Jump to content
PirateClub.hu

Hibabejelentés az új rendszerrel kapcsolatban


tibiole
 Share

Recommended Posts

Rendben, át is váltottam.

Csak mert akkor én oda írkálnám a plusz dolgokat és nem szeretnék figyelmeztetést mert "lehagytam" pl. filmeknél.

Módosította ica
Már késő :))
Link to comment
Share on other sites

még egy apróság, ez szubjektív vélemény, de most blokkoltam le 'adblock' kiegészítővel a facebook részleget, mivel kiüti a szemem, és facebookon úgy is megjelenik a content. akkor látnám értelmét, ha nagyon nagyon gyakran postolnátok. ne felejtsétek el, hogy a többség elsősorban a letöltések miatt vannak itt.

 

érezhetően gyorsabb az új motor, ugye már nem lesznek olyan gyakran leállások?

 

 

(örülök, hogy nincsenek hirdetések :D)

Link to comment
Share on other sites

Téma szerkesztésnél a linkek kihelyezése után a linkeket nekem balra tolja az alatta található kicsomagolási jelszóval együtt. Hiába rakok bele /centert a végére. Íme az adott topic:

 

http://www.pirateclub.hu/topic/7306305-ben-10-idegen-erok-ben-10-alien-force-s01-2008/

 

valami ötlet valakitől, hogy minden középen legyen?

Link to comment
Share on other sites

"szerintem a kódmező php kódjában van alapból balra igazítva..."

 

Ezt magyarul:) is leírnád - nekem is vannak ilyen gondjaim - főleg ha egy sorozathoz új részt adok akkor azonnal ugrik a "center"

Link to comment
Share on other sites

A fórumot nem a skin váltás fogja kihalasztani, hanem ha nem lehet témát nyitni.

Engem ez fogad folyamatosan: Warning: sprintf(): Too few arguments in /var/www/pirateclub/2012/cache/skin_cache/cacheid_10/skin_post.php on line 488

Minden nyitást 3-4-szer kell csinálnom, mert ahogy berakom a címet, frissít egyet és eltűnik mindenem. Meg olyankor nem tudok a hozzászólás részhez sem írni még a kurzor sem vált be oda. Próbáltam a skin váltást, de nem segített.

Nézzétek meg, mert nagyon idegesítő.

Link to comment
Share on other sites

A fórumot nem a skin váltás fogja kihalasztani, hanem ha nem lehet témát nyitni.

Engem ez fogad folyamatosan: Warning: sprintf(): Too few arguments in /var/www/pirateclub/2012/cache/skin_cache/cacheid_10/skin_post.php on line 488

Minden nyitást 3-4-szer kell csinálnom, mert ahogy berakom a címet, frissít egyet és eltűnik mindenem. Meg olyankor nem tudok a hozzászólás részhez sem írni még a kurzor sem vált be oda. Próbáltam a skin váltást, de nem segített.

Nézzétek meg, mert nagyon idegesítő.

 

Javitottam a hibat, a nyelvi fajl volt a hibas, kerlek probald meg most

 

 

 

 

Sziasztok!

 

A hiba a nyelvi fájlban van.

 

 

Ftp-->cache-->lang_cache-->Magyar nyelvi könyvtár-->core_public_email_content.php

 

Keresés:

 

A témát az alábbi linken találod:
<#BOARD_ADDRESS#>?showtopic=<#TOPIC_ID#>&view=getnewpost



Ha az azonnali értesítést választottad, akkor kapsz egy email üzenetet minden egyes hozzászólás elküldésekor.
Egyébként csak egy email üzenetet kapsz fórumonként. Ezzel elkerülhető, hogy a postafiókodra nagy mennyiségű email érkezzen egyszerre.


Leiratkozás:
--------------

Bármikor leiratkozhatsz erről az értesítőről. Bejelentkezés után a Vezérlőpulton válaszd a Témák megtekintése opciót.",
); 

 

 

 

Csere:

 

A témát az alábbi linken találod:

<#URL#>




Ha az azonnali értesítést választottad, akkor kapsz egy email üzenetet minden egyes hozzászólás elküldésekor.
Egyébként csak egy email üzenetet kapsz fórumonként. Ezzel elkerülhető, hogy a postafiókodra nagy mennyiségű email érkezzen egyszerre.


Leiratkozás:
--------------

Bármikor leiratkozhatsz erről az értesítőről. Bejelentkezés után a Vezérlőpulton válaszd a Témák megtekintése opciót.",
);

 

Koszonjuk a tippet, a hibat javitottuk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Miért kell minden oldalnak f*szbúk kinézetűnek lennie? (az alpértelmezett téma erősen hajaz rá, én már lecseréltem a témát!) Ez valami uniós előírás, vagy csak egyszerűen jó, ha van a szánkban valami...? Vagy csak egyszerűen annyira szegényessé tette a f*szbúk a fantáziánkat, és nullázta a kreativitásunkat, hogy eredeti ötlete már senkinek sincs? Kár...

Módosította ica
frusztrált vagy, de nem baj, így is szeretünk
Link to comment
Share on other sites

Tudna-e valaki segíteni abban, hogy a linkek vágólapra téve nem kerülne bele a letöltő programba vágólapfigyelés ellenére. Ha mondjuk wordbe kimásolom a linkeket és onnan újra vágólapra teszem, akkor működik. A régi motorral működő oldalon a kód tag közötti linkekkel nem volt ilyen gond. Most miért lehet ez, vagy hogyan oldható meg? A letöltő programom a MiPony. Köszi a választ.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Sziasztok!

 

Amióta szerver költözés volt (mostani) nem kapok email értesítést sem privát üzenetről, sem téma hozzászólásról pedig be van állítva az azonnali email értesítés.

 

Megnézné valaki illetékes?

Módosította ica
megnézzük
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...