Jump to content
PirateClub.hu

Tesco Clubcard vs. Szupershop kártya


Szergej77
 Share

  

16 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Melyiket részesíted el?nyben és miért?

    • Tesco ClubCard
      4
    • Szupershop kártya (Obi, Spar, Kaiser stb.)
      12


Recommended Posts

Sziasztok!

 

Véleményedet várom, hogy melyiket részesíted előnyben a 2 közül és miért.

 

A Clubcard nem rég jött be, nekem nem jön be, egyrészt nagy ÁTVERÉS az egész! A plusz pontokat veled fizettetik ki! Szóval az egész reklám ami mögötte van nagy átverés. Nem tudom mióta kerül egy 1 literes olaj 450-be, kapol igaz 50 pontot rá, de maga az olaj 350 nél többet nem ér, máshol még akicíón kívül 350 ért is megkapod. Ezért fogták, raktak rá 50 ft-ot és még + ba 50 ft.ot hogy ne érje veszteség őket. És felajánlottak érte 50 pontot :angry: , de megnézve az akcíót szinte minden egyes ilyen terméknél ez van. Megemelték az árát+ rátatették ft-ba még azt a pont mennyiséget amit adnának érte.

 

Ezzel szemben a szupershop kártya ezerszer jobb :) Akciós termékekre jellemző hogy adnak + pontokat, olcsobban adják a terméket, a plusz pontokért nem kell fizetni semmit, és már 100 ft után jár 1 pont, sőt ezt a pontot teljes mértékben le is vásárolhatod.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Egyik se. 1% kedvezményért fél percig feltartod a sort. Annyira rühellem, amikor leugrok intersparba, hogy vegyek egy szelet sajtot, egy doboz szalámit, meg 4 zsemlét, hogy meló közben tudjak kajálni, állnak előttem 6-an, és mind a supershoppal cseszi előttem az időt. Ez kemény 3 percet jelent... 1%-ért. Most nem azért, de akkor inkább odaadom azt neki KP-ben, csak menjen már előlem a jó édes istenbe...

 

De a legjobb a bankkártya+supershop kombó, lehetőség szerint egy félliteres ásványvízre. Isten áldja a fogyasztói társadalmat (L)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Véleményedet várom, hogy melyiket részesíted előnyben a 2 közül és miért.

 

A Clubcard nem rég jött be, nekem nem jön be, egyrészt nagy ÁTVERÉS az egész! A plusz pontokat veled fizettetik ki! Szóval az egész reklám ami mögötte van nagy átverés. Nem tudom mióta kerül egy 1 literes olaj 450-be, kapol igaz 50 pontot rá, de maga az olaj 350 nél többet nem ér, máshol még akicíón kívül 350 ért is megkapod. Ezért fogták, raktak rá 50 ft-ot és még + ba 50 ft.ot hogy ne érje veszteség őket. És felajánlottak érte 50 pontot :angry: , de megnézve az akcíót szinte minden egyes ilyen terméknél ez van. Megemelték az árát+ rátatették ft-ba még azt a pont mennyiséget amit adnának érte.

 

Ezzel szemben a szupershop kártya ezerszer jobb :) Akciós termékekre jellemző hogy adnak + pontokat, olcsóbban adják a terméket, a plusz pontokért nem kell fizetni semmit, és már 100 ft után jár 1 pont, sőt ezt a pontot teljes mértékben le is vásárolhatod.

 

 

Mivel Tescós dolgozó vagyok elárulom,h mi is a lényege ,mert így nagy a összevisszaság.

 

Na akkor teljesen a legelejéről :

 

kapsz 1 kártyát+2 kulcstartót ,mind 3 pontgyűjtésre szolgál,ez speciel azért jó,mert szólsz spanoknak,családtagoknak stb... elmennek vásárolni,s hogy ők vásárolnak, te kapod a pontokat .3 hónap alatt kell összehozni 400 pontot,s akkor kapsz utalványokat,kuponokat . 200 Ft 1 pont,tehát nem kell kis matematika ez 3 hónap alatt 80ezer forint,amit le lehet bontani további 2 részre,feltéve ha odaadod a 2 kulcstartót. E mellé hozzá jön az is,hogy vannak termékek ,amikre az alap pontokon felül jár extra pont is! Mit tom fizetsz kereken 10000 forintot az 50 pont lenne ,de mondjuk a tesco gazdaságos kutyakajára adnak 20 pontot /darabonként,így kapsz 70 pontot,ugye nem is nagy átvágás? Jó aláírom még nem ,h mennyi értékben kapsz kuponokat voltak pletykák még az országos bevezetés előtt ,h 400 forint értékben kapsz utalványt .

 

Supershop: Régebben 100 ft/ 1pont volt ,most is így van? Ha jól emlékszem az össz pontszámod 90 %-át vásárolhatod le ha nem lenne elég a zseton...

Link to comment
Share on other sites

szikla22 Valóban , úgy van ahogy írtad, de viszont a szupershopnál a kártyán lévő összeget teljes mértékben levásárolhatod, és 100ft/1 pont az az 1 ft. És az extra pontokért nem kell fizetned. Ellenben a másiknál a Clubcardnal az extra pontokért még külön fizetned kell! Jól tudom, hisz az árakat folyamatosan követem, és egyik napról a másikra egy termék nem kerül 120 ft-al többe és az akció után érdekes módon ismét átáll az előző heti árakra és mindez a + 120 pont miatt van.

 

Link to comment
Share on other sites

Szergi : Tesco és Tesco között sok különbség van! Ne érsd félre nem akarom védeni,ha tehetném elmennék... De sok különbség van 1 budapesti tesco hiper ,budapesti tesco expressz,s 1 vidéki tesco között... ebbe a pont rendszerbe sajna nem tudok beleszolni,max akkor ha kineveznek valami nagy marketing fönöknek :D

Link to comment
Share on other sites

azt nem tudom hogy tudjátok-e ez a kis kártyás dolog nem csak az adott multinak jó... egyes szervek így elég jól nyomon tudják követi ki mennyit és mire is költ. hiszitek vagy sem ez így van. olvastam is plusz mondták már ha megtalálom azt az írást kirakom. amúgy ezektől függetlenül mivel nekem nincs takargatni valóm én nem használom egyiket se. smart kártyám van hamburgeren kivül mást nem is veszek vele mivel mire annyi pont összejönne ja meg egy mol-os mivel elég nagy az üzemagyag szükségletünk...

Link to comment
Share on other sites

Kedves Don Giamatti!

 

Nehogy már azon a fél percen múljon akármi is, nem bírod ki azt a 3percet ha 6an állnak előtted? :huh:

 

Nem az a bajom. Bírok várni 3 percet, de csak akkor, ha van értelme. 1% kedvezményt ad a cucc. Tízezer forint után egy százast. Ahhoz, hogy egy darabka sajtot vehess rajta, el kell költened 50.000 forintot előtte. Vegyünk egy átlagos, napi bevásárlást. Kétlem, hogy egy személynek egy ezres fölött lenne... kapsz utána egy tizest. Meg a következő is.. stb. És ha már úgy 10 perce állok sorban, belesülök a kabátba, mert kint meg lehet fagyni, bent meg persze legalább 30 fokra kell fűteni, akkor, hiszed, vagy sem, de nincs türelmem kivárni azt a három percet.

 

Egyébként is, akkor inkább vezessenek be egy felmutatással működő törzsvásárlói kártyát, ami az akkori vásárlásodból adjon 1%-ot.. egyszerűbb lenne, és gyorsabb, de neeeem, ehelyett SuperShop kell ide, meg persze havi 10 mail, amit küldenek... meg a csacsi hímvesszejét, azt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...