Jump to content
PirateClub.hu

VIII. Link- és Fórumellenőrzés


tibiole
 Share

Recommended Posts

Az igazság az, hogy nem volt kinek, mert a legtöbb régi téma létrehozója bannolva van :), meg a hiányzó leírás azért nem volt a legtöbb helen aktuális, mert a link már halott is volt szal nem volt mit pótolni, így nem nagyon tudtam senkinek adni. Most megúszták :)

Link to comment
Share on other sites

Na szóval szombaton nagy vihar volt mifelénk és a villám az utcánkba becsapott valahová ,minek következtében a routerem elfüstölt és a mai napig nem volt netem ... szóval remélem ,h kész leszek időre ,de ha nem menne akkor kérlek vegyétek ezt figyelembe ....

 

most megyek veszek új routert ,meg a hálózat helyreállításával még valszeg eltökölök egy jó idejig ,de remélem holnaptól folytatni tudom a munkát ...

 

(gameZ ból már csak 5 oldal van hátra... )

Link to comment
Share on other sites

Végeztem.

 

Egyéb megjegyzés:

 

A napló így nagyon design-os, meg minden, de felettébb macerás beleszerkesztgetni az adatokat. Erre szvsz jobb lenne mondjuk egy php kód, ami egy kitöltött űrlap alapján legenerálná a kimenetet ilyen alakúra. ...vagy egyszerűen egy excel doksiba kéne dolgozni, ott még akár grafikonon is lehetne ábrázolni az adatokat...

linkforumell8_NicK.txt

Link to comment
Share on other sites

A csevegő meglehetősen nehéz eset volt, de végre kész vagyok :)

(kíváncsi leszek a köv mod logs-ra ;) és én is csak remélni tudom, hogy minden megfelelően ment)

 

linkforumell8_Nietzsche.txt

 

Ui.: pff.. most látom csak, hogy eddig szerkesztgettem, h. minden beleférjen a kis négyzatekbe és hogy egy karaktere se lógjon ki - h. ennek végül a szöveg látta a kárát :lol: (mindegy, így marad ;))

Módosította Nietzsche
Link to comment
Share on other sites

most már minden bizonnyal nem végzek a fórumellenörzéssel!

Időhiányában este 8-9től tudom csak csinálni(napi 12óra meló) ráadásul még a szemem begyulladt <_<

Elnézést kérek minden stafft tagtól! ahogy befelyeztem jelentkezem a naplóval!

 

Link to comment
Share on other sites

Köszönet mindenkinek aki teljes mértékben teljesítette időn belül a feladatát, igazán meg vagyok mindenkivel elégedve!

 

Szape munkájáról egyenlőre nem tudok, de felveszem vele a kapcsolatot, és befejezem amit ő félbehagyott!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...