Jump to content
PirateClub.hu

NFL - Amerikai foci


capone
 Share

Recommended Posts

Amit most írtál egy oltári nagy baromság volt. Miért örülnének annak? A Titans egyáltalán nem nehéz schedule után van a PO-ban, míg a Steelersnek volt hivatalosan is a legnehezebbje.

Viszont ha meg a D-kről beszélünk akkor a Ravens erősebb, mint a Titans. Nem is értem,hogy miért ennek örülnének az emberek. Nem mindenki azt nézi,hogy hogyan megy az O-nak rengeteg embert az dob fel,hogy látja,hogy a védelem hogyan basszameg a támadósort.

 

szerk.: ja és a sokat emlegetett PO. Collins szétfogják szedni ma a hollók az biztos. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 819
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nem tudom Crunker te mennyire értesz az NFL-hez de szerintem nyilvánvaló, hogy a legtöbben egy Tennessee - Giants döntőnek örültek volna, megkérdezhetsz itt bárkit, a többség biztos azt mondja, kivéve akiknek még bent van a kedvencük. De ez sajnos már nem fog összejönni...

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

 

Hát érdekes meccs volt ez a tegnapi, a tippem nem jött be, de nem is az a lényeg :) Tulajdonképpen ez a 13-10 megfelelt annak a pontmennyiségnek amit vártam, két ilyen jól védekező csapattól. Az Arizona... hát nagyon örültem neki... Bízom benne hogy sokáig eljutnak! :rolleyes:

 

Szerk: Egyet kell értenem Crunker-el, személy szerint én se örülnék annyira egy Titans-Giants döntőnek, attól függetlenül hogy még benn van a Chargers. (Jelenleg egy Arizona-San Diego döntőnek örülnék a legjobban :P )

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom Crunker te mennyire értesz az NFL-hez de szerintem nyilvánvaló, hogy a legtöbben egy Tennessee - Giants döntőnek örültek volna, megkérdezhetsz itt bárkit, a többség biztos azt mondja, kivéve akiknek még bent van a kedvencük. De ez sajnos már nem fog összejönni...

Hmm lehet egy picit jobban,mint te azt gondolnád. ;)

Csak azt kérdezem,hogy miért ennek örültek volna?

Most a Ravens megint bebizonyitotta,hogy a D nyeri meg a meccseket.

 

szerk.: Miért nincs sok pont? Mert nem a liga 30. és 31. védő sora áll egymással szemben.

Link to comment
Share on other sites

Egyetértek daver88-al, a Baltimore csak azért tudott 13 ponttal meccset nyerni, mert egy olyan csapat ellen játszott, amelyiknek hozzájuk hasonlóan a védekezése erős, és a támadórészük nem olyan túlzottan kiemelkedő. Szerintem ha Johnson nem dől ki, a Titans jutott volna be a főcsoportdöntőbe, vélhetően ugyanis folytatni tudták volna azt a játékot, amit az első negyedben produkáltak. És azellen a Ravens-nek nem sok esélye lett volna... (Crunker, nem kérek megjegyzéseket ezzel a véleményemmel kapcsolatban)

 

Így, hogy a Titans kiesett, a Giants-ért szorítok, és egy kicsit a Chargers-nek, amiért kiejtették a Colts-ot :D Télleg, ahogy látom, elég kevés Colts-szurkoló van itt köztünk. Meg Patriots-hívek se vannak sokan, bár lehet csak nem látogatják a témát azok után, hogy az alapszakaszban otthagyták a fogukat...

Link to comment
Share on other sites

Hát, őszintén szólva nem igen tudok mit hozzáfűzni a dolgokhoz, a Titans kiesése után azt mondtam, a Giants-nek és a Chargers-nek szurkolok, erre ők is kihullottak. Ezek után azt mondom, Baltimore - Philadelphia nagydöntő lesz, de már egyik csapatért se szorítok, csak jó főcsoportdöntőt és Super Bowl-t akarok látni. ;)

Link to comment
Share on other sites

én az arizonát favorizálnám bejön ez a biztos passz játék, és tetszik a defense is, a Philly nagyon jót ment idén (sajnos mi szívtunk miattA) de az Arizona azért csak otthon játszik...

egyedül a Westbrook felé tartó rövid passzoktól félek

Link to comment
Share on other sites

Szerintem Baltimore - Philadelphia Super Bowl lesz. A négy megmaradt csapat közül az Eagles-ért szorítok (lehet, hogy jövőre nekik fogok szurkolni...), a másik párosításban pedig azért mondom a Baltimore-t, mert a Cardinals-nál már az is egy kisebb csoda, hogy idáig eljutottak, egy ilyen Ravens ellen pedig nem hiszem, hog túl sok esélyük lenne...

 

Egyébként ki az, aki vasárnap mindkét főcsoportdöntőt megnézi? :) Én az Eagles - Cardinals-t biztosan, az AFC-döntőnek pedig az elejét (az első negyedet szerintem végig, talán még a másodikat is)

Link to comment
Share on other sites

Egyébként ki az, aki vasárnap mindkét főcsoportdöntőt megnézi? :)

Én.

 

Egybként most már nem baszogatásból. Rvenst mi alapszakaszban elvertük kétszer. Plusz Heinz Fielden lesz a meccs ami alapból nekünk kedvez elég durván. Heinz Field a hazai pályák között az egyik legnagyobb előny,mert annyira rossz idő szokott lenni és úgy van kialakítva,hogy pont befújjon a szél plusz mi igazi fűvön játszunk nem műfűvön.

De akár mi lehet. Egyre erősebb a Ravens. Mindig szoros meccseket játszunk, mert ismerjük egymást teljesen.

Link to comment
Share on other sites

Látom jobbára mindenki Philapelphia - Pittsburgh párosítást vár a Super Bowl-ben. A semlegesek gondolom kevésbé szeretik a Baltimore totálvédekező játékát. Majd meglátjuk, mindenesetre előtte még holnap főcsoportdöntők. Már nagyon várom, örülök, hogy a Milan nem akkor játssza a meccsét, így elejétől a végéig meg tudom nézni az Eagles - Cardinals meccset. Meg majd valamit a Ravens - Steelers csatából is nézek.

Link to comment
Share on other sites

Nagyon tetszett nekem is az Arizona első félidőben mutatott játéka, de a második félidő kicsit felejtős... Pittsburgh-nek meg fantasztikus a védelme a továbbra is, de ha Fitzgerald-ot nem tudják hatástalanítani akkor végük. Minden esetre érdekes döntő lesz :)

 

Fitzgerald-on már az Atlanta elleni meccsen is csodálkoztam, most meg? :o Egyszerűen elképesztő ;)

Link to comment
Share on other sites

Fitzgerald egy állat (+értelemben) már bocsánat…

Polamalu játékintelligenciája, eszméletlen…

A sasokról, az első félidőben nagyon elengedtük őket aztán… :(

Összességében jó kis szezonunk volt, benne volt minden, amitől szép ez a foci szerencse, balszerencse, vereségek és hatalmas győzelmek, hmm, jövőre újra megpróbáljuk ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...