Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ez a legutóbbi rész tulajdonképpen a normál szállal egyidőben zajlik akkor, amíg ichigoék hueco mundoba vannak? Mert ugye úgy kezdődik. De sztem is full gáz :(

 

Vmivel előrébb még, hiszen Ichigoék épphogy elindultak hm-ba! De majdnem jó volt a meglátásod ;) Kedd van. Késő délután. Azaz, holnapi rész előzetes!!!

 

A 214. rész címe: "A Karakuraizer Utolsó Napja". Akik szerették, azok még kiélvezhetik, azok akik pedig nem igazán kedvelik, azoknak: Hajrá, már csak ezt kell kibírni! Ezek után visszatérünk oda, ahol abbahagytuk, azaz Aizen-hez.

Link to comment
Share on other sites

No, nagy Bleach-fan emberkék :) Mivel a mozikba most került be a DB film... Szóval ha valami őrült amcsi rendező a Bleachből is filmet akarna csinálni, ti melyik színészeket választanátok az egyes karakterekhez? :D

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a Death Note-ban L karaktere nagyon el volt pedig találva! :) Amúgy japán színészekkel el tudnám képzelni. Nemtudom Grimmjow01, te láttad már a Bleach Rock Musicalt? Abban kegyetlen jól meg vannak a szereplők csinálva szerintem. Legalábbis a nagy része :) Jelmez, frizu, minden... :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem ez az időutazós filler tökre bejön :) Amúgy Grimmjow01: milyen lesz a köv. filler?

 

Csak úgy szólok, hogy a pendulumos (időutazós) részek azok nem fillerek! Azok az eredeti mangában is benne vannak.

 

Amúgy azt vettem észre, hogy az animéket egyre jobban elfilleresítik. Ismeri valaki a D.Graymant? Abban olyan mérhetetlenül megy a fillerezés, hogy az első 10 anime részből 8 filler! Ez milyen undorító már???? A legdurvább az volt benne, amikor az egyik fő karaktert teljesen máshogy hívták az animéban mint a mangában. Nah ott le is rajtam az animét. Ma már mindenből csak a mangát olvasom.

Link to comment
Share on other sites

A D-Gray Man-t én is néztem egy darabig, de nem tudtam kivárni, mire valami komolyabb is történik :lol: Amúgy még nem láttam a musicalt, de nem azért írtam kicsit feljebb azt amit, hanem azért mert nekem fura lenne. De nem elképzelhetetlen...

Link to comment
Share on other sites

Animax-on elkezdték adni megint vagy mi? :blink: Mert ichigo első bankai-ja Byakuya ellen mutatkozik be... NyMRooD ment a privi, elolvastad? Amúgy most minden anime-t meg akarnak filmesíteni :D kezdődött a death note-al, most Bleach, a Dragon Ballból is van már... hihetetlen :lol:

Link to comment
Share on other sites

(...) Ismeri valaki a D.Graymant? (...) A legdurvább az volt benne, amikor az egyik fő karaktert teljesen máshogy hívták az animéban mint a mangában. Nah ott le is rajtam az animét. Ma már mindenből csak a mangát olvasom.

 

Én ismerem, de csak az animét néztem végig. Egyetértek, azt is higitották, bár vhogy nem voltak ennyire elütö fillerek mint ez a KarakuRiser. Melyik karaktert keresztelték át? kivi vagyok. - - Egyébként fura módon, egész sok japán inkább mangát olvas, mint animét néz. Kicsit olyan érzésem van mintha azt a "nyugati" piacra szánták volna főképp.

 

Hát az animet nem igazán nézem, viszont a Rock Musicalt megnéztem. Nem rossz :). Hogy tudnak olyan frizurákat csinálni?

gondolom hajhab :D zuhany után néha szórakozok h "mi lenne ha.." de azt hiszem maradok a megszokottnál XD

Link to comment
Share on other sites

Kedd esténk mi mást is jelenthetne, mint a holnapi előzetest....

 

Előszöris a címét említeném meg, amely nem más, mint: "Karakura Város Védelme! A Shinigami-k Felbukkanása!". Gondolom ennek láttára sok embernek felcsillan a szeme, hisz visszatérünk az Espada-s részekhez. Valamint lehetséges, hogy új opening-endinget kap szeretett anime-nk! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Animax-on elkezdték adni megint vagy mi? :blink: Mert ichigo első bankai-ja Byakuya ellen mutatkozik be... NyMRooD ment a privi, elolvastad? Amúgy most minden anime-t meg akarnak filmesíteni :D kezdődött a death note-al, most Bleach, a Dragon Ballból is van már... hihetetlen :lol:

Most az új részek mennek ezek még nem voltak :D.De akkor nagyon komoly a név meg minden :D.

Link to comment
Share on other sites

Hát szerintem az ending nem olyan rossz... :unsure: nekem az tetszett a legjobban, mikor Gin kérdezi Aizentől, hogy "nem kéne valamit csinálnunk?" erre Aizen halál nyugodtan: "anélkül véget ér a harc, hogy egy ujjunkat is mozdítanánk!" hát ezen szakadtam. Nagyon magabiztos az ember :D

Link to comment
Share on other sites

Nos hát kérem szépen egy kis meglepi csemegével szolgálnék.... Mint aaaaz nagy titok kiderült, holnap már kint lesz a raw!!!! :blink: Így hoztam nektek egy előzetest:

 

Csakúgy, mint az előző első fele, ez is a Soul Society-ben történő eseményekről fog szólni. A címe: "Elit! A Négy Shinigami!". Nos, így talán elsőre nem veszünk ki belőle sokat, de akik olvastak mangát, vagy csak figyeltek az előző rész opening utáni "visszatekintésben", azok megtalálhatják az értelmét.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na ez nekem egyrészről fura, másrészről viszont vártam is, mert én úgy hallottam, hogy japánban minden hétfőn 21/15kor megy a Bleach... és nem is igazán értettem mire fel a 2 napos csúszás. De remélem akkor holnap télleg lesz rész :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nekem sajnos nincs animaxom,a videoplayeren kezdtem nézni de a 9.rész sem lehet megnézni mert mindig megáll egy pontnál és ott mindig újraindul. :angry: Pedig már kezd "izgalmas" lenni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...