Jump to content
PirateClub.hu

Mi a véleményed a DVDrip előtt megjelenő rlsekről?


Dj Nyakesz
 Share

DVD rip előtti rls-ek... Fontosak neked?  

53 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. DVD rip el?tti rls-ek... Fontosak neked?

    • Igen, amikor megjelenik ilyen már húzom is le!
      2
    • Film válogatja! Ha nagyon jó a film mindig leszedem, ha meg kevésbé, várok!
      26
    • Sosem szedem le a DVD rip el?tt megjelent rlseket!
      13
    • Feleslegesnek tartom rossz min?ség?vel teleszemetelni a netet!
      12


Recommended Posts

Hellosztok!

 

A minap a Moviezba járva kelve találkoztam pár fura topikkal, és posttal! Elsősorban arra lennék kíváncsi mennyire nagy az igény DVD minőségű filmekre, és mennyire tartjátok fontosnak azt, hogy MINÉL előbb megnézhessétek a filmet, gondolok itt a CAM, TS, SCREENER megjelenésekre, amik (szépen szólva is) elég elcseszettek néha, és elveszik a film élményét!

 

Ki ne találkozott volna vígjáték alatt (CAM-os verzióban) röhögő mozinézőkkel, vagy épp a kukoricát cipelő csávóval, aki beáll a képbe :D Stb

 

Tehát... A kérdés adott, kérem indokolni is :)

 

Személy szerint, én utálom az összes rossz minőségű rls-t (CAM, TS és társai) én minden esetben kivárom a DVDrip megjelenést, és csak azt teszem fel! A véleményem ennyi :)

Link to comment
Share on other sites

Ha nagyon nagyon érdekel egy film, leszedetm a cam verziót is. De amúgy várok a dvdrip megjelenéséig.

Felfele meg minden féle minőséget töltök. Pont abból az okból, amit említettél msn-en, hogy miért nem zavar, ha máshova kiteszik a feltöltéseid... :)

Link to comment
Share on other sites

minimum dvdscr vagy r5, annál rosszabb minőséget soha nem is néztem. de akinek az kell..

Teljesen egyetértek. r5-ből is csak azokat szedem le, amik nagyon érdekelnek. Amúgy DvDrip.

Link to comment
Share on other sites

Véleményem szerint nem sok értelme van, ugyanis minőségileg csapnivaló. Ha nagyon vár az ember egy filmet, jelen esetben én a James Bond QOS-sal vagyok így, akkor nem vágom tönkre az élvezetet, egy moziban felvett változattal, mivel tuti, hogy aki azt megnézi, az meg akarja nézni majd a normális, esetleg a DVD verziót, ami azért mérföldkövekkel jobb, képileg, hangilag és így a film élvezhetőségét is növeli. Viszont ha megnézem egy igen rossz minőségű verzióját, akkor már a DVD változat nem lesz olyan érdekes. Tehát nekem egy film megjelenési időpontját a DVD-n való kiadás jelenti. Nem igazán szeretem a Divx-et sem, mert valahogy úgy alakult ki bennem, hogy egy mindennel felszerelt, 100% minőségű DVD-n nézzem meg, adott esetben 5.1-es hanggal ;)

DIVX-es változatot csak olyan filmeknél szerzek be, amiket egyébként DVD-n elég macerásan vagy egyáltalán nem is lehetne beszerezni.

Link to comment
Share on other sites

DVDRip előtt sosem szedem le, a CAM-os verziókat alapban rühellem. Egyszer szedtem le R5-ben egy filmet, mert nagyon vártam, de itthon nagyon jó hangcuccom van és sistergett, meg a robbanás helyett volt egy gyenge pukkanás. Azóta bármennyire is várom a filmet (most éppen a War Zone-t, vagy Szállító 3.-at) nem szedem le, csak a RIP-et, vagy megvárom a 720p tömörített verzióját. Jah és mindent eredeti nyelven, szinkronosan csak a jó vígjátékokat, ez alól is kivétel az angol származású filmek (Hot Fuzz, Run Fat Boy Run, Monty Python).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...