Jump to content
PirateClub.hu

Bikicsunáj duettmix-Szarka L. feat Alphavill


jooker
 Share

Recommended Posts

Nem kényszeritették,hogy a szinpadra lépjen,ha megtette önszántából tette és vállalja érte az ezzel járó negativ vagy pozitiv következményeket...

Lehet hogy én se énekelném másként,de nyilván ezért is nem megyek ilyen helyekre...

Ezt nem feltétlen a média verte nagy dobra,hanem az emberek maguktól vették észre...

Szerintem jót lehet rajta nevetni :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Igen tudom,a ritmus nem egészen stimmel...de ez az eredeti zenei alapra van ráhelyezve...és a bikicsunáj úr teljesen eltérő ritmusban énekel az eredetitől..igy zenei szerkesztés nélkül lehetetlen lenne egy ritmusba hozni az éneklését a zenei alappal...Ha esetleg szerkesztettem volna,akkor meg a videóval nem lenne összhangban...akkor azt is szerkeszteni kellett volna... Ha nagyon akartam volna meg lehetne csinálni...de mire ezzel is kész lettem már ezer meg ezer bikicsunájos videó volt fenn, igy értelmetlen kinlódás lett volna...

Azért szerencsére sokaknak igy is tetszett akinek mutattam ,ezért is nem töröltem még...

 

Link to comment
Share on other sites

"Szerintem jót lehet rajta nevetni biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif"

 

Rajtad is azt hiszem jót lehet nevetni, mert nagyon hitvány amit összehoztál. Senki nem kényszerített hogy megcsináld, még ha idővel tudtad volna jobbra is. Ugyanolyan igénytelen vagy mint szegény ember az eredeti videó(ko)n.

Link to comment
Share on other sites

pont a napokban mondtam barátnőmnek is hogy vicces volt amíg hallottad 1-2x, de sajna rossz magyar szokás hogy ha van valami poén vagy király zene akkor orrba-szájba, még a csapból is az folyik és rövid idő alatt a legtöbben megutálják.....

na kezd erre a sorsra jutni a bikicsunáj ;)

Link to comment
Share on other sites

Rajtad is azt hiszem jót lehet nevetni, mert nagyon hitvány amit összehoztál. Senki nem kényszerített hogy megcsináld, még ha idővel tudtad volna jobbra is. Ugyanolyan igénytelen vagy mint szegény ember az eredeti videó(ko)n.

 

Tudod nem azért csinálják ezeket az emberek mert rá vannak kényszerítve, hanem mert unatkoznak vagy ezt szeretik csinálni.

Egyébként a videó nem rossz :) ebből a témából nem is nagyon lehetne szerintem többet kihozni.

Link to comment
Share on other sites

am lenne hangja a csávónak mert sztem ha az előzőeket nézzük akk simán 3.ik lehetne azok között sztem legalábbis! és nem tudom mi a nevetséges ebben! ha meghallgatod az eredetit akk ott is majdnem bikicsunájt énekelnek a SAJÁT ELŐADÓJUK!!! XD csak vki kitalálta h bikicsunáj hhhúúú de jó aztán puff mindenki mondja h de nevetséges dejó! :S sztem ez a szánalmas nem pedig a csávó aki énekli! erről ennyit!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...