Jump to content
PirateClub.hu

Ön se legyen milliomos


O_o
 Share

Recommended Posts

Sorkérdés:

Tegye születésük szerint sorrendbe az alábbi neveket! Kezdjék a középsővel!

A: Béla B: Géza C: Jenő D: Dezső

 

1. Kérdés:

Melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás?

A: A tyúk B: A tojás C: Az egyik előbb volt, mint a másik D: A másik előbb volt, mint az egyik

 

2. Kérdés:

Miért ityeg a fityeg?

A: Mert az ityegő fityegő B: Mert a fityegő ityeg C: Azért, hogy legyen min elbukni a második kérdésben D: Mert jól esek neki.

 

3. Kérdés:

Mitől döglik a légy?

A: A légycsapótól B: A konyharuhától C: A légyirtótól D: Végelgyengulésben hal meg.

 

4. Kérdés:

Mi az? 136.584 és nem tud úszni?

A: Tudom mi az B: Nem tudom mi az C: Tudom, hogy mi az, de nem mondom meg D: Nem tudom, hogy mi az, de szívesen megmondanám

 

5. (Szakasz) kérdés:

Hogy tudott idáig eljutni?

A: Tudtam mindegyik kérdésre a választ B: Protekcióm van C: Könnyű kérdések vannak D: Mázlim volt

 

6. Kérdés:

Mi lesz a következő kérdés?

A: Hogy hívják? B: Mi a neve? C: Hány éves? D: Mi az empírió kriticizmus fogalma?

 

7. Kérdés:

Hány éves?

A: Nem emlékszem a születésem napjára B: Ha megmondanám, az sértené a személyiségi jogaimat C: 13 éves D: 50 és a halál között

 

8. Kérdés:

Hány részes az Esmeralda?

A: 24.561 B: Ez a szám már nem tartozik a valós számok halmazába C: 562.456-nál írták ki utoljára, hogy hol tartanak D: Én csak 134.247 részt láttam

 

9. Kérdés:

Mért jó, ha valakinek egy pitbull és egy Labrador keveréke van?

A: Nem tudom, és nem is érdekel B: Nem tudom, de nagyon érdekel C: Azért, mert letépi ugyan a lábad, de vissza is hozza D: Ilyen állat nincs

 

10. (Szakasz) kérdés:

Hány kiló beefsteak-et tud megsütni egy sárkány egy óra alatt?

A: Attól függ B: 7 kg-ot C: A beefsteak-et nem kell megsütni. D: Ahány fej, annyi szokás

 

11. Kérdés

Ha a Géza és a Béla összeverekednek, melyikük jár jól?

A: A Géza B: A Béla C: Ha kettő veszekszik, a harmadik jár jól D: Mindkettő jól pórul jár

 

12. Kérdés

Folytassa a közmondást! Aki másnak vermet ás…

A: Az sírásó B: Az maga bele potty C: Azt hamarabb utolérik D: Az, szarba lép

 

13. Kérdés:

Ki a Kész Átverés két műsorvezetője?

A: Vágó István és Bajor Imre B: Szűcs Gizi és Gobbi Hilda C: Liptai Klaudia és Beleznay Endre D: Ez valami átverés

 

14. Kérdés:

Most milyen műsorban szerepelünk?

A: Legyen ön is milliomos B: Ez nem műsor, csak egy poén C: Kész Átverés Show D: Most vagy soha

 

15. Kérdés:

Ki ölte meg Alfonzó de lá Rózát a Grúz Mária sorozat 327.219. részének 23. percének 43. másodpercében?

A: Santiagó de la Chile B: Esperanzó DiCaprió C: El dölá Gór. D: A Grúz Mária 327.219. része csak 23 perc 40 másodperces volt, tehát ha történt gyilkosság az csak a 327.220. részben történhetett.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...