Jump to content
PirateClub.hu

XIII. Link- és Fórumellenőrzés


szaszanagy
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Eljött a link és fórumellenőrzések ideje. A leadás tervezett határideje 2012.10.01.

 

Mi az a link- és fórumellenőrzés? A moderátor a fórumában található összes téma, hozzászólás ellenőrzése, szabálytalanságok, hiányok, halott linkek kiszűrése.

 

FELOSZTÁS:

 

Armin Fan: Programok (DL), XxX (DL), Humor,

agentzs1: Programok (DL), XxX (DL), Segítség,

assaultking: Játékok (DL),

Silverr: Játékok (DL), XxX (DL), Erotika, Zeneszerkesztés, Filmszerkesztés, Mobiltelefonok, Totalcar

bakfan: Filmek (DL), Digitális Könyvek, Tutoriálok (DL),

nightlife: Zenék (DL),

Jaire: Zenék (DL), Erotika,

ica: Szkriptek, Sablonok, Betűtípusok, Háttérképek (DL),

Szergej77: XxX (DL),

spdeluxe: Kérések, Szavazások, Zene,

Piero: Csevegés, Gumiszoba,

SzegediXY: Játékok, Filmek,

gyuszi02: Játékok, Sport,

pro230: Segítség,

szaszanagy: Weboldalak, PirateClub Hírek, Háttérinformációk, Tudomány, Power, Privately Owned, Programozás, Operációs Rendszerek, Hardver

Kr@sstheon1y: Hírek

 

 

Link- és Fórumellenőrzési napló követelményei:

Témák, hozzászólások száma fórumonként ellenőrzés előtt, és után

Minden fórum ellenőrzése után, néhány mondatban összefoglalni az általános hibákat, halott linkeket stb.

Napló keltének és befejezésnek dátuma

 

Ha bármi probléma adódna, akkor írjátok meg bátran.

üdv

 

szaszanagy

 

linkforumel13.xls

Módosította szaszanagy
Remélem pontos voltam a kiosztással
Link to comment
Share on other sites

Most sírjak vagy nevessek?:) Programokat egy ideje már takarítom, abból sok nincs vissza, azt befejezem egyedül, de XxX-re rá sem merek nézni :wacko: .

 

Régóta nem vacakolok már linkellenőrzőkkel. Használ valaki olyat ami működik is rendesen?

Link to comment
Share on other sites

Rendben,kezdjük el akkor! Egyetlen kérésem lenne: mivel assaultking majus óta nem lépett be,gondolom nem is fog,igy egyedül fogom végigvinni a Játékok (DL)-t. Ezért az XxX (DL) takaritásában nem vennék részt,ez már sok lenne a többi topik mellett.Ha jól látom még igy is marad 3 ember arra a részre. Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

nem csak a linkeket kell ilyenkor ellenőrizni, hanem a hozzászólásokat is.

pl. a témához kapcsolódik-e a hsz. vagy mondjuk a kajákról kezdenek beszélgetni egy autós téma kapcsán. van-e benne káromkodás vagy oda nem illő oldal reklám. meg ahogyan láttam jó néhány téma rejtve van, azokat meg kellene nézni, hogy miért lettek rejtve. Ha nem kellenek, akkor mehetnek a hulladékfeldolgozóba.

Link to comment
Share on other sites

Az októberi határidő részemről rendben, valamikor augusztus végén tudom csak elkezdeni. Egy minta táblázatot a régebbi fórum ellenőrzésről tud valaki küldeni? Csak, hogy mégis hogy néz ki.

 

Az érintett kollégáknak javasolnám, hogy osszuk el felhasználó neve szerint ABC sorrendben a témákat (XXX-nél), nagyobb adag jöhet nekem. :) .

Link to comment
Share on other sites

Szergej : ilyen volt pár éve , nem tudom változott e

 

http://www36.zippyshare.com/v/51582826/file.html

 

pass : PiraTEEEE

Link to comment
Share on other sites

bocsi. elfelejtettem csatolni, régen volt már, hogy ilyet kellett csinálnom :)

1. hsz.-ben eléritek a sablont

 

Szergej : ilyen volt pár éve , nem tudom változott e

 

http://www36.zippyshare.com/v/51582826/file.html

 

pass : PiraTEEEE

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

5Z3G3DY, 4KKOR 1TT 3GY KI5 B3M3L3GÍTŐ :D :

3Z N3M C54K 3GY 3GY5Z3RŰ F0RUM 3LL3NÖRZÉ5, H4N3M 3GY K15 4GYTORN4 15! 4 JÓL 3LVÉGZ3TT MUNKÁN4K M1ND1G M2GV4N 4 GYÜMÖLC53, ÍGY 3NN3K 15 M3GL35Z, M1V3L 4MÍG 3ZT OLV45OD 3L 15 VÉG3Z3D 4Z 4GYTORNÁT.

Link to comment
Share on other sites

A héten lemegy a szezon, utánna kezdem is az XXX-et. :)

 

Érintett kollégáknak:

A -tól, felhasználó neve szerint rendezve fogom elkezdeni.

 

Elég sok téma van itt, ezért ahogy haladok úgy jegyzem fel egy dokumentumba, a végén összesítek, és azt írom be a táblázatba majd. Meg persze, hogy mettől - meddig juttam el :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...