Jump to content
PirateClub.hu
van Persie

Windows 7

Recommended Posts

Szerintem ez nem Win7 hiba! Kipróbáltam amit írtál...még azt is ,hogy a tömörített mappát megnyitottam majd az asztalról töröltem és nem volt semmi..... Játék alatt sem volt nálam ilyesmi!

Sziasztok!

Valaki esetleg nem tudna adni WinfastPVR2000 tv kártyához Driver-t és illesztőprogramot, mert a Vistával is megpróbáltam, a Driver része jó is volt, de az illesztőprogram nem, ami lényeges, mert anélkül nem is működik, nem látja a gép a tv karit :(

Előre is köszi.

Szerintem ez nem Win7 hiba! Kipróbáltam amit írtál...még azt is ,hogy a tömörített mappát megnyitottam majd az asztalról töröltem és nem volt semmi..... Játék alatt sem volt nálam ilyesmi!

Ez érdekes... Tegnap például Call of Duty 2-ztem Single-be, és az egyik pályánál azt vettem észre, hogy egyszercsak belassul, és elkezd nagyon aprókat szaggatni. Lenézek a Windows-ba, Windows Intéző nem válaszol... Szabotál, ahol csak tud...

És ha nálad ezt csinálja akkor már egyből win7 hiba (cod2-vel már vistán is adódtak gondok, szóval ne csodálkozz.. - nálam egyébként fut minden baj nélkül)? na neeee... kártevőirtás először, aztán más problémák keresése, ez a sorrend.

@Clark: a gyártó lapján van vistás driver, azok jók win7hez is. Ha az nem jó, akkor nem hinném hogy van más megoldás :( (kis fogalomzavar: driver=illesztőprg )

Köszi a tippet Gyuszi02 :)

És ha nálad ezt csinálja akkor már egyből win7 hiba (cod2-vel már vistán is adódtak gondok, szóval ne csodálkozz.. - nálam egyébként fut minden baj nélkül)? na neeee... kártevőirtás először, aztán más problémák keresése, ez a sorrend.

Kártevőírtás volt, töredezettségmentesítés, tisztítás volt. Semmi találat vírusok terén.

Szerintem akkor nektek hibás Win7 van meg! Ezt amit csináltok ezt nevezik Csőlátásnak! Neked nem fut rajta valami, vagy probléma van vele, akkor egyből szar az egész. Érdekes, mert nekem még amióta fentvan egy szem fagyás, vagy müködés leállíás nem volt, minden zökkenőmentesen megy rajta (bár a Cod2-őt nem próbáltam).

Persze, megint egy kötekedő... Van egy probléma, azon segíteni kéne, nem leszólni a másikat. Minden Windows-ban van valami hiba, szal csönd. Olyan, hogy hibátlan Windows nincs.

Edited by Gabi89

Sziasztok!

Nyáron feltettem a 7100-at, azóta hibátlanul megy, most pedig írkálja, h aktiválnom kell, mentsem az adatokat, bla bla.. nem lehet vele kezdeni valamit?

nem akarom újrarakni, mert elég volt hozzá drivereket találni.

Tegyél fel egy végleges Windows 7-et. Ennyi rá a megoldás. Ezt fogja még egy darabig csinálni aztán 2 óránként ujrafog indulni mindig :S.

Hát oks! Ha megvan a végleges win 7, akkor muszály formáznom a partíciót, vagy frissíteni lehet rá??

Sajnos nem lehet frissíteni. Az egészmindenséget törölni kell, aztán újra felhúzni a rendszert.

Köszike, de a Live Mail-lel nagyon nehéz kezelni 3 e-mail fiókot, a problema az, hogy külön van minden fióknak levélszemete, beérkezett mappája és törölt mappája. És ez így baromi bonyolúlt, átnézni mindig minden beérkezett mappát, levélszemét mappát.

Szia !

Nem tudom meg oldottad-e már de én évek hosszú ideje óta a The Bat-t használom levelezésre. Kivállóan kezel akár több fiókot is. Nagyon jól beállítható minden része és nem kell hozzá programozói diploma.

Tomi

Innen a pirateclubról töltöttem le win7-et (Placi-félét). Boot-olás után a telepítőképernyő megjelenik -az a kék-, majd keserves bő 10 perc után nyomhatok egy tovább-ot a "magyar" nyelvre, megint hosszú 10 perc, kiválasztom a listából h win7 ultimate x86, tovább, és onnantól kezdve se kép se hang. 30 perc után is ugyanúgy áll, nem megy tovább.

Ha xp alól akarom telepíteni külön partícióra, akkor eljut a "telepítés befejezése..." -pontig, és ott áll meg. Próbáltam haver dvd-jével, ami 100%, hogy működött hiszen ő is azt használja, ugyanúgy nem sikerült felraknom. AMD Athlon 3800+, 3gb ram, simán működnie kéne, bár ez nem is lehet sztem konfig probléma, hogy egyszerűen megáll a telepítő.

Valakinek vmi ötlet? :S

Sziasztok.

Feltettem a végleges verziot kb 1 hónapja, de most megint aktiválást kér... betudna nekem linkelni valaki egy aktiváló kódot, vagy egy generátort? Előre is köszönöm a segítséget

üdv.: Cesc18

nem olvastam el minden postot, de vannak itt elég gyík problémák...

Ha nem megy a telepítő próbálj ki egy másikat.

Ha szaggat az explorer.exe, próbáld meg kicserélni, és nézd meg nincsenek-e túlhevülési problémák a hardvereiddel (pl videókártyaventi pörög-e?)

Ha sok ramot eszik a gép kapcsold ki az Aero kezelőfelületet (jah hogy az olyan szép? vagy szép és sokat eszik, vagy nem oylan szép, de nem kell a kerekítéseket, az átlátszóságokat, az ablakpillanatképeket tárolni frissíteni, rengeteg számolást és tárolást leveszel a válláról...)

Ha nem megy egy hardver keress a gyártó honlapján drivert hozzá (érdemes guglizni egyébként).

Ha nem megy egy progi, nézd meg hogy jött-e ki frissebb verziója (pl daemonnál is, nem a 2 éve letöltött exe-vel raktam fel haenm kerestem egy frisset, és nem azért mert a régi daemon szar volt...)

Lehet h baromi fellengzősnek hangzik amit írok, de az utolsó 3 oldal kérdéseinek a 70%-ára ezzel az egy postal megoldást lehet találni, és nem én miattam cask a 70%-ára, hanem mert tényleg léteznek egyedi esetek...

Aktivátort egyébként a nagy win7 témában lehet találni, én is onnan szedem :D

Egyébként az, hogy az Aero miatt a gép több ramot eszik, badarság szerintem. Az Aero felület inkább a videókártyát nyúzza. Pl. ha bekapcsolod, gyorsabb lesz. Ez egymagoson nagyon jól észrevehető. De szerintem kétmagoson is. De nem tudom, hogy van ez, de azt tudom, hogyha az aero-t bekapcsolod, akkor a videókártyára viszi át a terhelést, így könnyíti a proci munkáját. Elmagyarázná ezt valaki részletesebben, hogy van ez?

Sziasztok van nekem egy dell latitude d610 es laptopom (intel mobile 1700Mhz 2Mb level 2 cache 512Mb 533 Mhz ddr2 ram intel 915GM video 128Mb) Erre szeretnék windows 7 et telepíteni ha valaki próbálkozott ilyan vagy hasonló géppel akkor szívesen venném a jótanácsait!

előre is köszi mindenkinek!

spider

A RAM kevés és a VGA nagyon gyenge.Felmenne rá de lassú lenne.

Sziasztok!

windows 7 home premium 32bites op.rsz.em van.pár napja arra lettem figyelmes h nem hozta be egyik böngésző sem (firefox, ie8, opera, chrome) a google, youtube, iwiw, myvip stb.... oldalakat, de pl a gametrailers, ez meg még pár oldal bejön.

Netes rádiót tok hallgatni, msnezni is tok, torrentezni is....miért nem hozza be azokat az oldalakat?:'(

próbáltam már egy 5 ujrarakással szedtem le egy másik w7 hp-t de azzal se jó

van egy xp fent azzal bezzeg jó minden oldal...

Ez igen érdekes...Azt mondod újratelepítetted az egész win7 oprendsezrt és ugyanúgy tiltva maradnak azok a bizonyos oldalak, viszont xp alól eddig se és azóta sincs gond az oldalak látogatásával?

Nem könnyű...Esetleg a WIn Deffender vagy mi van a win7-ben tiltja őket? (fogalmam sincs miért tenné de egy lehetőség)

Vagy ha van routered nincsenek kitiltva oldalak? (bár ezt nemhinném hogy véletlenül meg lehet ejteni)

igen, xp-n semmi gond nincs és nem is volt.

próbáltam kikapcsolni a def-t meg a tűzfalat is, de ugy még az se akart bejönni ami addig igen

nincs tiltva semmi, megnéztem, ha ki is lenne akk xp-n nem menne....

Azt javaslom, hogy szedj le egy Retail kiadást.Gondolom ilyen autó aktiválósat szedtél le.Azokkal vannak problémák. (Pl.:Hogy az integrált aktivátor rootkitet tartalmaz.Meg hasonló "nyalánkságok" )

PÜ-be elküldöm a linkeket ha érdekel a dolog. :)

Ja tényleg....Van-eredeti DVD-ről szárazó Ultimate kiadás?

Ez a legtisztább ami van:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=6093527&st=120&p=1343665032entry1343665032

Ennél jobbról nincs tudomásom se itt se más warez-torrent berkekben.

Kösz!

De konkrétan melyik verzióra gondolsz?

Nos megjelent ez a frissítés is.

image-E25E_4BF3EB1F.jpg

Valaki letöltötte már és jelezte, hogy nem eredeti a Win?

Üdv, ha érdekel valakit működő aktivátor, írjon privit!!! Ez ellenáll annak az bizonyos frissítésnek. Teszteltem Windows 7 OEM 32/64 biten.

Ez nem PÜ kérdése.Ha valóban van megfelelő programod akkor berakod ide:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=6093527&st=150&start=150

Azért vagyunk itt, hogy segítsük egymást.Nem azért, hogy PÜ-be küldözgessünk programokat.

"Nos megjelent ez a frissítés is."

Jah. Már 3 hónapja :D

"Üdv, ha érdekel valakit működő aktivátor, írjon privit!!! Ez ellenáll annak az bizonyos frissítésnek. Teszteltem Windows 7 OEM 32/64 biten. "

Ami már linkelve van a nagy win7 témában, az is aktiválja megfelelően még ha ezt a frissítést fel is teszi valaki. Szóval nem kell senkinek tőled kunyerálni vagy könyörögni érte, ne aggódj.