Jump to content
PirateClub.hu

Nektek is elgetek van abból, hogy lassan minden magyar inkább angolul írja ki az érzéseit?


Nes-Thor
 Share

Recommended Posts

Mert nekem igen :D És nektek? Véleményeket várok.

 

Most komolyan... Ha szomorú vagy vagy vmi, azt miért angolul kell kiírni? (Nézzétek meg az msn-etek, tuti az ismerőseitek fele angolul írta ki a mondadóját a nevénél...) Nem jó erre szép magyar nyelvünk?

 

Ezt most jól esett leírni :D

Link to comment
Share on other sites

ez szerintem azért van így, mert azt képzelik, hogy így jobban néz ki, vagányabb vagy valami ilyesmi :D (erre már csak az tesz rá még 1 lapáttal mikor érthetetlen betűkkel írják ki a hülyeségeiket, meg a különböző szavakba bele se menjünk) ez is egy nagy divat...amit valaki kitalált még régen és a többi barom követi...mert ez a dizájnos, trendi meg kitudja. amúgy meg a magyar nyelv sokkal gazdagabb mint az angol, és szerintem magyarul sokkal több érzést ki lehet fejezni mint angolul :D

Link to comment
Share on other sites

Szerintem meg nagyzolás, hogy aki pl. németes, az rosszul érezze magát, hogy nem tudja mi van...amúgy megnéztem, nálam 12en vannak benn és mindenki magyarul írja ki, hogy mi az aktuális szíve baja.

Az én szövegem pedig ez:

ritmika.wordpress.com (a blogom címe, azért angol, mielőtt beszólna valaki) A férfiak mindig formában vannak. Mivel a kerek is egy forma!!! Az oroszlán is horkol.

Link to comment
Share on other sites

Mostmár a suck-ot,is sux-nak írják.

Youtube kommenteknél : "Naon Avvso(m)e!!!" xD

Nálam msnen, angol dalszövegeket írnak álltalában.

Vagy (L) Luw Pista (L),meg ilyenek. :0

 

Magyar nyelv forever,az a sok csecska aki átvette ezeket :WTF,OM(F)G,ROLF,LMAO,LOL,NOOB... akassza fel magát.

MIB = Mi a b*szás! / MIF = Mi a franc!

IM = Istenem! BIM = B*szott istenem!

PGR= Padrón gurulva röhögök!

SRS =Szét röhögöm a seggem!

SN = Sok nevetés.

KD = Kezdő.

:P

Tudom,hogy azért írják ezeket a ganékat,hogy a külföldi is megértse,de magyar közösségi oldalom / fórumon minek írnak ilyeneket?

Link to comment
Share on other sites

Nekem 3 MSN-es partner írta ki angolul (ill. 1ik németül) a mondanivalóját, abból 2-ről azt sem tudom, hogy ki az :)

 

Amúgy van egy oszt.társam, régen cod2-vel játszott, a neve: "my pro" , mondom neki hogy ez mi akar lenni?! :)

Remélem mondanom sem kell hogy a gyenge angol csoport-ba jár :)

Link to comment
Share on other sites

No igen, de lehet szép érzelmes magyar dalszövegeket is találni, nem kell ide a mocskos fogyasztói társadalom világnyelve, ami a mai elanyagiasodott világunk egyik kihagyhatatlan mozgatórugója.

 

(Ui.: ezt a hsz-t ismerősömmel együtt írtuk, csak sajna túl politikai lett az első verzió, ezért lett ilyen bandzsa :D )

Link to comment
Share on other sites

Húúúúúúúúúú Nes-Thor ne is mondd!!!!!! Engem olyan szinten fel tud idegesíteni ez az angol személyes üzenet mánia meg az a cejizlek(szeretlek) ááá ezek annyira fel tudnak húzni, hogy áááá na mind1 nem is idegeskedek tovább. :@

Szeretem az angolt mert szép és jó de nem az msn be kell használni, hanem pl: külföldi fórumokon, vagy külföldi játék szervereken ahol meg kell értetned magad az angollal. Ott fogadok nem menne úgy a nyelv senkinek se xD na mind1 ennyit akartam

 

Na bye(na ez öngól lett :))

Link to comment
Share on other sites

Engem ez valahogy nem zavar. Felőlem írhatják akár héberül is, de engem nem zavar.

 

Mivel az msn-es partnerlistám kb. 80-90%-a külföldiekből áll, ezért én is angolul írom a legtöbb dolgot, már ha egyáltalán kiírok valamit, és ezek általában dalszövegrészletek.

 

Engem sokkal jobban idegesít ez a 'cuki' nyelv, vagy nem tudom, hogy nevezzem.

Link to comment
Share on other sites

Engemet csak az tud felidegesíteni, hogy valakinek annyi a kis hangulatjele, hogy

-fél percig tolti az MSN

-2 percig tart értelmezni :angry:

 

Mi a jó ebben? Ezzel csak lejáratják magukat. Azzal semmi gond, hogy LOL meg WTF, amíg MSN-en használják, de amikor élőben is :huh: Az is tud idegesíteni, amikor valakinek írok magyarul ez meg életébe nem tanult angolul és vegyíti a magyarral :D Akkor tudd meg, hogy mi az istent akar mondani. Viszont egynek visszaírtam angolul és letiltott :lol:

 

Szerk.: Az írásjelek hiánya is kikészít. Ír egy hosszú, osszetett mondatot és nem használ vesszőt :angry:

Link to comment
Share on other sites

nAh én utálom minkettőt, pl oszt társam írt ilyet: cerintem annyira cexy volt a ****!(másik neve)írom neki vissza: mirét írsz ilyen buzisan? (tudniillik fiu volt) erre válasz:

- Not legyél ilyen asshole bitch!

Háát ezen fél órát röhögtem :D

Leírom miket írtak be jelenleg:

You have your world, i have mine - Ezt gondolom senki sem tudja magárólxD

Goldengupppyy ajaaaaaa! - ???????

PEACE - Ilyet mi a fa**-nak kell leírni?

a boy she absent for my live - mi a ***?

 

Hát az értelmes magyar ember:D

Link to comment
Share on other sites

Hát ezzel nem vagytok egyedül nekem is el tud szállni az agyam mikor látom myvip meg msn-en meg még egy rakat helyen love téged kicsim meg mi a fuck-ot akarsz meg ilyesmi nem igaz hogy nem unják az ilyen dumákat

 

Hát Norca amúgy ez nem semmi : - Not legyél ilyen asshole bitch! Olyat aszaltam erre hogy majdnem ki estem a fotelbol :lol: :lol: :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...