Jump to content
PirateClub.hu

Jön az 1350 lóerős Bugatti Veyron


Szergej77
 Share

Recommended Posts

Jön az 1350 lóerős Bugatti Veyron

 

Nem lehetetlen, hogy a jövő hónapban esedékes Genfi Autószalonon új változatban mutatkozik be a Bugatti Veyron.

 

Nagyjából tíz éve történt, hogy a Volkswagen-csoport feltámasztotta a Bugattit, a köztudatba is ekkor robbant be igazán a márka. Pedig a Bugatti azért ennél jóval hosszabb múlttal büszkélkedhet, eredetileg kereken száz évvel ezelőtt alapították.

 

Ettore Bugatti nagy álma volt, hogy világhírű autókkal árassza el a piacot, ha csak a jelenre és a Veyronra gondolunk, nyugodtan állíthatjuk, hogy elképzelései valóra váltak. A századik évforduló kiváló alkalom arra, hogy a jelenlegi tulajdonos különleges modellt dobjon piacra, nem lehetetlen, hogy így is lesz.

 

bugatti_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Nyilvánvaló, hogy a Veyron önmagában is extravagáns modell, fokozhatatlan dolgok azonban nincsenek. Speciális festésű és felszereltségű modellekből már eddig is piacra került jó pár, a legfrissebb pletykák egy elképesztő erejű változatról szólnak.

 

Az új modell a századik évfordulóhoz híven Centenaire utónéven érkezhet, méghozzá alaposan felpaprikázott motorral. Eddig sem volt titok, hogy a Veyron négy turbóval szerelt, W16-os blokkja bőven képes 1000 lóerő felett teljesíteni, most ki is hozzák belőle.

 

A Genfi Autószalonra várt különkiadás 1350 lóerősnek ígérkezik, az eddigi 400-as végsebességet 20 km/órával teljesítheti túl. Ha igazak a hírek, az új modell valószínűleg új fényezést is kap, legkorábban azonban csak Svájcban derül ki, hogy mit is tervez a jubileumi év tiszteletére a Bugatti

 

Link to comment
Share on other sites

hát én szerintem ez már csak nagyzolás kérdése...

bár nekem nem tetszik ez az autó(szerintem hányadék.azt hiszem ez a legjobb szó.) de kiváló motorja van.

 

tudod.

kinek mekkora a farka...kinek hány lóerős az autója...

 

 

hűha, lehet hogy most le leszek oltva...hogy nem tudom mi az a dizájn... :D

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ez már túlzás. Oda már pilóta kell, s nem hinném, hogy az is el bírná vezetni, akinek elég pénze van rá. Szerintem már az 1000-es is elég s egyben sok is volt, nem fenyegette semmilyen veszély, még a közelébe se értek a lóerők a többi autónak,erre meg, á ezek se tudják már, mit csináljanak a jó dolgukban. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Utcára úgy sem engedik így ki...Minden autót gyárilag leszabályoztatnak egy bizonyos sebesség felett...csak akkor van értelme ilyet venni, ha pályára megy vele az ember...addig meg inkább egy Ferrari, vagy Lambo...de hát ennyi pénzért kit érdekel a versenypálya :D ...

 

 

szerk.: Különben is! CR lefutotta!!! (N) :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...