Jump to content
marpi

Minden ami sportfogadás

Recommended Posts

Ki szokottt Tipp-Mixelni vagy Fogadni ??

Edited by Gabi89

Én gyakran tippmixelek :)

Több kevesebb sikerrel (inkább kevesebb :lol: )

Általában mindig a legtutibb meccs megy el de csak sikerül majd megint nyernem :lol:

Én nem sokat tippmixezem,de hűen tükröz,hogy még nem nyertem pénzt :D

Nem nagyon szoktam mostanában mert eddig soha nem nyertem és abbahagytam...

Én nem szoktam!!!

én is szoktam tippmixezni, de csak kicsibe. A taktikám (:D) lényege, hogy megnyerjem azt a nyereményt, amit fel tudok rakni újra. :D

Tegnap például bejött 3-as kötésre 200 Forinttal 1300 Ft. Ma megint raktam 200-at, és már egy a 3-ból már megvan.

abban pedig igazad van Jaire, hogy mindig a legtutibb meccs nem jön össze, (lásd. Paks-MTK). Én általában olyanra fogadok, ahol az oddsok között, a hazai és a vendég között, 0,75-1 eltérés van. Döntetlenre elvb?l soha sem fogadok.

Két hete kezdtem jáccani, most +450 Ft-ban vagyok. :D

én általában (ha szerencsém van)visszanyerem azt a pénzt amit beraktam (200Ft :S)

ma is meg van rakva két szelvénnyel, remélem legalább az egyik bejön

néha szoktam, de nem nagyon nyertem még.

én szoktam igaz régebben többet, mostanság ingább pokerezek a bwin-en ami nem rossz de így belegondolva jobban rossz :S

Nem fogadok elvből, mivel "a ház mindig nyer" :P

LOL

tiszta ideg vagyok, ez a York miért nem tudja megverni ezt a Stevenage izét, majdnem 20 hely különbség van a tabellám köztük. pedig ha megverné, akkor megint nyernék....

én utoljára talán 6-ikosként fogatam (igaz azt duplán játszottam meg véletlenül),de nyertem 2*1500 ft-ot!

Arra lennék kiváncsi hogy ki szokott tippmixelni és mi volt az eddigi legnagyobb nyeremény.

Én egyszer nyertem 12000 Ft-ot. B)

Edited by Nietzsche
írhattok nyugodtan arról is, hogy milyen meccsen ment el éppen, vagy mik jöttek be ;)

én szoktam de mostanában elég sok pénz elment, úgyhogy most szünetelek.

mondjuk én csak 200 HUF-al szoktam jáccani, de sok kicsi sokra megy/menne ha nyernék/. Legnagyobb nyeremény?? hát....őőőőő......

hagyjuk, nincs 2000 Ft fölött. :D

de állandóan egy meccsen múlik a az egész, tiszta ideg vagyok mindig...

Mostanában én sem tippmixelek, mert nevetséges meccseken szoktam bukni.

Eddigi 2 legnagyobb nyereményem az 12.000 és 18.000Ft.

Én tippmixen 2-szer nyertem életemben:

Egy 6993 HUF 300 forintos téttel! 5 meccs

És egy 10520 HUF 300 forintos téttel! :) 5meccs

Csak régebben tippmixeltünk egyik haverommal felesbe, de nem volt túl nagy siker úgyhogy scak 3-4 alkalommal próbáltam :) Ő viszont azóta is játszik néha de nem nagyon hallottam, hogy nyert volna vele :D

nah hétvégén nyertem. hosszú idő után újra. kereken 1157 forintot. dehát sokszor legyen ilyen, aztán....mint tudjuk, sok kicsi sokra megy.:D

a meccsek:

lettország-ausztria H 1,45

ukrajna-norvégia H 2,10

1860 München-Unterhaching H 1,90

holnapra is raktam:

Bruge-Gent H 1,8

Oxford-Exeter H 1,7

Korone Kielce :D CracoviaKrakow H 1,6

ha minden igaz, akkor ez 971 Ft-ot ér majd. :D azaz két nap alatt 2000 Ft jön össze 2x200 Ft-tal. Remélhetőleg. :D

Én gyakran tippmixelek a siketelenségem ellenére is :lol:

Egyszer nyertem 1500ft-t kb :)

De én kitartok és minden héten játszok hátha lesz valami :lol:

Én is tippmixelek , ill tippmixeltem, mert most sportingbetezek :P Korrektebbek a szorzók és nincsenek kötések :) Legnagyobb nyereményem 11 563 HUF de volt több 5000 körüli is .

nah hétvégén nyertem. hosszú idő után újra. kereken 1157 forintot. dehát sokszor legyen ilyen, aztán....mint tudjuk, sok kicsi sokra megy.:D

a meccsek:

lettország-ausztria H 1,45

ukrajna-norvégia H 2,10

1860 München-Unterhaching H 1,90

holnapra is raktam:

Bruge-Gent H 1,8

Oxford-Exeter H 1,7

Korone Kielce :D CracoviaKrakow H 1,6

ha minden igaz, akkor ez 971 Ft-ot ér majd. :D azaz két nap alatt 2000 Ft jön össze 2x200 Ft-tal. Remélhetőleg. :D

hát ezt bebuktam, de elég rendesen

hy mindenki nem azért mondom de sztem a tippmix az egy sz@r... sose nyertem nagyokat csak kicsit azért tértem át az online fogadásokra www.bwin.com ott a szorzók is nagyobbak mint tipppmixen... szal ha fogadtok én a bwint vagy a sportingbet-et ajánlom! már eléggé benne vok a fogadásokban mert régóta csinálom :)

Én nem szoktam :blink:

Már én sem,csak néha elkísérem a barátnőmet tippmixezni :D

Nekem tegnap a spanyolU17 meg a Barca tett keresztbe. . . de jön a 7vége :P mindenkinek figyelmébe ajánlom az Ajax - Heerenven meccset. . . ( 1. meccs 1-0 a Heerenvennek ) . . . szal ha az Ajax szeretne BL-ben indulni akko nyerniük kell . . . de tudjuk milyen a foci, szal csak óvatosan :) sok szerencsét a 7 végére mindenkinek :)

A hétvége felemás volt . . . a Milan meg a Newcastle vitt 1 szelvényt, de a Spanyol U17 hozott a konyhára :P

Haverom a múlt hónapba 14 mecsre rakott, 200ft-ért adta fel és bejött mind. 203.651 ft nyert :lol:

Tippmixen szinte lehetetlenség nyerni... Tiszta kamu. ÉS nem is főként a sportesemény miatt, bár 100%-os meccs tényleg nincs,de egy 99%-el is elvagyok.De sokszor meg sem játszhatom azt tippmixnek hála!

Szinte mindig belefuserál egy istenverte handiceppel-amitől az embernek rohadtul nincs kedve már játszani...Külföldön SEHOL nincs ilyen.Lehet hogy van hendicappes meccs,de mellette felajánlja a simát is.

Másik kedvenc trükkjük, hogy pl mint ami a hoki vb-n is volt most, hogy vasárnapi meccseket megnyitja kb szombat délben,hogy már azér se tudjál pár pénteki biztos meccset kombinálni pár vasárnapival...Mert ugyebár ötöt kell játszani, hogy eljuss odáig...Szóval k***a nagy szemétládák...

Én korábban minimumtéteket játszottam, kis sikerrel, igaz volt hogy nyertem olyan 3000-et. Aztán évekig meguntam,azt egy nagyon jó kombinációt fedeztem fem,azt olyan 3000-et felraktam tétnek,azt nyertem is olyan 6000-et. Igazából ez a siker titka,nagyobbakat felrakni, azt kis szorzóval is egész tűrhető nyereményeket kapsz.Így már nyertem egész jókat is utóbbi időben,de már nem játszom rendszeresen, csak ilyen nagyobb eseményeknél.

Bár megtanultam egy életre, hogy 100% meccs NINCSEN. Egyszer olyanon buktam el egy igen nagy összeget, hogy már csak a Manchester United - valami HARMADLIGÁS csapat ellen játszott az FA-kupában. És 0:0-át játszott OTTHON! Na én akkor azt hittem felrobbanok... Persze mint utólag kiderült,tök tartalékosan játszottak, ez is szépen torzítja az egészet.

Edited by Nietzsche

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9087373

itt is szoktak tippeket adni.

Amúgy fent a bwin reklámban elég sok magyar meccs van most. Tuti tippek?

Edited by spirituell
Tilos a direkt link az oldalon! Code tag használata kötelező!