Igazándiból képtelen vagyok dönteni.Ezért nem is szavazok.

 

-A Pc Guruban szerintem részletesebbek a cikkek,játéktesztek ami nagyon fontos.Talán a szerkesztőknek több a tapasztalatuk (és szakértelmük) van a Gurunál.Többet írnak a játék hardverigényéről,futási sebességéről (FPS értékek videókártyákra és RAM-ra bontva) ami szintén fontos mert nem biztos, hogy mindenkinek megfelelő gépe van egy adott játék futtatásához.A Guruban több FPS -t adnak teljes játékként ami nekem a kedvenc játékstílusom. :) JA és áttekinthetőbbnek tartom a Guru weboldalát.

 

-A Gamestar szebb dizájnnal büszkélkedhet de drágább is egy százassal. (Nem sok de valami. :D )

Ha jól emlékszem a Gamestarban több oldal van meg több CD-t/DVD-t/könyvet értékelnek ami plussz pont.

Viszont a DVD melléklet a Gamestarnál jobb szerintem.Több program van a GS DVD-jén.A GSTV meg királyság! :D

Viszont a weboldaluk nem jön be.Kicsit összecsapottnak tűnik.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ha maga az újság, a tartalom, stb. számít, akkor GameStar, ha a DVD-melléklet akkor Pc Guru, ha az online tartalom stb. akkor szintén Pc Guru. Összességében 2-1 a Gurunak, én mégis a GameStar-ra szavazok :) Egyébként egyiket se olvasom rendszeresen, néhány szám van meg mindkettőből.

 

Amúgy ha nem csak ezen kettő közül lehetne választani, akkor azt mondom Pc Games! Mostanra ugyan már megszűnt, de nálam régebben (2001 második fele - 2004 vége) mindent vitt. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...