Jump to content
PirateClub.hu

GeForce 8500!


Recommended Posts

Bocs ha már volt. na a mai nap ugy döntöttem hogy veszek egy új videó karit amikor rábukkantam erre:

 

http://www.ipon.hu/?product_id=16971

 

azt hittem halott vagyok mkor láttam az árát hogy ilyen olcsó. minden pont passzol ddr2, pci-e minden és szerintetek érdemes lenne ezt megvennei?

 

ASUS - EN8500GT Silent HTD 256MB PCIE

 

* VIDEÓCSATLAKOZÁS: PCI-E

* CHIPSET GYÁRTÓ: nVidia

* VIDEÓ CHIPSET: GeForce 8500GT

* MEMÓRIA: 256 Mb

* MEMÓRIA TÍPUS: DDR2

* DVI CSATLAKOZÓ: Igen

* TV KIMENET: Igen

* VIDEÓ BEMENET: Nem

* HDMI: Nem

* HDTV: Igen

 

23.125Ft

Link to comment
Share on other sites

No... Kb a 7300GT-t képzeld el... Az se játékra való. De kérdezz meg mást is, de én semmiképp se vennék ilyet. Vagy várnék egy kicsit, hátha a Galaxy 8500GE-t majd kapni lehet, azt már talán megérné megvenni, de én még arra se dobnék ki pénzt...

Link to comment
Share on other sites

most akkor a hardcore gaming attól függ menniyre vagy vastag?

Link to comment
Share on other sites

Hát nyilván ha sok mindennel játszol sokszor, akkor nem egy 6200TC-t fogsz venni, hanem mondjuk minimum egy X1650XT-t...Főleg ha ilyen FPS-buzi vagy pl codba, akkor se árt szerintem, ha van egy izmosabb VGA-d, de meglehet oldani minimum részletességgel a legkisebb felbontáson is..

Link to comment
Share on other sites

Szóval a kariról röviden egyetlen előnye,hogy DX10-es több nincs is.Már nem azért de a DDR2-es ram az elég gyengusz már a 7300as karikból is van ddr3 ami úgye sokkal jobb..A másik nagy baj talán vele szerintem,hogy 128bites :(

A ramok 800Mhz-n futnak ami szntén nem a legjobb.

Itt olvasd el mit tud a kari igazából:

http://prohardver.hu/hirek/2007-04-17/elerhetok_nvidia_kozepkategorias_dx10_videokartyai.html

Igazából,ahogy anavrin is mondta ha nem vagy nagy gamer akkor megér ennyit már csak a DX10 miatt is.Ha nagy gamer vagy akkor felejtsd el és inkább 8600GTS vagy vmi komolyabbat vegyél.Igaz az is ,hogy azok elég borsosak. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...

Az a problémám hogy vettem egy Nvidia Geforce 8500 videokártyát és sehogy se jön össze hogy a monitoron kis képernyő menjen a video de a tv én teljes képernyőn fusson. A régi video karival meg tudtam oldani. Próbáltam az átfedés opciót de semmi eredmény.Valaki segítsen!Legyen szíves.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...