Jump to content
PirateClub.hu

Minden ami sportfogadás


marpi
 Share

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szerintem ennek legalább akkora a bizonytalansága mint a lottónak és nem nagyon érdemes vele játszani, mert a lottón meg többet lehet nyerni (így hát utóbbi)!

Nietzsche-nek igaza van mert azért ha valaki ért a sportokhoz akkor megsokszorozhatja az alaptétjét, de persze azért szerencse is kell :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ez úgy jött ki, h: Birmingham-Arsenal V 1,43 Lyon-Metz H 1,16

Dortmund-Rostock H 1,57 Porto-Pacos Ferreira H 1,12

Stuttgart-Karlsruhe H 1,70 PSV-De Graafschap H 1,13

Portsmouth-Sunderland H 1,57 Barcelona-Levante H 1,1

Newcastle-Man. U. V 1,44

Reggina-Juventus V 1,55

Udinese-Genoa H 1,71

Bordeaux-Lille H 1,61

Benfica-Braga H 1,39

Fenerbahce-Bursaspor H 1,21 Ezekből az eredő odds: 100,01

Mi a véleményetek? Sztem ezeknek a fele szinte tuti, a másik felében van egy kis rizikó, bár ha a múlthétből indulok ki(liverpool meccs) akkor már semmi sem biztos

Link to comment
Share on other sites

Hát, úgy látom az Arsenalt már bebuktad, a többit most így hirtelen nem tudom, de ez most nem jött össze neked :blink:

Amúgy én is szoktam tippmixelni, általában csak 200 fttal, és legtöbbször bebukom én is. legutóbb pl a hamburg játszott hazai pályán x-et az uefa kupa visszavágón. Ezek olyan idegesítők. Ráadásul csak "tuti" meccseket játszok meg, kb 3-5szörös pénzek jöhetnének össze, de vmin mindig bukok. az igen idegesítő szokott lenni :angry:

Link to comment
Share on other sites

Nah végre nyertem 200ft-ból 2655ft-ot. :happy: Tegnap tettem meg 6-ot ebből 4 jégkorong volt, amihez nem is értettem, meg a feyenoord, meg a getafe. És bejött :D:rolleyes: . Úgyhogy most örül a szám :blush: , az egyik haverom meg 10 meccset tett meg és a várható nyeremény 147.000. ft. :blink: Olyankat fogadott meg, h Lille-Lyon V, meg Cottbus-Stuttgart V, meg ilyeneket...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Egyedül oddsokban tudnak "jobbat" mutatni a szlovákok. Minden más ki van csukva ugyanis veszteségesek lennének bőségesen ;)

Ettől kezdve ugyanúgy nyernél itthon, csak kevesebbet.

 

AKkor mi az a más, amiben jobbak....?

Ha megraksz 5 esélyest és nyernek nem lesz 400 forintból 50ezer. Haggyámá. :)

 

Győrből írok és nem értem ehhez mi köze van? Ettől még nem megyek át az oldalbordánkhoz fogadni, mert többe kerül az út... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

No, kis segítségre lenne szükségem :)

 

Regisztráltam a bwinre. Semmi gáz nem volt, viszont most elakadtam. Hogy is működik a bwines számlám feltöltése? :)

 

Melyik módszerrel éri meg feltölteni a "számlát", hogyan... stb. Akinek volt dolga vele vagy bwines felhasználó szánjon meg és segítsen! Köszi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ma BL, muszáj tippmixelni:)

Szelvényem:

 

Tét: 1000 Ft

Villareal - MU. V 2,42

Zenit - Juve V 3,35

Fiorentina - Lyon D 3,05

Fenerbahce - Porto V 2,75

Várható Nyeremény:67995 Ft

Nagyon necces de bejöhet....

Manchesternek illene nyerni, Juvén a Real után csak nem fog ki a Zenit, Fiorentina-Lyon abszolút X esélyes sztem, Fenerbahce-Porto pedig megérzés:) amugy a Fenerbahce esélyesebb sztem így utólag belegondolva mer hajtaniuk kell, ha el akarják csípni az UEFA kupát...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Sziasztok!

Elég gyakran nézegetem a fogadó irodák által adott odszokat hogy melyik csapatért mennyit fizetnek stb... Most találtam egy áruházba egy 200-ast és úgy éreztem itt az idő hogy fogadjak egy szelvényt.

 

A meccsek győztes ods

Inter-Genova h 1.28

Benfica- Olhanens h 1.17

Bordeaux- Chateau h 1.28

Valencia - Racing h 1.43

Manchester-Wigan h 1.18

Juventus-Catania h 1.35

És hogy nagyobb pénz forogjon a hatalmas odsz miatt kihagyhatatlannak éreztem ezt megtenni:

Barcelona- Atletico v 6.65

 

Így 29 szeres a szorzó

És feltett 200 -asból majdnem 6000 ft is lehet (egész pontosan 5810)

 

Írjatok véleményta! ÉS ha valaki játszik vagy csak kipróbálja irja le a tippjeit!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...